Tisso PRO EM SAN PUR vedel probiootik (1000 ml)

Sisaldab kõrges kontsentratsioonis 31 mikroorganismide tüve, sealhulgas Bifidobacterium and Lactobacillus bacterium ja lisaks 24 erinevat taimset ekstrakti. Igapäevasel kasutamisel piisab tootest terveks kuuks.

PRO EM SAN PUR probiootiku erakordne tõhusus tuleneb elusatest bakteritest. Tavaliselt müüakse probiootikume kapslites, kus bakterid on kuivad ning “uinunud”. Need tooted nõuavad aga sooletraktis olevate bakterite äratamist. Selliste bakterite suurim väljakutse on mao väga happelise keskkonna läbimine ja seejärel enda aktiveerimine. Kahjuks ei jää kaugeltki kõik bakterid ellu ega jõua sihtkohta – soolestikku. PRO EM SAN PUR on oma koostiselt ainulaadne, kuna see on algselt vedel toode elusate bakteritega. Sellised bakterid jõuavad kergesti oma sihtkohta – soolestikku, ilma et nende efektiivsus väheneks.

Probiootikumid aitavad toetada immuunsüsteemi tugevdamist, see on tõestatud mitmete uuringute käigus üle terve maailma. Igapäevaselt tarvitades aitavad  probiootikumid vähendada põletikke, ennetada ja parandada seedeprobleeme, hoiduda allergiate eest, parandada naha ja vaimse tervisega seotud probleeme.