Nädal paastukeskuses toob ellu tervisliku eluviisi ja liikumisharjumused tagasi.Te ei ole BIOSPAs esimest korda, mis Teid siia ikka ja jälle tagasi toob?

Esimest korda käisin juba 1998. aastal. Tervise eest on vaja kogu aeg hoolitseda, igaüks meist vastutab oma tervise eest ise. Püüan leida looduslikke võimalusi ja tervislikke enese turgutamise vorme. BIOSPA on väga meeldiv paik selleks. Keskkond toetab palju, kõik on käepärane ja mugav, võimalusi on nii palju. Vaja on olla ainult endal tubli ja kõike kaasa teha, siis tulevad ka tulemused. Käisin viimati BIOSPAs aprillis ja kaotasin 5 kg. Kaalukaotus jäi püsima, sest olin väga hoolas. Vahepeal kaotasin veel 3 kg. Selle kuuri eesmärgiks oli kaotada veel 5 kg ja kindlasti jätkata tervislike eluviisidega.

Varem olete paastunud, nüüd valisite dieedipaketi. Millest selline otsus?

Detox-dieet on vähem pingelisem minu jaoks kui paastumine ja tulemus on sama. Dieedist jäid väga head muljed, see on uus võimalus ja miks mitte seda kasutada, kui tulemused on samaväärsed.

Millistest protseduuridest said teie lemmikud?

Kõigepealt võtsin kõik protseduurid, mis sisaldusid paketis. Lisaks võtsin India peamassaaži, laser- ja magnetteraapiat ning kõrvaravi küünaldega. India peamassaaž Champi oli võrratu, jäin väga rahule. Personal on suurepärane ja toetav. See, mida BIOSPA pakub, pole hinnatav, sest sellel on palju suurem väärtus, kui mõnel esemel. Nädal paastukeskuses toob ellu tervisliku eluviisi ja liikumisharjumused tagasi. Kindlasti soovitan kõigil tulla ja proovida. Kõik algab suhtumisest, kõigepealt tuleb muuta iseennast ja siis muutub ka maailm meie ümber.