Kui möödute roosipõõsast ja hetkeks peatute ning hingate magusalt lummavate õite lõhna, oletegi kogenud aroomiteraapiat.

Aroomiteraapia on teadus, mis kasutab keha toetamisel taimedes leiduvaid eeterlikke õlisid. See iidne teraapiaviis on imeline ravikunst, tõeline nauding ja kingitus meeltele. Nagu teisedki holistilised meetodid tugevdab aroomiteraapia keha isetervenemise võimet meelte kaudu.

Efekt saavutatakse lõhnamolekulide hingamisel, mille toime avaldab tervendavat mõju kõikidele kehasüsteemidele. Teraapiline aroomiteraapia tasakaalustab psüühilist seisundit ja toetab organfunktsioonide toimimist, aitab vabaneda pigetest ja leevendab stressi. Eeterlikud õlid püsivad organismis kuni 72 tundi, toetades nõnda tervete rakkude funktsioneerimist.

Biokliinikus pakub aroomiterapeut:

  • aroomitestimist orgaaniliste ja puhaste dōTERRA terapeutilise klassi õlidega, kus klient valib ise sobivad meelepärased eeterlikud õlid ja segab endale teraapilise segu

  • kliendi poolt valitud õliseguga Aroma Touch õrna kätemassaaži või kliendi soovil kehakoorijat

  • bioskannerimist elektroonilise iTOVi skanneriga, mis näitab keha emotsionaalset ja füüsilist hetkeseisundit ning annab väliskeskkonnast tulenevate ohtude ära hoidmiseks vajalikud juhised dōTERRA eeterlike õlide ja toidulisandite kasutamiseks

MUUTUS AROOMIDE KAUDU!

aroomiteraapia seanss 20.-
☎ 5604 6117