fbpx

Toidutalumatuse test arsti konsultatsiooniga

240,00  sisaldab KM

Kas teadsite, et akne ja lööbed, väsimus, puhitus, liigesevalud ja tihe külmetus võivad tuleneda sellest, et organism osasid toiduaineid lihtsalt ei omasta? Või seda, et vaatamata dieedile kaal sugugi ei lange, kui inimene kasutab toiduaineid, mida ta ei suuda seedida.

Test annab vastuse, milliseid toiduaineid peaks inimene oma menüüs vältima või asendama. Toidutalumatuse testi vahendatakse Tartus Biokliinikus ja Loodus BioSpas ning sellele järgneb dr Natalia Trofimova konsultatsioon (võimalik ka telefoni teel, virtuaalselt zoomi keskkonnas või vastuvõtule tulles Biokliinikusse).

Toidutalumatuse test on soovitatav teha neil, kes soovivad langetada kaalu, tugevdada immuunsüsteemi, taastada nahka, parandada juuste ja küünte tugevust, kes valmistuvad lapse saamiseksimetavad, kes kannatavad rasvumise või muude krooniliste haiguste all.

Täpsema kirjelduse, kuidas Te saate Toidutalumatuse Testi teha, leiate kerides lehte allapoole rubriigi alt – Kuidas toimub toidutalumatuse testi protseduur?

Tootekood: 1070 Kategooria:

Kirjeldus

Toidutalumatuse test näitab selgelt, millised toidud panevad Teie immuunsussüsteemi negatiivselt reageerima ja võivad seetõttu kahjustada Teie keha ning tekitada erinevaid probleeme, näiteks:

 • kaalu püsivus vaatamata dieedile
 • kõhuvalu, puhitus
 • sügelus, lööve
 • probleemid nahaga, akne, allergiad
 • kõhukinnisus, kõhulahtisus
 • liigesevalud, tursed
 • tihe külmetus, nõrk immuunsus
 • väsimus, halb uni

Kuidas toimub toidutalumatuse testi protseduur?

Kuidas toimub toidutalumatuse testi protseduur?

 1. Kõige lihtsam on test soetada Biokliiniku kodulehelt – biospa.ee
 2. Palume täita kõik palutud vajaliku info, kui testi ostma hakkate – isikukood ja kodulinn ka kindlasti
 3. Peale ostu sooritamist, saadetakse testi tegija meilile saatekiri, mis tuleb välja printida. Kui välja printimise võimalus puudub, tuleb sellest Biokliinikusse teada anda ja saatekiri saadetakse otse laborisse
 4. Saatekirjaga tuleb minna hommikul söömata-joomata testi tegijale kõige sobivamasse SynLab laborisse vereanalüüsi andma (verevõtukohad)
 5. Vereanalüüs saadetakse Saksamaa laborisse, kus toimub ka tulemuste analüüs ja kokkupanek.
 6. Peale vereanalüüsi andmist läheb testi tulemuste saabumiseni aega umbes kaks nädalat. Vastus saadetakse Biokliinikusse. Biokliinikust helistatakse või saadetakse meil testi tegijale, et vastus on olemas ja lepitakse kokku konsultatsiooni aeg (saab nii kohapeale tulla kui telefoni/zoomi teel).
 7. Konsultatsioonil (mis kuulub testi juurde ), räägitakse lahti, kuidas testi järgi toituda, mida asendada jne.
 8. Lisaks toitumisalasele konsultatsioonile soovitame tulla arsti vastuvõtule, kus doktor Natalia Trofimova teostab meditsiinilise läbivaatuse ning on suurem võimalus testi tulemusi paremini selgitada, st luua paremini seoseid ja testi tulemusest aru saada. Vastuvõtt toimub Biokliinikus, Raatuse 86, Tartu. Meditsiiniline läbivaatus koos Bioresonantsdiagnostikaga maksab 70,- eurot.
 9. Toidutalumatuse testi tulemuse saab testi tegija kätte meili teel. Paberkandjal vastus väljastatakse Biokliinikust kohapealt.
 10. Toidutalumatuse testi tulemust digilukku ei panda.
 11. Kui on eelistusi testi vastuse keele osas, palume sellest eelnevalt teatada. Vaikides on testi vastus eesti keelne, aga on võimalik valida ka vene ja inglise keelne  variant.

Title

Go to Top