Terve soolestik = parem tervis ja enesetunne

ProEMsan pur ja ProEMsan complete on probiootilised toidulisandid soolestiku floora loomulikuks tasakaalustamiseks ja taastamiseks. Peaaegu 70% immuunsüsteemist on seotud soolestiku tööga. Vale toitumisega või agressiivse ravimikuuriga (nt antibiootikumid, hormoonid, radiatsiooni ja kemoteraapia) on limaskesta, organismi sisekliima ja soolestiku floora tugevalt häiritud. Selle tulemuseks on positiivsete mikroorganismide kasvu häirumine ning see mõjub halvasti immuunsüsteemile. Kogu energia kulub võitluseks viirustega. Sellisel juhul on teised kaitsemehhanismid, näiteks mehhanismid võitluseks vähi vastu, samuti häiritud.

Eelkõige liigne loomse valgu, alkoholi, kohvi, kiirtoidu, valge jahu, suhkru ja soola ning antibiootikumide tarbimine mõjutab loomulikku sisemist floorat. Varem või hiljem tekivad kaebused nagu täidlus, allergiad, toidutalumatus, puhitus, kõhukinnisus, kõhulahtisus või väsimus. Areneda võib isegi soolestiku kasvaja. Justkui muru sisse, tekib sisemisse limaskesta üha rohkem tühimikke. Selle lahendamiseks on tarvis täita tühimikud uute seemnetega – antud juhul probiootikumidega.

ProEMsan pur kui toidulisandi koostisesse kuulub erinevat tüüpi probiootilisi mikroorganisme ning liitrises pudelis on ligikaudu 1 kvadriljon kasulikku seedetrakti bakterit.

Sisaldab järgmisi taimi:

Ananass, heinputk, aniis, basiilik, till, fennel, roosinupud, mustikad, vaarikalehed, leedrimari, ingver, oliivilehed, oregano, piparmünt, rosmariinilehed, rooibos, ristikheina lehed, köömned, lagrits, tüümian, gribiseemne ekstrakt, viinamarjaseemne ekstrakt, Ling Zhi

Sisaldab järgmisi bakteriaalseid kultuure:

Bacillus subtilis, bifidobacterium animalis, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium breve, bifidobacterium longum, bifidobacterium infantis, bifidobacterium lactis, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus amylolyticus, lactobacillus amylovorus, lactobacillus bulgaricus, lactobaccillus casei 01, lactobaccillus casei 02, lactobacillus casei 03, lactobaccillus crispatus, lactobaccillus delbrückii, lactobaccillus farraginis, lactobaccillus gasseri, lactobaccillus helveticus, lactobaccillus johnsonii, lactobaccillus plantarum, lactobaccillus paracasei, lactobaccillus parafarraginis, lactobaccillus reuteri, lactobaccillus rhamnosus, lactobaccillus salivarius, lactobaccillus zeae, lactobaccillus diacetylactis, lactococcus lactis, streptococcus thermophilus.

Teie heaolu parandamiseks on ProEMsan pur efektiivne järgmiste kaebuste korral:

  • migreen ja peavalud
  • reumatism ja kroonilised lihasvalud
  • Seedetrakti düsbakter ja seeneinfektsioonid
  • Krooniline väsimus
  • Akuutne ja krooniline kõhulahtisus
  • Ärritunud soole sündroom
  • Neurodermatiit
  • Astma
  • Südame –ja veresoonkonnahaigused

TELLI SIIT!

Toidulisand PRO EM SAN PUR
☎ 53 47 15 32