Ülle õppis elama uue tervislikuma režiimigaJagan muljeid oma esimesest paastukogemusest. Olen kodus teinud varasemalt Maggi ja Simeonsi dieeti, aga ei saanud kuidagi ise kaalulangetamisega hakkama. Plaan oli teha toidutalumatuse testi ja panin aja dr. Trofimova konsultatsioonile. Doktor soovitas esmalt kodust detox programmi ja seejärel paastumist BioSpas. Kuna peresünnipäevad jm pidustused olid möödas, häälestasin end dieedilainele ja seadsin sammud paastukeskuse poole.

Programmi läbides oli eelkõige põnevus: mis minu kehaga toimuma hakkab ja kuidas see kõik käib.  Tegin kõik ettenähtu kaasa ja tellisin ka mõned lisaprotseduurid. Tulemusega olen rahul: -2 kg kodune detox, -3,3 kg BioSpas ja kodus järgneval ööl veel -1,2 kg, kokku -6,5 kg!

KÕIGE TÄHTSAM: õppisin elama uue režiimiga. Võimlen, kõnnin, toitun teisiti. Keha on kerge, olen reibas. SAIN HOO SISSE! Kahe kõrva vahele muudatuse!!! Praegu suudan kaalu iseseisvalt hoida. See ongi hetkel kõige tähtsam. Suured tänud BioSpa personalile! Rõõmuga jagan seda restart-kogemust ka teistele! 🤗👌🧡