Tulin paastuma, et teha üks korralik puhastuskuur organismile. Eesmärk oli kaalust alla võtta ja oma tervislikku seisundit kontrollida. Varasemalt olen käinud kaks korda Loksal, aga need kogemused erinesid nagu öö ja päev. Loksa tervisekeskus oli nagu haigla, Loodus BioSpaa on aga väga hubane, rahulik ja privaatne butiikspaa.

Juba teisel päeval ütlesin personalile, et tulen sügisel kindlasti tagasi. Personal on hästi tore ja professionaalne. Sauna SPA oli super üllatus. Privaatsaun õues koos kehakoorimise, vihtlemise ja jääauguga. Saunanaine pakkus pärast protseduuri teed ja ajas muhedat juttu. Protseduuridest oli lemmikuks kneipp-vesiravi. Kõigil on filmist “Mehed ei nuta” meeles Ervin Abel. See kogemus oli palju meeldivam ja seda protseduuri võiks iga päev võtta. Pärast 40- ja 8-kraadist „survepesu“ oli hea energia sees. Veel tahaks kiita basseinis vastuvoolu ujumise võimalust. Iga hommikul olin juba kl 7 basseinis, kl 8 õues võimlemas ja hingamisharjutusi tegemas. Pärast võimlemist läksime alati grupiga kepikõnniringile.

Kaotasin 5 päevaga 5,5 kg ja võitsin uusi sõpru-tuttavaid Moldovast, Lätist, Prantsusmaalt, Šveitsist, Ungarist ja loomulikult Eestist.