Olen käinud paljudes riikides ayurveda- ja paastukeskustes, aga Loodus BioSpa on parim koht mu jaoks! Käisin siin esimest korda juba 15 a tagasi. Ooperilaulja peab olema kontsentreeritud, avatud, särav ja jõuline. Ikka ja jälle leian aja, et tulla siia oma akusid laadima. Tulin eesmärgiga puhastada keha ja leida vaimujõudu, kaalulangus on lihtsalt boonuseks. Ma ei ole enam noor, kuid pärast programmi tunnen end värske, energilise ja õnnelikuna. Paastupuhkus on nagu hüpnoos mu jaoks, mis lõõgastab, tervendab, avardab.

Braavo dr Trofimovale, ta on lihtsalt super! Ta ei ole ainult arst, vaid ka teadlane, kes täiendab end järjepidevalt ja otsib alati midagi uut. Kogu personal on väga sõbralik, professionaalne ja mul on olnud lihtne inimestega suhelda.

Ära kunagi unusta iseend! Kõik me tahame olla 95-aastaselt sama tegusad ja terved kui 25-aastaselt. Enamus inimesi hakkab mõtlema tervisele siis, kui midagi juhtub. Me peame rääkima rohkem ravipaastumisest ja haiguste ennetamisest. Ära ole laisk, kõik on võimalik, kui olla distsiplineeritud ja liikuda eesmärgi suunas.