Tiinale meeldis privaatsus ja linnalähedane asukoht. Olin suve alguseks end erinevate tööde vahel üsna ära kurnanud ja uurisin erinevaid võimalusi puhkuseks ja restardiks. Kuulsin tuttavalt BioSpast, aga kodulehelt hindu uurides pidasin seda esialgu kalliks. Suur soov kõigest eemale saada ja teha puhkus ainult iseendale sai minust siiski võitu ning broneerisin 5-päevase paketi.

Otsustasin proovida esimest korda elus ravipaastu. Minu suureks üllatuseks ei kaasnenud ravipaastuga näljatunnet, mida ma alguses veidi kartsin. Oleksin võinud paastuda vabalt ka pikemalt. Samuti polnud ma väga põhjalikult kodulehte sirvinud ning ei teadnud, et peale majutuse sisaldab paketi hind erinevaid massaaže, protseduure, võimlemistreeninguid, joogat ning soolte sügavpuhastust. Lisaks igapäevast arsti vastuvõttu ja veebiloenguid. Esimesel arstivisiidil selgus, et mu vererõhk on ohtlikult kõrge, viie päeva pärast oli see kenasti taas normis. Tagantjärgi tundub uskumatu, et kõik 5 päeva olid spaas mulle kellaajaliselt erinevate tegevustega planeeritud ja kaasa võetud raamatud jäid seekord lugemata.

Minu puhkus oli üle ootuste, nautisin aega iseendale, igapäevaseid jalutuskäike ja treeninguid. Meeldis privaatsus ja linnalähedane asukoht. Tundsin end väga hästi ning soovin siia kindlasti tagasi tulla.