Loodus BioSpa on eksklusiivne loodusravi ja spaakeskus, mis pakub professionaalseid organismi puhastamise, noorendamise ja kaalulangetamise programme Põhjamaade parimate spetsialistide hoole all.

Loodus BioSpa uuel loodaval ametikohal saab tööd

TEGEVJUHT

Tegevjuhi ülesanne saab olema 30-kohalise eduka ja pikaajaliselt tegutsenud spaahotelli tulemuslik juhtimine. Sulle usaldatakse Loodus BioSpa meeskonna juhtimine ja kliendikeskse kontseptsiooni hoidmine ja arendamine. Sa räägid kaasa haldusküsimustes, eelarve planeerimises, vajadusel suhtled erinevate ametkondadega ning pakud välja värvikaid ideid, et veelgi arendada spaahotelli teenuseid.

Oled oodatud konkursist osa võtma, kui

  • Sul on väga head teadmised turismimajandusest;
  • omad eelnevat töökogemust juhtival ametikohal majutusasutuses;
  • valdad väga heal tasemel eesti- ja inglise keelt (vene keele oskus suhtlustasandil);
  • omad kogemust rahavoogude juhtimisel;
  • oled kliendikeskse suhtumisega ning väga hea probleemide lahendamise oskusega.

Loodus BioSpas ootab Sind väike ja kokkuhoidev meeskond, kes teeb enda tööd suure kire ja pühendumusega. Sulle avaneb võimalus oma ideid ellu viia, millega panustada spaahotelli arengusse. Sulle pakutakse tulemustele orienteeritud töötasu ning pikaajalist, stabiilset töökohta Tartumaal. Ettevõte panustab Sinu arengusse ning võimaldab Sul läbida koolitusi, mis aitavad Sul enda töös veel edukam olla.

Tundub põnev?

Siis ootame Sind kandideerima läbi CVKeskus.ee portaali, lisainformatsiooni saamiseks helista 521 6405 või kirjuta gerli@cvkeskus.ee, CVKeskus.ee värbamiskonsultant Gerli Uuspõld.