fbpx

Toidutalumatuse test arsti konsultatsiooniga ja Bioresonantsdiagnostikaga

260,00  sisaldab KM

Kas teadsite, et akne ja lööbed, väsimus, puhitus, liigesevalud ja tihe külmetus võivad tuleneda sellest, et organism osasid toiduaineid lihtsalt ei omasta? Või seda, et vaatamata dieedile kaal sugugi ei lange, kui inimene kasutab toiduaineid, mida ta ei suuda seedida.

Test annab vastuse, milliseid toiduaineid peaks inimene oma menüüs vältima või asendama. Toidutalumatuse testi tehakse Tartus Biokliinikus ja Loodus BioSpas ning sellele järgneb dr Natalia Trofimova konsultatsioon (võimalik ka telefoni teel).

Toidutalumatuse test on soovitatav teha neil, kes soovivad langetada kaalu, tugevdada immuunsüsteemi, taastada nahka, parandada juuste ja küünte tugevust, kes valmistuvad lapse saamiseksimetavad, kes kannatavad rasvumise või muude krooniliste haiguste all.

Täpsema kirjelduse, kuidas Te saate Toidutalumatuse Testi teha, leiate kerides lehte allapoole rubriigi alt – Kuidas toimub toidutalumatuse testi protseduur?

Bioresonantsdiagnostika annab aimu kogu organismi toimimisest. Programm läbib kõik kehasüsteemid. Inimene saab selge ettekujutuse, kuidas toimivad tema vereringesüsteem, kopsusüsteem, seedesüsteem, hormonaalsüsteem, luu-lihas- ja sidekoesüsteem, kuse- ja reproduktiivsüsteem, lümfisüsteem, ajusüsteem ja endokriinsüsteem. Lisaks näitab see selgroolülide seisukorda – kas ketaste vahel on ladestusi või kõhrekahjustusi.

Tootekood: 1070-1 Kategooria:

Kirjeldus

Toidutalumatuse test näitab selgelt, millised toidud panevad Teie immuunsussüsteemi negatiivselt reageerima ja võivad seetõttu kahjustada Teie keha ning tekitada erinevaid probleeme, näiteks:

 • kaalu püsivus vaatamata dieedile
 • kõhuvalu, puhitus
 • sügelus, lööve
 • probleemid nahaga, akne, allergiad
 • kõhukinnisus, kõhulahtisus
 • liigesevalud, tursed
 • tihe külmetus, nõrk immuunsus
 • väsimus, halb uni

Peale testi vastuse saabumist tuleb tulla vastuvõtule dr. N.Trofimova juurde Biokliinikusse. Doktor teostab vastuvõtu käigus Bioresonantsdiagnostika ja konsulteerib testi vastust.

Dr. Reinhard Voll on arstiteadlane, bioresonantsaparaadi looja, kes mõõtis oma seadmega inimkeha oluliste punktide elektritakistust ja kasutas seda haiguste diagnoosimisel.

Kontrollpunktide kaudu mõõtmisel sisestatakse andmed arvutiprogrammi. Seal on standardväärtused, st. andmed terve inimese kohta. Kui mõõdetud andmed jäävad normaalseks, on patsiendi tervis korras.

Igal organil on oma normaalne sagedus – bioresonants- ehk elektromagnetsagedus. Kui teatud tsoonides esinevad patogeensed elektromagnetilised sagedused, tähendab see, et selle tsooni organites on funktsionaalne häire. Näiteks kui südames või kopsudes on sagedus, mis peaks olema normaalne, kõrge või madal, siis saame hinnata, kas süda või kopsud on ülekoormatud või alatalitluses.

Kuidas toimub toidutalumatuse testi protseduur?

Kuidas toimub toidutalumatuse testi protseduur?

 1. Kõige lihtsam on test soetada Biokliiniku kodulehelt – biospa.ee
 2. Palume täita kõik palutud vajaliku info, kui testi ostma hakkate – isikukood ja kodulinn ka kindlasti
 3. Peale ostu sooritamist, jõuab info Biokliinikusse, peale mida saadetakse testi tegija meilile saatekiri, mis tuleb välja printida. Kui välja printimise võimalus puudub, tuleb sellest Biokliinikusse teada anda ja saatekiri saadetakse otse laborisse
 4. Saatekirjaga tuleb minna hommikul söömata-joomata testi tegijale kõige sobivamasse SynLab laborisse vereanalüüsi andma (verevõtukohad)
 5. Vereanalüüs saadetakse Saksamaa laborisse, kus toimub ka tulemuste analüüs ja kokkupanek.
 6. Peale vereanalüüsi andmist läheb testi tulemuste saabumiseni aega umbes kaks nädalat. Vastus saadetakse Biokliinikusse. Biokliinikust helistatakse või saadetakse meil testi tegijale, et vastus on olemas ja lepitakse kokku konsultatsiooni aeg (saab nii kohapeale tulla kui zoomi teel).
 7. Konsultatsioonil( mis kuulub testi juurde), räägitakse lahti, kuidas testi järgi toituda, mida asendada jne.
 8. Lisaks testi konsultatsioonile soovitame tulla arsti vastuvõtule, kus doktor Natalia Trofimova teostab meditsiinilise läbivaatuse ning on suurem võimalus testi tulemusi paremini selgitada, st luua paremini seoseid ja testi tulemusest aru saada. Vastuvõtt toimub Biokliinikus, Raatuse 86, Tartu. Meditsiiniline läbivaatus maksab 50,- eurot.
 9. Toidutalumatuse testi tulemuse saab testi tegija kätte nii paberkandjal kui meili teel.
 10. Toidutalumatuse testi tulemust digilukku ei panda.
 11. Kui on eelistusi testi vastuse keele osas, palume sellest eelnevalt teada. Vaikides on testi vastus eesti keelne, aga on võimalik valida ka vene ja inglise keelne  variant.

Title

Go to Top