Kas te tulitegi meie juurde niimoodi kolmekesi koos?

Oh ei, me oleme kõik erinevatest Eesti otsadest. Tuttavaks saime me alles siin, paastul olles, ja sedagi kahjuks alles viimastel päevadel. Tagantjärgi tarkus on, et oleks pidanud hakkama suhtlema juba palju varem. Oleks olnud lõbusam ja toetavam.

Kuidas Te meie kohta infot leidsite?

Põhiliselt internetist otsisime, kuna tervis tahtis turgutamist ja oleme väga rahul kogu tulemusega. Kaal on tublisti vähenenud ja ka ümbermõõt. Eriti on see tunda käte ja jalgade puhul. Ettepanek oleks, et arsti kabinetis võib olla ka mõõdulint. Et kes on huvitatud mõõtudest enne ja pärast, saaks siis mõõta ja võrrelda. Aga riiete järgi saaks küll öelda ,et vähenemine on toimunud.

Kas Teil on kogu perioodi jooksul hea enesetunne olnud?

Kahjuks olid alguses teine ja kolmas päev ikka päris jõuetud. Jalutama sai ennast veetud ainult tahtejõu toel. Eriti virgutavad olid hommikused hingamisharjutused ja karastamine külma veega. See tõmbas ikka päeva käima.

Mis teile meelde jäi ja kas olete meie juures mõne aja pärast tagasi.

Meil oli ilmadega väga hästi, oli soe ja vihma ei sadanud. Saime pikalt jalutada teie imeilusas looduses, imetleda kaskede all kärbseseente rohkust ja sügise ilu. Kõik protseduurid olid väga mõnusad. Huvitav oli hapnikukokteil, millega enne polnud kokku puutunud. Kõik oli väga hästi korraldatud. Hea oli, et iga päev oli ka doktori assistendi juures vastuvõtt, kus sai temaga oma muresid arutada. Väga meeldis meile ka vesivõimlemised ja jooga. Pelgasime alguses neid klistiire ja soolte puhastust, kuigi need ei ole eriti meeldivad protseduurid, siis tegelikult ei olnud karta midagi. Need on ikka väga vajalikud.

Lisaks heale enesetundele ja organismi turgutamisele leidsime ka uued mõttekaaslased ja sõbrad.

Kindlasti külastame veel.