fbpx

PRO CURMIN FORTE +PRO VITA D3 ÖL FORTE

76,00  sisaldab KM

PRO CURMIN FORTE (180 kapslit = 75 g)

on tõhus premium-klassi toidulisand kurkumi ekstraktidega (CAVACURMIN® ja Turmacin®) ja C-vitamiiniga ilma polüsorbaatideta

PRO VITA D3 ÖL FORTE(sisu: 15 ml)

Toidulisand- suures annuses D3-vitamiin koos vitamiinidega K2 ja A
Täpse ja nõudluspõhise doseerimisega tilgutipipett. Paraja suurusega pudel sobib ideaalselt tervele perele

Kirjeldus

Pro Curmin Forte – uuenduslik meetod kurkumi omastamiseks!

Pro Curmin Forte sisaldab uuenduslikku toorainet CAVACURMIN® –  40 korda kõrgemat ainete kättesaadavust kurkumini juurtest. See ainulaadne kurkumiini vorm on kuni 40 korda paremini imenduv, kuna see on kinnitatud vees lahustuvatesse tsüklodekstriinidesse.

Kurkumini toidulisand Pro Curmin Forte on rikastatud 6 looduslikku ainega, millel on üllatavalt tõhus toime kroonilise põletiku vastu võitlemisel. Ja see omakorda toob kaasa parema tervisliku seisundi ning hoiab ära enneaegse vananemise ilmingud. Need on kurkumiin, tumero-sahhariidid, musta tee ekstrakt, ingver, kvertsetiin ja C-vitamiin. Teeme nüüd endale selgeks, mis ainetega on tegu ja kuidas need aitavad meie kehal enneaegset vananemist vältida.

PRO VITA D3 ÖL FORTE

D-vitamiini ühendeid on mitmesuguseid, millest olulisemad on D2- ja D3-vitamiin. D2-vitamiini leidub taimedes ja seentes. D3-vitamiini leidub loomsetes toiduainetes ja sellel on sama vorm nagu inimese nahas. Organismis muundatakse mõlemad vormid aktiivseks hormooniks kaltsitriooliks, mis on hädavajalik kaltsiumi omastamiseks.

Content missing

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top