Toidutalumatuse test on soovitatav teha neil, kes soovivad langetada kaalu, tugevdada immuunsüsteemi, taastada nahka, parandada juuste ja küünte tugevust, kes valmistuvad lapse saamiseks, imetavad, kes kannatavad rasvumise või muude krooniliste haiguste all.

Paljudel juhtudel võib toidutalumatus viia krooniliste sümptomiteni, mille ravi on tavapäraste meetoditega keeruline. Toidutalumatuse test näitab selgelt, millised toidud panevad Teie immuunsussüsteemi negatiivselt reageerima ja võivad seetõttu kahjustada Teie keha ning tekitada erinevaid probleeme, näiteks:

  • kaalu püsivus vaatamata dieedile
  • kõhuvalu, puhitus
  • sügelus, lööve
  • probleemid nahaga, akne, allergiad
  • kõhukinnisus, kõhulahtisus
  • liigesevalud, tursed
  • tihe külmetus, nõrk immuunsus
  • väsimus, halb uni

Test annab vastuse, milliseid toiduaineid peaks inimene oma menüüs vältima või asendama. Dieedi muutmine, kasutades toidutalumatuse testi tulemusi, on aidanud paljusid nahaprobleemide, seedeprobleemide, rahutuse, unetuse, liigesevalu puhul. Paljud inimesed saavad paremini magada või muul viisil tervist parandada.  Toidutalumatuse testi tehakse Tartus Biokliinikus ja Loodus BioSpas ning sellele järgneb dr Natalia Trofimova konsultatsioon.

TULE VASTUVÕTULE

toidutalumatuse test ja nõustamine 220.-
☎ helista telefonil 53 47 15 32

Varjatud toiduallergia test Food Intolerance Test (IgG 176 toiduainet)

Nii nagu erinevate inimeste näpujäljed on unikaalsed, on erinev ka neile sobiv toitumisstiil ja menüü. Nimetatud individuaalsusest lähtuvalt on loodud 176 erinevat toiduainet arvestav (IgG antikehadel põhinev) toidutalumatuse paneel. Paneel määrab taluvust (talumatust) konkreetsetele toiduainetele ja aitab välja selgitada inimesele sobiva toidusedeli.

Toitumise muudatusi ei tohi alustada omal käel, vaid pärast konsultatsiooni eriala spetsialistiga.

Toidutalumatus üllatab

Kas teadsite, et akne ja lööved, väsimus, puhitus, liigesevalud ja tihe külmetus võivad tuleneda sellest, et organism osasid toiduaineid lihtsalt ei omasta? Või seda, et vaatamata dieedile kaal sugugi ei lange, kui inimene kasutab toiduaineid, mida ta ei suuda seedida.

Kõige lihtsam viis nende probleemide lahendamisel on välja selgitada, milliseid toiduaineid teil isiklikult tasub välltida.

TESTI ENNAST

toidutalumatuse test ja nõustamine 220.-
☎ 53 47 15 32