Otsime enda kollektiivi hea suhtlemisoskusega, täpset, kohusetundlikku, positiivse ellusuhtumisega meditsiiniõde, kelle tööülesanded on külastajate meditsiiniline järelevalve, protseduuride läbiviimine, elustiili muutuste soovitamine tervisega seotud probleemide lahendamiseks. Tervitatud on huvi loodusravi ja alternatiivmeditsiini vastu.

Loodus BioSpa on eksklusiivne meditsiinilise suunitlusega butiik-SPA, mis asub kaunis looduses Tartu külje all 5km kaugusel linnast. Spetsialiseerume unikaalsetele patenteeritud paastu-, dieedi ning detokskuuridele, mille eesmärk on aidata inimestel parandada tervist ning ennetada haigusi. Meie meeskond koosneb kõrgelt treenitud ja kogemusega spetsialistidest ja meditsiinitöötajatest, kes töötavad meie juures mitmeid aastaid ning on pühendunud inimeste tervise ja elustiili parandamisele. Meeldiv ja rahulik töökeskkond. Tasuta fitnessspordiprogramm.

Töökogemus samal meditsiinilisel alal peaks olema vähemalt 3 aastat. Kindlasti ka kutseharidus keskharidusega. Eesti ja vene keeles peab vabalt suhtlema ja kirjutama. Võimeline suhtlema kliendiga inglise keeles, aru saama tema muredest, selgitama ja ka lugema ja kirja panema. Peab elementaarsel tasemel oskama arvutid. Kuna asume linnast väljas siis kindlasti vajalik juhtimisõigus ja auto kasutamise võimalus.

Pakume täistöökohta tähtajatu lepinguga. Töö toimub vahetustega, graafiku alusel. Tööle võib asuda niipea kui võimalik.

Loodus BioSpa asub Tartu maakonnas, Luunja vald, Muri küla, Tilga tee.

Ootame Teie CV e-mail: loodus@biospa.ee

Küsimusi saate esitada administraatorile, Marika Kodis telefonil: +372 509 3581