Meie osteopaat 38-aastase kogemusega Dr Yury Remõga taastab Teie keha normaalse liikuvuse, koordinatsiooni ja rühi, mis omakorda eemaldab valu allika ning ennetab tervisehäireid.

Osteopaatia on manuaalne ravimeetod, mis sobib erinevate terviseprobleemide ja valude raviks:

Lülisamba kaelaosa häired:
kaela-peavalu (migreen), pearinglus, lõualiigese valu, õla-käe valud (periartriit, periartroos, fibromüalgia, karpaalkanali sündroom), meeleelundite vaevused (kuulmise, nägemise nõrgenemine).

Lülisamba rinnaosa häired:
keskselja valu, valu rinnakus, roietevaheline närvivalu, siseelundite vaevused (kardioneuroos- valu südame piirkonnas, rütmihäired).

Lülisamba nimmeosa häired:
alaselja valu, ishias, puusa-põlve-pöia piirkonna valu (tuimus, külmatunne), pirnlihase sündroom, õndraluu valulikkus, siseelundite vaevused (menstruatsioonihäired, kõhukinnisus).

(Spordi) ülekoormussündroomid – nn tennisisti ja golfimängija küünarnukk; muud samalaadsed kõõluste kinnituskohtade probleemid.

Profülaktiline ravi hoiab ära hilisemad valud. Kui valu on kannatatud juba pikka aega, tähendab see organismi appihüüdu, ja kui valust proovitakse vabaneda valuvaigistite abil, muutuvad sümptomid veelgi tõsisemateks ja probleemid sügavamateks. Eriti oluline on see, et patsient räägiks ka kauges minevikus juhtunud traumadest ja vigastustest, sest ka lapsepõlves juhtunu mõjutab praegust tervislikku seisundit.

TULE VASTUVÕTULE

osteopaadi vastuvõtt 50.- lapsed kuni 12 aastat 40.-
☎ helista telefonil 53 47 15 32

Mis vahe on osteopaatial ja teistel manuaalse meditsiini erialadel? Mis teeb osteopaatia eriliseks?

Üldjoontes on osteopaatia ja teiste käelisel tegevusel põhinevate manuaalse meditsiini erialade – kiropraktika ja manuaalteraapia – diagnostika ja raviloogika sarnased. Kiropraktik pole ühelgi maal arst, manuaalteraapia ja osteopaatia aga on arsti erialad. Kiropraktika võtted on kõige kiiremad ja järsemad, osteopaatia omad kõige delikaatsemad, detailsemad ja kõige rohkem inimkeha keerukust ja seoseid arvestavad.

Sagedus: protseduuride vahe 2-4 nädalat 

Vastunäidustusi on vähe ja need on suhtelised, s.t. et teatud ravivõtteid oskuslikult ja ettevaatlikult kasutades saab osteopaatiat neis siiski rakendada. Olulisemad: äge põletik, destruktsioon (tuumor, metastaas), tugevalt väljendunud osteoporoos, märkimisväärne degeneratsioon, deformatsioon.

Osteopaatia aitab valude puhul

Osteopaatia abil ravitakse ja ennetatakse valusid, tundetust, liigeste ja selgroolülide jäikust ja rühivigu. Osteopaatia sobib igas vanuses inimestele – väikelapsest vanurini, sõltumata kehakaalust või soost.

SAA VALUST LAHTI

osteopaadi vastuvõtt 50.- lapsed kuni 12 aastat 40.-
☎ 53 47 15 32