fbpx

SOOLEBAKTERITE TÕHUSAM TÖÖ

69,00  sisaldab KM

Vedel Tisso PRO EM SAN PUR(1000 ml)

sisaldab kõrges kontsentratsioonis 31 probiootiliste mikroorganismide tüve, sealhulgas Bifidobacterium and Lactobacillus bacterium ja lisaks 24 erinevat taimset ekstrakti. Elusad mikroorganismid suudavad end aktiivselt maohappe eest kaitsta. Igapäevasel kasutamisel piisab probiootikumi terveks kuuks. Sobib allergikutele.

PRO PRÄBIOMA(Sisu: 300 g pulbrit = 30 päevaportsjonit / 60 portsjonit)

Toidulisand, mis sisaldab nelja lahustuvat kiudainet.Kõik inimesed ei suuda kõiki kiudaineid seedida võrdselt hästi. Soolestiku mikrofloora metaboliseerib paljusid lahustuvaid kiudaineid väga kiiresti. See võib väga kiiresti kaasa tuua suure hulga gaase, mis on sagedane gaaside, puhituse ja kõhuvalu põhjus. Pro Präbioma sisaldab vaid kiudaineid, mis soolestikus aeglaselt käärima hakkavad ja mida seetõttu ka tundlik seedesüsteem väga hästi talub.

       

Tootekood: 1121-1 Kategooriad: ,

Kirjeldus

PRO EM SAN PUR vedelik(1000 ml)

sisaldab kõrges kontsentratsioonis 31  mikroorganismide tüve, sealhulgas Bifidobacterium and Lactobacillus bacterium ja lisaks 24 erinevat taimset ekstrakti. Elusad mikroorganismid suudavad end aktiivselt maohappe eest kaitsta. Igapäevasel kasutamisel piisab tootest terveks kuuks. Sobib allergikutele.

Pro Präbioma

sisaldab hoolikalt valitud lahustuvaid kiudaineid – sobivad ideaalselt hästi tasakaalustatud soolefloora jaoks: osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi, akaatsia kiud, resistentne dekstriin, α-glüko-oligosahhariidid (GOSα) Koostist täiendab kaltsium ja tsink, et toetada suurepäraselt ainevahetust ja seedimist.

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top