Kus leidsite info meie kohta?

Kuulsin LoodusBio SPA protseduuridest oma tuttavatelt tükk aega tagasi ja siis see ei kõnetanud mind. Kuid kui tervis hakkas tembutama, siis see meenus mulle ja hakkasin otsima internetist paastumise võimalusi ja leidsin Teie kodulehe infoga.

Koduleht oli selgesti arusaadav, broneerimine lihtne; tagasiside tulid kiiresti ja ettemakse tegemine oli selge ja arusaadav. FB lehega ei tutvunud, sest olen rohkem kodulehe inimene.

Kuidas mõjub meie olustik?

Kogu siinne miljöö on hästi rahulik ja soodustab keskendumist oma tervisele. Algselt broneerisin koha kolmekohalises toas, kuid kui ma kohale jõudsin, siis sain aru, et vajan sellel teekonnal ikkagi privaatsust. Mulle tuldi vastu ja ma sain kiiresti vahetada toa ühetoalise vastu.

Teenindav personal on kõik väga toetav, massöörid ja treenerid väga hoolivad ja lausa nauding on iga päev käia võimlemas, vesivõimlemises, joogas ja siis veel massööri juures. Lisaks on iga päev meditsiiniline järelevalve, kelle poole saab oma muredega pöörduda. Lisaks saab võtta veel paketiväliseid protseduure ja hoolitsusi – kui juba lubada endale nädal puhkust, miks siis mitte hellitada ennast ka näo ja käte hooldustega.

Igal õhtul pannakse järgmise päeva protseduurid teadete tahvlile, kõik on arusaadav. Tulevikus võiks vähem kasutada paberkandjal teateid, kuigi paberi puhul oli näha ikkagi taaskasutust, mis igati positiivne. Võiks olla elektrooniline tabloo, millega jõuaks kogu info ka tubadesse.

Kuna käisin paastumas jaanuari kuus, siis väheke häiris see, et kuna päevad olid täis pikitud kõik protseduure ja ega seda jaksu ka väga palju ei olnud, siis oleks kasutanud õhtust aega veel matkaradadel jalutamiseks, kuid kahjuks puudus kaugematel metsaradadel valgustus.  Kuid seda põhjendati sellega, et väga ei soovitata üksinda õhtusel ajal kaugemal jalutada – kõik ikka klientide huvides, et meiega ei juhtuks midagi. Maja ümbritsevad lühemad rajad olid ilusti valgustatud ja oma kilomeetrid ja sammud sai tehtud.

Mulle  jäi kõigest väga positiivne kogemus ja juba enda paastumise ajal saatsin tuttavatele soovitusi ja kuulsin, et nad ka juba broneerisid kohad.

Plaan on veel sellel aastal teha üks paastukuur.

Suur tänu!