Devin on tugevalt aluseline (pH 9,4) looduslik mineraalvesi, mis pärineb Bulgaariast Rodope mägede südamest. Maapinnale jõuab mineraalidega rikastunud vesi 700 meetri sügavuselt. 44°C vesi on võimeline lahustama teistsuguseid mineraale ja on seetõttu aluseline. Devinit soovitatakse juua toatemperatuuril, et tuleksid esile kristallpuhta loodusliku vee parimad maitseomadused. Mineraalidega rikastunud aluseline vesi on tervislik, kuna aitab taastada organismi pH-tasakaalu ja viia välja kahjulikke happelisi ainevahetuse jääkaineid.

Happeliste jääkainete teke

Meie rakud toodavad toidust energiat ja selle protsessi käigus tekivad happelised ainevahetuse vaheproduktid ehk organismist eemaldamisele kuuluvad  jääkproduktid. Eriti mõjutab jääkainete kuhjumist liigse magusa, rasvase, alkoholi, kohvi jms tarbimine. Sellele protsessile aitavad kaasa ka stress, ületöötamine, vähene uni, ebapiisav liikumine, suitsetamine, vedelikupuudus jm. Happelised jäägid ja mürgid peaksid väljuma meie kehast vedelal kujul uriiniga või  higistamise teel, olles enne veres lahustunud, kuid tänapäevaste toitumis – ja eluviiside juures ei suuda organism enam kõikidest jääkainetest vabaneda ja osa neist salvestub kehas, näiteks rasvas.

Happeliste jääkainete mõju organismile

Organismi happeline seisund vähendab võimet omastada toitaineid, vitamiine ja mineraale, langetab rakkude energiatootlikkust ja kahjustunud rakkude  taastumisvõimet. Samuti nõrgestab see keha võimet toota ensüüme ja hormoone ning muudab keha vastuvõtlikuks rasvumisele ja paljudele muudele tervisehädadele. Happeline keskkond organismis võib põhjustada ülitundlikkust ja tõsiseid allergilisi reaktsioone ning soodustab käärimist ja krooniliste põletike teket soolestikus. Pidev happeliste ühendite tulv organismis viib keha seisundisse, kus hakkab suurenema vähirisk. Dr.Otto Warburg (1883-1970) tõestas oma uurimustöödes juba aastaid tagasi, et kui looma kehas tekib liialt happeid, siis haigestub ta vähki. Sama uurimuse eest on Dr.Warburg pälvinud Nobeli preemia.

Terve inimese veri on ka alati kergelt aluseline, pH 7,365. Vere pH langemisel alla 7,0 on organismi seisund sedavõrd kriitiline, et alustatakse aluseliste ioonide manustamist veeni. Dr.Otto Warburg (1883-1970) tõestas oma uurimustöödes juba aastaid tagasi, et kui looma kehas tekib liialt happeid, siis haigestub ta vähki. Sama uurimuse eest on Dr.Warburg pälvinud Nobeli preemia.

Happeliste jääkainete kõrge tasemega toime tulekuks on organismil tarvis aluselisi mineraale, mis aitaksid happe neutraliseerida ja ohutult kehast välja viia. Kui me ei saa toidu ja joogiga piisavalt aluselisi mineraale, hakkab keha neid laenama elutähtsatelt organitelt ja luustikult, mis nõrgestabki organismi.

Tasakaalu taastajad

Happe-aluse tasakaalu hoidmiseks organismis tuleks süüa ja juua tooteid, mis sisaldaksid aluselisi mineraale ja ioone. Üheks tervislikuks ja lihtsaimaks abiliseks on aluseline mineraalvesi. Jaapanis läbi viidud põhjalikest uuringutest on selgunud, et aluseline vesi on toetanud järgmiste krooniliste haigustega toimetulekut: artriit, diabeet, kõrgvererõhutõbi, tüsedus, kõrvetised, halb verevarustus, luuhõrenemine, psoriaas, seedehäired, migreen, stress, jalakrambid, krooniline väsimus. Aluselise vee joomine aitab taastada pH-taset suus ja parandab seeläbi hammaste tervist. Eriti oluline on juua vett või loputada suud peale happeliste karastusjookide (nt Coca Cola, spordijoogid,limonaadid, mahlad) joomist, et vähendada otseselt hambavaapa kahjustavat happelisust suus.

Looduslikult aluseline Devin mineraalvesi aitab taastada organismi pH-tasakaalu, neutraliseerida ja kehast välja viia kahjulikke happelisi ainevahetuse jääkaineid ja tugevdada seeläbi organismi vastupanuvõimet.

ALUSELINE VESI ON ELU ALUS!

Lisainfot saad www.devin.ee ja leia meid ka Fb-s: www.facebook.com/Devineesti

Devin aluseline vesi on müügil Loodus BioSpa-s.