Kolme Eesti mehe jaoks kujunes eelmine nädal tõeliseks eduelamuseks, sest üheskoos kaotati 28,3 kg! Küsisime Janekilt, Mikult ja Aarnelt muljeid:

Tahame tänada kogu meeskonda professionaalsuse, külalislahkuse ja meeldiva atmosfääri eest. Päevad olid täis erinevaid tegevusi, mis ei lasknud näljal ega liigsel mõtlemisel võimust võtta. Oli inspireeriv jagada kogemusi teiste kaaslastega (grupis oli 11 naist ja 14 meest Eestist, Lätist, Argentiinast, Lõuna-Aafrika Vabariigist ja Iraanist). Ägeda seltskonna toel muutusid päevad mitmekülgseteks ja huvitavateks.

Paketis sisalduvate hoolitsuste ja protseduuride kombinatsioon oli heaks täienduseks treeningutele. Tublid mehed kõndisid iga päev vähemalt 10 000 sammu ja tegid hantlitega jõutreeningut. Krooniks jõupingutustele oli sauna SPA, kus mehed nautisid massaaži, vihtlemist ja jääaugus karastamist. Lisaks füüsilisele heaolule tõi paastukuur kaasa ka vaimse selguse ja positiivsema mõttemaailma.

3 sõpra soovivad julgustada ka teisi mehi hoolitsema enda tervise eest. Paastukuuriga saab hakkama igaüks, kui tal on soov ja tahe midagi muuta oma elus.