See oli puhkus, täielik eemaldumine igapäevareaalsusest ja tegelemine enda, oma keha ja puhastumisega. Minu kogemus BioSpa paastuprogrammist on suurepärane. Võin öelda, et tugevalt üle mu ootuste. See oli puhkus, täielik eemaldumine igapäevareaalsusest ja tegelemine enda, oma keha ja puhastumisega. Nagu ütleb dr. Natalia Trofimova, on paast peaaegu ainuke loomulik viis keha noorendamiseks.

Minu ravipaast oli viiepäevane ja selle lõpuks kaotasin ligi 4 kilo ning tundsin ennast läbinisti puhtana. Sooltepuhastus, erinevad massaažid ja veeprotseduurid, kõrvaküünlad ja igahommikune oil-pulling tekitasid paastu lõpuks tunde nagu oleks toimunud kogu organismi kevadine suurpuhastus.

Tunnistan, et ilma toiduta olemine oli minu jaoks harjumatu ja tegi keha nõrgaks, aga personali toetus ja igapäevased arsti vastuvõtud tekitasid tunde, et olen heades kätes.

Ja trennid – meid ei hellitatud ka keset kõige raskemaid hetki! Tunnistan, et olen olnud pikalt nii töine, et palju aega trenni tegemiseks pole jäänud. Siin olid jooga ja treeningud kaks korda päevas. Kõik lihased sai põhjalikult läbi töötatud.

Täna mõtlen tõsiselt, kuidas paigutada oma igapäevasesse rutiini rohkem jõu- ja lihastreeninguid ning toitumise viis korda päevas. Ma ei ole väga ebatervislikult kunagi toitunud ja arvasin, et tean sellest teemast päris palju. Siin aga oli aega minna süviti ja mõtiskleda selle üle, kuidas iga asi, mis me suhu paneme, mõjutab meie enesetunnet, tegutsemisvõimekust, emotsioone ja tervislikku seisundit.

Loodan väga, et suudan oma uusi soove edukalt rakendada ja olen väga rahul teadmisega, et kui peaksin libastuma, siis saan tulla tagasi BioSpasse ennast järele aitama.