Minu nimi on Marika, me tulime mehega Saksamaalt. Oleme juba kolmas kord siin. Minu sõbranna Sankt Peterburist rääkis sellest, et ta oli siin ma arvan 2013 aastal esimest korda. Ja siis rääkis meile, et kui tore ja kui head protseduurid ja kui hästi sa siis ennast siis tunned pärast seitsme päevast paastumist.

Meie tulime esimest korda 2014 aastal ja nüüd oleme siis kolmandat korda. Näen kui palju te muudate, iga kord tuleb midagi uut juurde. Ja see on muidugi väga vahva.

Protseduurid mulle kõik meeldivad. Mis mulle ei meeldi, et protseduuride vahel jääb vähe aega. Et sa lähed ühelt protseduurilt teisele protseduurile.

Kõik protseduurid väga meeldivad. Ja personaal väga meeldib. Meie juba tunneme et oleme nagu omad inimesed. Mis mulle pisut puudub veel, see on mingi kompott. Varem ta oli. Selle pärast puljong mulle ei meeldi. Mina teda ei saa juua.

Tubades on kõik väga ilus, väga korras. Tubades mul ei puudu midagi. Üldse on kõik väga korras siin ja väga ilus loodusepaik, kus me siin oleme. Saab jalutada palju. Kõik need teed on siin kepikõndimiseks valmis juba ka. Kõik on väga meeldiv.

Me tuleme muidugi tagasi. Me oleme Saksamaalt, me ei saa iga aasta siin käia. Aga me proovime iga teine aasta siin olla. Iga kord kui tulen tagasi, ma räägin kõigile, kui tore siin on olla. Ja paljud küsivad infot. Juba praegu küsivad. Ma olen Instagramis ja postin seal pilte. Ja kohe küsitakse, kus see on.

– Teie põhi eesmärk, mille pärast Te olete siia tulnud?

Tervis. Inimesed praegu ikka hoolivad oma tervisest.

– Aga mille jaoks Teil tervist vaja? Põhjendage, kui on võimalik.

Sest me tapame ju oma tervist igapäevases elus. Kuigi proovime tervislikult värskeid asju süüa, juhtuvad ka päevad , millal sa jood näiteks alkoholi rohkem kui sa ise tahaksid. Sport samuti. Siit Spa-st saab impulsi rohkem sporti tegema.

– Ikkagi mille jaoks teil tervist vaja? Mida ta Teile lubab?

Tööl tõuseb produktiivsus. Oled rohkem rõõmsameelne.

– Te olete üsna kõhn, mahavõtmine kindlasti eesmärgiks ei olnud…

Ikka, ikka! Iga mahavõetud kilo on rõõm uudis. Aga mõeldes ütleks, et peaasi on need tiivad, mis ma siin saan. Ja pea on jälle nii korras. Mõtled oma elule, kuidas sa seda elu elada tahaksid.

-Väga poeetiline. Õnneliku lendu Teile!