Ühel on probleem tervisega, ta hakkas otsima mida teha ja leidis infot Looduse kohta. Siis selgus et sõbra naine alles käis meil suve alguses ja andis väga positiivse hinnangu. Nii nad otsustasid tulla koos, siis agiteerisid veel kaks sõpra ja siis veel ühe. Kokku sai siis 5 liikmeline seltskond. Neli neist said paastuda, üks sai teha DIEET kuuri. Tundsid kõik ennast hästi, said isegi iga päev käia 5 tundi golfi mängimas. Hommikuti ja õhtuti osalesid võimlemistes, protseduurides. Olid üllatunud et Tartu külje all on selline vaikne, ilus, eraldatud koht. Meeldis et kõik olid abivalmis ja graafikud kohandati (võimaluste piiridest) vastavalt nende plaanidele.
Siin said kokku ka endise töökaaslasega, kes on 15 aastat korra aastas paastunud Looduses. See aasta proovis DETOX kuuri ja otsustas et edaspidi ikkagi PAAST!!! Palju tõhusam efekt!
Lõpus öeldi et ei ole mõtet reklaamida sellist kohta. Kindlasti info peaks jõudma inimesteni, kuid selleks peab olema valmis, peab aru saama milleks sa siia tuled ja peale seda ka midagi muutma oma elus.
Lubasid et aasta pärast septembris tulevad veel suurema seltskonnaga, siis saab ka sõbrasoodustuse.
Kas lubatud 20 inimest tuleb? Vaatame järgmisel aastal.