BioSpa on eksklusiivne meditsiinilise suunitlusega paastukeskus. Põhitegevuseks on aastaringselt 5- ja 7-päevaste puhastavate ning salendavate detoks-dieedi ja paastukuuride korraldamine. Lisaks pakume palju erinevaid tervistavaid ja lõõgastavaid protseduure, mille kohta rohkem infot leiate siit.

Asume 5 km Tartust, looduskaunis ja privaatses maakohas. Meie ravimtaimeaias kasvab ligi 40 taimeliiki, mida kasvatatakse nii raviteedeks kui protseduurideks. Maja juurest algavad erineva pikkusega jalutusrajad, mida hoitakse puhtana aastaringi. Loodusesse paastuma tulek tähendab eelkõige võimalust lülitada end argipäevast välja, lasta kõigest korraks lahti ja leida tee uuesti iseenda juurde. Siin on aega ja ruumi mõelda maailma üle järele.

MILLINE KUUR SOBIB MULLE?

loe lähemalt

TUTVU MEIE KUURIDEGA

loe lähemalt

Miks Loodus BioSpa?

25 aasta jooksul on Loodus BioSpa välja kujunenud parimaks ravipaastukeskuseks Põhja-Euroopas:

Pikaajaline kogemus

 • Oleme tegutsenud üle 20 aasta ja selle ajaga vastu võtnud 15 000 külalist. Enamik käib regulaarselt

Individuaalne lähenemine

 • Konsultatsiooni ajal määratakse igale külalisele kõige sobivam programm (ravipaast, detox-dieet)

Optimaalne suurus

 • Majutuskohtade arv 33 inimesele
 • Personal, kes töötab aastaid meiega ja tunneb külastajaid nimepidi

Toetav keskkond

 • Rahulik koht looduses
 • Puhas õhk ja vesi
 • Kodune õhkkond

Informatiivne toetus

 • Õpetame, kuidas valida endale sobiv toitumine ja režiim kodus – selge ja lihtne tegevusplaan
 • Anname teadmisi, mis võimaldavad omaks võtta tervislikke toitumisharjumusi ka Teie lähedastel

Kompleksne lähenemisviis

 • Puhastamise, toitumise, treeningute ja protseduuride kombinatsioon
 • Tervisele kasulik kaalulangus

Efektiivne metoodika

 • Läheneme Teie terviseprobleemidele õigesti, kombineerides erinevaid meditsiinimeetodeid ja naturopaatiat, sealhulgas F.K. Mayeri (Austria) tänapäevast lähenemisviisi

TUTVU MEIE KUURIDEGA

loe lähemalt

25 aastat tagasi asutas Loodus BioSpa Dr. Med. Natalia Trofimova, kes on ühtlasi meie peaarst-dietoloog ning Eestis sel alal enimmüüdud raamatu “Paastuga terveks” autor.

Oleme pereettevõte, mis pälvis 2023. aasta suvel esimesena Põhjamaades F.X. Mayr tervise- ja kompetentsikeskuse tunnustuse. Kasutades ainulaadset F.X. Mayri metoodikat suudab organism paremini end puhastada, tervendada ja noorendada.

Paastukeskuses ootab külastajaid kaasaegne terviklik meditsiiniline lähenemine kehale ja vaimule imelises looduses. Programm algab diagnostikaga F.X. Mayr meetodi järgi. Diagnoosi põhjal töötatakse välja individuaalne teraapiaprogramm, mis järgib F.X. Mayr 4 tervendavat põhimõtet: puhastus soolestikule, puhkus seedetraktile, õpetus tervislikust toitumisest ja toetus organismile vitamiinide ja toidulisanditega.

Meie meeskond koosneb diplomeeritud spetsialistidest ja meditsiinitöötajatest, kes kindlustavad teie siinviibimise ajal professionaalse tervise järelvalve ja rahuliku ning meeldiva keskkonna.

ALUSTA SIIT

Kuuride ajakava