BIOSPA kaalulangetaja rekordTallinna mees Arvi, kes oli modelliks skulptor Tauno Kangro Tallinna lahte planeeritud Kalevipoja kujule, on BIOSPA püsikunde. Arvi on mitmekülgne sportlane, kes lisaks purjetamisele on kõva käsi nii jõusaalis kui golfiväljakul. Aga see pole veel kõik! Tema nimel on ka BIOSPA mitteametlik paastukuuri kaalukaotuse rekord, mis on -12 kg nädalaga!

Esmakordselt külastas Arvi BIOSPA-d 21 aastat tagasi, kui ta oli saanud 40-aastaseks. Arvi sõnul annab paastumine hea võimaluse oma kehale pai teha ja on heaks restardiks vabanemaks liigsetest kilodest.

Paasuma tulek tähendab tema jaoks protsessi, milleks valmistub mentaalselt mitu nädalat. Paastumine aitab sättida ringi oma toitumisharjumisi ja vähemalt mõnda aega suhtuda kriitiliselt oma menüüsse. Pärast paastumist on lihtne end vormis hoida ja soovi korral veel kaalu langetada. Arvi rutiiniks on 10 000 sammu päevas, 5 x nädalas jõusaal ja suviti mõni tuhat miili jahiga merel.

Protseduuridest hindab Arvi kõrgelt massaaže, vesiravi ja soolte sügavpuhastust, mis on andnud talle puhtama enesetunde ja kergema sammu. Arvi kogemus BIOSPA-s on muutnud mitte ainult tema kaalunumbrit, vaid ka üldist heaolu. Ta on elav tõestus sellest, kuidas tervislikud harjumused ja paastumine võivad muuta inimese elu positiivses suunas.