fbpx

RAHULIK UNI IGAKS ÖÖKS

56,00  sisaldab KM

PRO SOMNIA RELAX

33g = 60 kapslit

Rahu ja rahulikkuse tagamiseks – päeval ja öösel: Pro Somnia Relax toetab rahutuse, stressi ja stressiga seotud unehäirete leevenemist ainulaadse sünergilise kombinatsiooniga piimapeptiidist alfa-kasosepiinist (Lactium®), patenteeritud spargliekstraktist (ETAS®50) ja stressivastane mineraalne magneesium.

  • Optimaalne kombinatsioon alfa-kasosepiinist (Lactium®) ja spargliekstraktist ETAS®50
  • pluss kõrge biosaadav magneesium (bisglütsinaat) tugevate närvide jaoks
  • looduslik, õrn ja tõhus stressi ja kõrge kortisoolisisalduse vastu
  • rohkem rahulikkust, sisemist rahu ja paremat und
  • ilma kõrvalmõjudeta, ilma harjumisefektita, ilma melatoniinita

PRO VITAMIN D3 ÖL 1.000

Toidulisand- suures annuses D3-vitamiin koos vitamiinidega K2 ja A
sisu: 15 ml

Väga kontsentreeritud D3-vitamiin – 1000 RÜ vaid 1 tilgaga: Tisso esmaklassiline preparaat D3-vitamiini igapäevaseks lisaportsjoniks ühendab suures annuses loodusliku D3-vitamiini kahe kofaktori K2-vitamiini (all-trans MK-7) ja A-vitamiiniga. Kvaliteetsed taimsed kandeõlid tagavad rasvlahustuvate vitamiinide hea biosaadavuse.

  • 1000 RÜ D3-vitamiini, 400 RÜ A-vitamiini ja 40 µg K2-vitamiini tilga kohta
  • lahustatud kookosepõhises MCT õlis ja astelpaju viljalihaõlis
  • praktiline tilgutipipett täpseks ja vajadusepõhiseks doseerimiseks
  • sobib ideaalselt ka perepudeliks

 

Kirjeldus

PRO SOMNIA RELAX-

Enamiku inimeste jaoks on stress pidev igapäevane kaaslane ja üks levinumaid unehäirete põhjuseid. Viimase eest vastutab eelkõige hormoon kortisool. Unehormooni melatoniini loomuliku antagonistina tagab see, et sa ärkad hommikul ja püsid ärkvel päeval. Kortisool on aga ka stressihormoon ja kui seda pidevalt liigselt eraldub, pärsib see õhtuti melatoniini tootmist ja röövib une.

Kahe uuendusliku ja patenteeritud koostisosaga Pro Somnia Relax soodustab  stressi ja kortisooli vähenemist ning seeläbi paraneb uni. Piimapeptiid alfa-kasosepiin (Lactium®) ja rohelise spargli bioaktiivsed ühendid (ETAS®50) toimivad erinevate mehhanismide kaudu ja täiendavad teineteist oma positiivsete mõjude poolest. Lisaks sisaldab Pro Somnia Relax kõrgekvaliteedilise bisglütsinaadi kujul stressivastast mineraali magneesiumi. See magneesiumiühend on väga biosaadav, eriti hästi talutav ja annab teile ka aminohapet glütsiini, millel on ka rahustav toime.

Magage sama sügavalt ja õndsalt nagu äsja rinnapiima saanud laps – see on võimalik: alfa-kasosepiiniga, mis on eriline peptiid rinnapiima kaseiinist. Selle und soodustav toime imikutele põhineb asjaolul, et see tugevdab rahustava neurotransmitteri GABA (gamma-aminovõihappe) toimet ja vähendab stressihormooni kortisooli taset, seondudes ajus GABA A retseptoriga. Sama mehhanismi kasutavad ka bensodiasepiinide kategooria magamis- ja rahustid. Alfa-kasosepiinil on aga oluliselt madalam seondumisafiinsus, mistõttu sellel ei ole kõrvalmõjusid ega harjumisefekte.

Tavaliselt toodavad alfa-kasosepiini moodustamiseks spetsiifilisi ensüüme ainult vastsündinud. Pro Somnia Relaxis sisalduva patenteeritud piimavalgu hüdrolüsaadi Lactium® abil on esimest korda olnud võimalik peptiid lehmapiimast ensümaatiliselt eraldada. Nii saate ka teie täiskasvanuna selle stressi leevendavatest omadustest kasu saada.

PRO VITAMIN D3 ÖL 1.000-

On olemas mõned D3- ja K2-vitamiiniga kombineeritud preparaadid ja seda mõjuval põhjusel: need kaks vitamiini teevad koos tõelist koostööd. Nad tagavad kaltsiumi jõudmise soolestikust verre ning sealt luudesse ja hammastesse. K2-vitamiin aktiveerib spetsiaalsed valgud, mis transpordivad mineraali sihtrakkudesse ja hoiavad selle samal ajal veresoontest eemal.

Kuid ainult A-vitamiin täiendab kolmikut. Koostoimes D3-vitamiiniga ei kontrolli see mitte ainult nende valkude sünteesi, vaid ka teisi keha funktsioone, näiteks immuunsüsteemi. Nad täiendavad, tugevdavad ja reguleerivad üksteist. D3-vitamiini võtmisel ei tohiks tähelepanuta jätta ka ülejäänud kahte. Pro Vitamin D3 Oil 1000 sisaldab kõiki kolme vitamiini tasakaalustatud annuses.

ÜLEVAADE

PRO SOMNIA RELAX-

Kas olete kunagi kuulnud kuumašoki valkudest? Need on spetsiaalsed valgud, mis on peamiselt selleks, et aidata stressis valkudel uuesti jalule saada. Kuumuse ja muude füüsilise stressi stiimulite mõjul kaotavad valgud oma iseloomuliku ruumilise struktuuri ja seeläbi oma funktsiooni. Seejärel tulevad mängu kuumašokivalgud ja voldivad rikutud molekulid korralikult kokku. Samal ajal mängivad kuumašoki valgud kortisooli stressireaktsioonis olulist rolli. Kui need on stressi korral juba valmis, suudab teie keha kiiremini reageerida ja vabastada vähem kortisooli.

Muide, saate oma kuumašokivalkudele hoogu juurde anda kuumade vannide või saunadega – või lihtsalt ja tõhusalt igal ajal ETAS®50-ga. Pro Somnia Relaxi patenteeritud spargliekstrakt sisaldab bioaktiivseid taimseid ühendeid, mis loomulikult stimuleerivad teie kuumašoki valke ja aitavad teil end paremini stressi vastu kaitsta. ETAS®50 positiivne mõju kortisoolitasemele, stressisümptomitele ja une kvaliteedile on tõestatud mitmete inimuuringutega*.

Melatoniin on populaarne ja laialdaselt reklaamitud unetuse abivahend. Kuna hormoonil on organismis palju koostoimeid, tuleks melatoniini preparaate kasutada vaid lühikest aega ja ainult siis, kui unehäirete põhjuseks on tegelikult madal melatoniinitase – näiteks jet lag, vahetustega töö või hormooni taseme langus. tootmine. Samuti raskendab õige annuse leidmist organismi väga erinev lagunemiskiirus. Liiga palju melatoniini või selle valel ajal võtmine võib teie unerütmi tõesti häirida.

Pro Somnia Relax eesmärk on pakkuda loomulikku leevendust stressile ja unehäiretele, ei sisalda teadlikult melatoniini ja sobib seetõttu pikaajaliseks kasutamiseks.

PRO VITAMIN D3 ÖL 1.000-

D3-vitamiinil on kehas palju ülesandeid. Seda tuntakse kõige paremini luuvitamiinina: see annab toidust kaltsiumi ja fosfaati ning soodustab seega luude ja hammaste mineraliseerumist. Kuid eelkõige sõltub immuunsüsteem igapäevasest varustatusest.

Dieedil on vaid väike roll: keha toodab umbes 80–90 protsenti oma vajadustest päikesevalguse (UVB-kiirguse) abil nahas. Sügisel ja talvel ei paista päike meie laiuskraadidel piisavalt tugevalt. Kuid isegi suvel ei veeda paljud inimesed piisavalt aega väljas. Lisaks väheneb vanuse kasvades rakkude võime toota D3-vitamiini.

Pro Vitamin D3 Oil 1000 täiendab keha usaldusväärselt igal aastaajal, seda on meeldiv võtta ja seda saab paindlikult individuaalselt doseerida.

Miks on vitamiinide D3, K2 ja A kombinatsioon kasulik?
Kõik kolm vitamiini osalevad aktiivselt kaltsiumi töötlemises. Vitamiinid D3 ja A stimuleerivad teatud valkude (nt osteokaltsiini) tootmist, mis transpordivad selle olulise mineraali luudesse ja hammastesse. Ilma K-vitamiinita jäävad need valgud passiivseks. Ainult K-vitamiin muudab need keemiliseks vormiks, mis võimaldab neil kaltsiumi siduda. K-vitamiini peamised vormid on vitamiin K1 ja vitamiin K2. Ainult K2-vitamiinil on ülalkirjeldatud funktsioon luu ainevahetuses. Mõlemad vormid mängivad rolli vere hüübimisel.
Hemofiilia korral või samaaegsel antikoagulantide võtmisel on seetõttu oluline arutada eelnevalt oma arsti või terapeudiga K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

PRO SOMNIA RELAX-

Koostis:

magneesiumbisglütsinaat (52,5%); Katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kesta suurus 0); Lactium® ( piimavalgu hüdrolüsaat) (13,2%); ETAS®50 (Asparagus officinalis ekstrakt) (8,8%); riisijahu

NB! 100% looduslikud koostisosad ilma säilitusainete ja kunstlike lisanditeta (maitsetugevdajad, värvained, maitse- ja magusained).

Kasutusjuhend: Soovitatav on võtta 1 x 2 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga 30-60 minutit enne magamaminekut. Kui kapslid võetakse vahetult enne magamaminekut, on soovitatav lamada 10 minutit paremal küljel, et koostisained kiiremini vabaneksid. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

PRO VITAMIN D3 ÖL 1.000-

Koostis:
K2-vitamiin (all-trans MK-7) (83,4%); argaaniaõli (rafineerimata); astelpajuõli (rafineerimata);
vitamiin D3 (kolekaltsiferool) (3,1%); A-vitamiin (retinüülpalmitaat) (0,7%)

Kasutamine:
Võtke 1 tilk (1000 RÜ D3-vitamiini) päevas. Parim on võtta hommikul koos toiduga. Raputage pudelit õrnalt enne kasutamist, et õli seguneks ühtlaselt.
Kui te võtate verevedeldajaid (antikoagulante) või teil on hemofiilia, pidage enne K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist nõu oma arstiga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.

MÄRGE
Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANORM

PRO SOMNIA RELAX

Toitumisalane teave päevane annus%NRV*
Lactium® (piimavalgu hüdrolüsaat)150 mg
ETAS®50**100 mg
millest spargliekstrakt (Asparagus officinalis)50 mg
Magneesium (magneesiumbisglütsinaat)75 mg20

PRO VITAMIN D3 ÖL 1.000

Koostisosad Päevase annuse kohta% soovitatav päevane tarbimine
D3-vitamiin (kolekaltsiferool)
K2-vitamiin (all-trans MK-7)
A-vitamiin (retinüülpalmitaat)
Argaaniaõli (rafineerimata)
Astelpajuõli (rafineerimata)


25 μg
40 μg
220 μg
3 mg
1 mg
500
53.3
15

 

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top