Kus Teie saite infot meie kohta?

Ma olen mõelnud juba ammu, et võiks tulla. Teadsin, et minu hea tuttav on juba teist aastat käinud, siis ma otsustasin, et ma tulen ka proovima.

Kas Teie olete kunagi iseseisvalt paastunud?

Jaa, korduvalt 1-päevaseid paastupäevi. Kodus oled tavapärases elus sees ja ilma kohvita hakkab pea valutama, võimatu välja minna sellest rutiinist. Detsembris ma proovisin 4 päeva aga siis ma jõin ikkagi mahlasid.

Ja kuidas praegu oli ilma kohvita?

Esimene päev natukene pea valutas ja olin uimane, aga praegu on täitsa korras.

Kas soovitaksite meie kuure tuttavatele?

Jah. Ma arvan, et see on vajalik väga paljudele. Paastumine teeb mõtte erksaks, mõjub väga hästi, annab energiat.

Kas Te paastute 5 päeva ja alustate taastumist kodus?

Jah, selline plaan oli.

Kas tulete meile veel?

Ma usun küll. Siin olles on väga head toetavad tegevused ja keskkond, mis aitavad paastumisele kaasa. Jalutamine ja kõik teised tegevused, mis paastumisega kaasnevad, on nii toetavad, et ma arvan et muus kohas ei olegi võimalik nii hästi paastu teha.

Kas Teil oli mingi päev väga raske?

Võib olla esimene päev kui ma tulin, hommikul kodus ei söönud, uimasus ja kõik. Teise päeva hommikul oli nõrkus aga värske õhk aitas, jalutamine mõjus hästi.

Millised protseduurid Teile kõige rohkem meeldisid?

Mulle meeldis vesiravi, see äratas kohe üles, kindlasti hakkan seda kodus ka tegema. Massaažid ka sobisid, toetasid. Peamassaaž oli hästi lõdvestav.

Kas põhjuseks olid terviseprobleemid või pigem kaal?

Kaal ka muidugi alati. Aga pigem teadmine, et paastumise järgselt tuleb selline hästi tugev energia ja kui seda hoida, siis see kestab ikka päris pikalt.

Kas tulemusega olete rahul?

Jah, rahul ja selline mõtteerksus tuli tagasi.