fbpx

TISSO PROBIOOTIK vedel + kuiv

TISSO PROBIOOTIK vedel + kuiv

75,00  sisaldab KM

TISSO PRO EM SAN PUR vedel probiootik (1000 ml)

Sisaldab kõrges kontsentratsioonis 31 probiootiliste mikroorganismide tüve, sealhulgas Bifidobacterium and Lactobacillus bacterium ja lisaks 24 erinevat taimset ekstrakti. Elusad mikroorganismid suudavad end aktiivselt maohappe eest kaitsta. Igapäevasel kasutamisel piisab probiootikumi terveks kuuks.

TISSO PRO BASAN COMPLETE kuiv probiootik  (60g, pulber)

Probiootiliste mikroorganismide- ja taimsete kiudainetega toidulisand. Sisaldab kontsentreeritult 12 erinevat tüve tõhusaid mikroorganisme, lahustuvaid kiude ja B-vitamiine.

Pärast veega segamist ja pulbri paisutamist hüdreeruvad ja aktiveeruvad tootes sisalduvad mikroorganismid 10 minuti vältel. Elusad mikroorganismid suudavad end maohappe eest kaitsta ning jõuda soolestikuni.

Probiootikumid tugevdavad immuunsüsteemi, see on tõestatud mitmete uuringute käigus üle terve maailma. Igapäevaselt tarvitades vähendavad probiootikumid põletikke, ennetavad ja parandavad seedeprobleeme, hoiavad allergiate eest, parandavad naha ja vaimse tervisega seotud probleeme.

 

Tootekood: 1050-2 Kategooria:

Kirjeldus

PRO EM SAN PUR probiootikumi erakordne tõhusus tuleneb elusatest bakteritest. Tavaliselt müüakse probiootikume kapslites, kus bakterid on kuivad ning “uinunud”. Need tooted nõuavad aga sooletraktis olevate bakterite äratamist. Selliste bakterite suurim väljakutse on mao väga happelise keskkonna läbimine ja seejärel enda aktiveerimine. Kahjuks ei jää kaugeltki kõik bakterid ellu ega jõua sihtkohta – soolestikku. PRO EM SAN PUR on oma koostiselt ainulaadne, kuna see on algselt vedel toode elusate bakteritega. Sellised bakterid jõuavad kergesti oma sihtkohta – soolestikku, ilma et nende efektiivsus väheneks.

Content missing

Title

Go to Top