fbpx

PÕLETIKEST VABAKS

83,00  sisaldab KM

Pro Curcumin Forte (180 kapslit = 75 g)

on tõhus premium-klassi toidulisand kurkumi ekstraktidega (CAVACURMIN® ja Turmacin®) ja C-vitamiiniga ilma polüsorbaatideta

 • 40 korda paremini imenduv
 • looduslik põletikuvastane efekt
 • toetab valu leevendust liigestes ja lihastes
 • on toetavaks abiks ainevahetuse paranemisel
 • on toetavaks abiks diabeedi ja nahahaiguste puhul
 • on toetavaks abiks seedehäirete ja maksakahjustuste korral
 • toetab keemiateraapia kõrvaltoimete leevendamist
 • aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
 • aitab kaasa kollageeni moodustumisele

Pro Em San Pur-1 liiter

sisaldab kõrges kontsentratsioonis 31 mikroorganismide tüve, sealhulgas Bifidobacterium and Lactobacillus bacterium ja lisaks 24 erinevat taimset ekstrakti. Elusad mikroorganismid suudavad end aktiivselt maohappe eest kaitsta. Igapäevasel kasutamisel piisab probiootikumi terveks kuuks. Sobib allergikutele.

Probiootikumid aitavad toetada immuunsüsteemi tugevdamist, see on tõestatud mitmete uuringute käigus üle terve maailma. Igapäevaselt tarvitades aitavad  probiootikumid vähendada põletikke, ennetada ja parandada seedeprobleeme, hoiduda allergiate eest, parandada naha ja vaimse tervisega seotud probleeme

 

Kirjeldus

Pro Curcumin Forte – uuenduslik meetod kurkumi omastamiseks!

On olemas palju erinevaid meetodeid kurkumiini omistamise parandamiseks. Kõige tõhusamateks on osutunud y-tsüklodekstriin ja polüsorbaat 80. Viimane mõjub halvasti rasvumisele ning kutsub esile põletikke. Paljud kurkumiini toidulisandite tootjad reklaamivad ülisuurt kurkumiini omistatavust, kuid jätavad samal ajal ütlemata, milliste vahenditega on see saavutatud. Odavate toidulisandite tootmiseks kasutatakse nii kahjulikku polüsorbaati kui ka sünteetilisi madalakvaliteedilisi komponente naturaalsete asemel.

Pro Curcumin Forte sisaldab uuenduslikku toorainet CAVACURMIN® –  40 korda kõrgemat ainete kättesaadavust kurkumini juurtest. See ainulaadne kurkumiini vorm on kuni 40 korda paremini imenduv, kuna see on kinnitatud vees lahustuvatesse tsüklodekstriinidesse.

Kurkumini toidulisand Pro Curcumin Forte on rikastatud 6 loodusliku ainega, millel on üllatavalt tõhus toime kroonilise põletiku vastu võitlemisel. See omakorda toob kaasa parema tervisliku seisundi ning hoiab ära enneaegse vananemise ilmingud. Need on kurkumiin, tumero-sahhariidid, musta tee ekstrakt, ingver, kvertsetiin ja C-vitamiin.

Pro Em San Pur– Probiootikumid on elus mikroorganismid, peamiselt head bakterid, mis võivad olla kasulikud meie seedesüsteemi tervisele, kui neid tarbitakse piisavates kogustes. Need mikroorganismid aitavad säilitada soolestiku tasakaalu, suurendades heade bakterite arvu seedetraktis ja aidates võidelda kahjulike bakteritega. Siin on mõned põhjused, miks inimesed võivad kasutada probiootikume: Seedimise toetamine, immuunsüsteemi tugevdamine, antibiootikumiravi toetamine, allergiate ja immuunsüsteemi haiguste ennetamine.

Milliseid probiootikume tarvitada, sõltub inimese individuaalsetest vajadustest ja tervislikust seisundist. Siin on mõned levinud probiootilised tüved ja nende kasulikkus:

1. Lactobacillus: See on üks levinumaid probiootilisi baktereid, mis aitab seedetrakti tasakaalustada ja toetab immuunsüsteemi. Lactobacillus acidophilus on üks tuntumaid Lactobacillus liike.

2. Bifidobacterium: Need bakterid on olulised seedetrakti tervisele ja aitavad ennetada kõhukinnisust. Bifidobacterium lactis on üks levinumaid Bifidobacterium liike.

3. Saccharomyces boulardii: See on pärmseente probiootiline tüvi, mis võib aidata leevendada kõhulahtisust, eriti sellist, mis on seotud antibiootikumide kasutamisega.

4. Streptococcus thermophilus: See probiootiline bakter aitab seedetrakti tasakaalustada ja toetab immuunsüsteemi.

Kui kaalute probiootikumide võtmist, on soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga, et saada soovitusi ja valida probiootikumid, mis sobivad teie tervisliku seisundi ja individuaalsete vajadustega. Tervishoiuspetsialist saab soovitada õiget annust ja tüüpi probiootikume vastavalt teie vajadustele.

ÜLEVAADE

Pro Curmin Forte – uuenduslik meetod kurkumi omastamiseks!

On olemas palju erinevaid meetodeid kurkumiini omistamise parandamiseks. Kõige tõhusamateks on osutunud y-tsüklodekstriin ja polüsorbaat 80. Viimane mõjub halvasti rasvumisele ning, nagu tõendatud, kutsub esile põletikke. Paljud kurkumiini toidulisandite tootjad reklaamivad ülisuurt kurkumiini omistatavust, kuid jätavad samal ajal ütlemata, milliste vahenditega on see saavutatud. Odavate toidulisandite tootmiseks kasutatakse nii kahjulikku polüsorbaati, kui ka sünteetilisi madalakvaliteedilisi komponente naturaalsete asemel.

Pro Em San Pur

Peaaegu 70% immuunsüsteemist on seotud soolestiku tööga. Rohkem kui 2 kg soolestiku baktereid on vajalik, et seedida toit parimal moel ja varustada organismi elutähtsate toitainetega. Tänapäeval on toiduained steriilsed ja töödeldud säilitusainetega. Toit pole enam looduslik.

Vale toitumisega või agressiivse ravimikuuriga (nt antibiootikumid, hormoonid, radiatsiooni ja kemoteraapia) on limaskesta, sisekliima ja soolestiku floora tugevalt häiritud. Selle tulemusel on positiivsete mikroorganismide kasvu häirumine ning see mõjub halvasti immuunsüsteemile. Kogu energia kulub võitluseks viirustega. Sellisel juhul on teised kaitsemehhanismid, näiteks võitluseks vähi vastu, samuti häiritud.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Pro Curcumin Forte

 • (CAVACURMIN®: y-tsüklodekstriin, kurkuminoidid) (39,9%); katteaine: pullulaan (kapselkoore suurus 0); kurkumi polüsahhariidi ekstrakt (Turmacin®) (12,0%); kvertsetiindihüdraat; C-vitamiin (magneesiumaskorbaat) (5,2%); ingveriekstrakt;
  musta tee ekstrakt
 • Curcumin
  Turmacin® (Kliiniliselt tõestatud taimne ekstrakt, mis on saadud taimest Curcuma Longa)
  Botaaniline nimetus:Curcuma Longa
  Taime osa: risoomid
  CAVACURMIN® on toodetud Cavamax W8* and kurkuminist. Cavamaxi toodetakse ensümaatiliselt tärklisest. CAVACURMIN® tootmiseks kasutatav kurkumiin on looduslik aine ja see saadakse looduslikult kasvanud materjali (kuivatatud risoomid) lahustiga ekstraheerimisel.

* CAVAMAX®W8 on toidus kasutatav gamma-tsüklodekstriin firmalt Wacker Chemie AG.

Ingver-Ingveri kuivekstrakt 20% ingveriga
Botaaniline nimetus: Zingiber Officinale

Must Tee-Musta tee ekstrakt
Kasutatud taimeosa: leht
Botaaniline nimetus: Camellia sinensis (L.) O. Ktze

Kvertsetiin-Kasutatud osa: pungad
Botaaniline nimetus: Sophora japonica L.

Soovitatav päevane annus:

Võtke 2 kapslit 3 korda päevas piisava vedelikuga. Kõige parem on võtta koos einega. Ärge ületage soovitatavat päevadoosi.

PS! Toode ei ole mõeldud kasutamiseks lastele. Soovi korral toodet lastele manustada, pidage nõu oma perearsti või arstiga.

Pro Em San Pur

31 erinevat tüve( stammid) kontsentratsiooniga ca. 1 • 1011 = 100.000.000.000 bakterit  100 ml kohta

Toode sisaldab:
Bacillus subtilis, bifidobacterium animalis, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium breve, bifidobacterium longum, bifidobacterium infantis, bifidobacterium lactis, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus amylolyticus, lactobacillus amylovorus, lactobacillus bulgaricus, lactobaccillus casei 01, lactobaccillus casei 02, lactobacillus casei 03, lactobaccillus crispatus, lactobaccillus delbrückii, lactobaccillus farraginis, lactobaccillus gasseri, lactobaccillus helveticus, lactobaccillus johnsonii, lactobaccillus plantarum, lactobaccillus paracasei, lactobaccillus parafarraginis, lactobaccillus reuteri, lactobaccillus rhamnosus, lactobaccillus salivarius, lactobaccillus zeae, lactobaccillus diacetylactis, lactococcus lactis, streptococcus thermophilus.

Soovitatud annus:

1 kord päevas 30-50 ml hommikul 30 minutit enne sööki või 3 korda päevas 10-15 ml 30 minutit enne sööki. Ärge ületage päevast normi (50 ml)! Enne kasutamist loksutada ning soovitatud annust võite lahjendada veega.

Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja vaheldusrikka toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest eemal. Hoidke laste käeulatusest kaugemal.

PÄEVANORM

Pro Curcumin Forte

KoostisosadÜhes kapslis sisalduv annusPäevane annus% NRVs*
Kurkumiini kompleks (CAVACURMIN®)
millest kurkuminoide
166,66 mg
25 mg
1000 mg
150 mg
Kurkumi polüsahhariidi ekstrakt (Turmacin®)  
millest tumerosahhariidid
50 mg
6,3 mg
300 mg
38 mg
Ingveriekstrakt
millest gingeroole
16,66 mg
3,33 mg
100 mg
20 mg
Musta tee ekstrakt
millest teelehe flaviinid
16,66 mg
3,33 mg
100 mg
20 mg
Kvertsetiin
41,66 mg
250 mg
C-vitamiin (magneesiumaskorbaat)
16,66 mg
100 mg
125

*Protsent päevasest soovitatavast tarbimisest vastavalt LMIV-le

Pro Em San Pur

Toitumisalane teave 100 ml kohta päevase doosi kohta
Energia 25 kJ / 6 kcal 8 kJ / 2 kcal
Rasv,
millest küllastunud rasvhapped
0 g
0 g
0 g
0 g
Süsivesikud,
sellest suhkrut
1,5 g
0,84 g
<0,5 g
0,25 g
Kiudained 0,7 g 0,2 g
Valk 0 g 0 g
Sool <0,01 g <0,01 g

Koostisosad Päevase annuse kohta
Bakterikultuurid u. 3 * 1010 CFU-d *
Ling Zhi (Ling Zhi või reishi seen) 20,00 mg
Viinamarjaseemneekstrakt 20,00 mg
Suhkruroog 0,30 g
Suhkruroo melass 0,40 ml
Greipfruudiseemne ekstrakt4,9 µl
Ürdi- ja taimesegu ekstrakt315 mg
*Kolooniaid moodustavad üksused

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top