Olete meil see aasta juba teist korda, käisite aprillis ja nüüd oktoobris uuesti?

Olen teie spaas käinud ka eelnevatel aastatel, kuskil kümme korda, kuid nüüd koroona tõttu on vahele jäänud. Kevadel tundsin, et organism vajab turgutamist ja kevadine paast oli väga mõnus. Kogu see tärkav loodus ja hoolitsus mõjus väga hästi. Seetõttu otsustasin, et pean ka ühe sügiskuuri läbi tegema.

Kui te nüüd vahepeal kaks aastat ei käinud, siis kas on midagi ka muutunud?

Oo jaa. Teil valmis uus majaosa koos suure uue saaliga ja uute protseduuri kabinettidega. Muutunud on pakettide sisud. Lisaks on nüüd olemas arvutiprogramm mille abil on ka patsientide elu lihtsam. Enam ei pea järgmise päeva protseduure käsitsi kirjutama.

Te olite paastupaketil, kas võtsite ka lisaks põhipaketile mingeid protseduure.

Ikka võtsin. Mulle meeldivad vannid ja seetõttu tellisin lisaks Jungebad vannid. Ülivõrdes kiidan teie Sauna SPA protseduuri, mis puhastab nii ihu kui ka hinge. Tellisin lisaks paketisisesele soolte puhastusele ühe lisa protseduuri. Tean, et see on ülivajalik. Paljud miskipärast pelgavad seda. Kui tegelikult ei ole selle juures midagi karta. Julgustasin ka kõrvaltoa tüdrukuid seda protseduuri kindlasti tegema.

Kas võtsite osa ka õhtustest aktiivsetest tegevustest?

Ikka, füsioterapeudi läbiviidud võimlemised ja hommikused hingamisharjutused on päeva alustamiseks väga head. Õhtused vesivõimlemised annavad lõõgastavat energiat ja jooga ning chindo venitavad keha.

Kas tulete ka järgmisel aastal?

Kindlasti. Olen teie spaa usku, kuna olen nii palju nendest käikudest abi saanud. Tarvitan teatavaid ravimeid ja iga kord peale paastukuuri läbimist suudab keha olla kuni kaks kuud ilma ravimiteta. Lisaks olen saanud palju abi ka teiste erinevate probleemide lahendamisel.

Lisaks leidime siin veel uusi sõpru kellega jääme suhtlema ka veel edaspidiseks.

Suured tänud, teete väga tänuväärset tööd!