Sinu paastukuur on broneeritud ja õige varsti oled oma uue teekonna alguses. Kuidas see aga kõik välja nägema hakkab? Anname Sulle ülevaate mida täpsemalt igalt päevalt võib oodata.

Hommikud algavad värskes õhus keha sirutamise ja venitamisega , teeme koos hingamisharjutusi ja keskendume hetkes olemisele.  Olles rahustanud meeled ja võimelnud lihased soojaks, jätkame füüsilise poolega ning suundume mõnusas tempos kepikõnnile.

Tagasi tulles ootab soe tee ning rahulik individuaalvestlus arsti assistendiga. Kaalutakse, kontrollitakse vererõhku ja pulssi, vaadatakse üle Sinu keel ning küsitakse üldise tervisliku seisukorra, enesetunde, une ja joodud veekoguse kohta. Tänu sellele suudame võimalikke probleeme paremini märgata ning leida parima lahenduse meie loodusravimeetodite hulgast.

Protseduure on Loodus BioSpas palju ning neid soovitame igaühele sõltuvalt vajadusest ja näidustustest. Mis aga kindlasti igaühe paastuprogrammi kuuluvad on üld- või osaline massaaž, lümfodrenaaž ja vesiravi. Hästi sobivad ka dr Sebastian Kneippi meetodil tehtavad veega ülevalamised, vannid ja heina mähised. Soolte sügavpuhastus ja igapäevased klistiirid on paastu ajal hädavajalikud, kuna jämesool on koht, kuhu kogunevad organismis raskesti seeditavate toiduainete jäägid, mis suruvad alla organismi normaalset mikrofloorat.
(vaata meie pakutavate protseduuride valikut ning nende toimet:
https://www.loodus.net/kuurid-protseduurid/protseduuride-kirjeldus/)

Pärastlõunad kuuluvad aktiivsele tegevusele, saad valida kas soovid  saalis võimelda või suunduda õue jalutama. Tähtis on vähemasti üritada olla kehaliselt aktiivne, ka siis, kui tunned end veidi roidunult ja väsinuna. Kui aga leiad, et Sul on vaja aega iseenda mõtetele ja soovid tagasi tõmbuda võid rahus võtta hetke mediteerimiseks või looduse vaatlemiseks. Meie privaatne asukoht on ideaalselt vaikne, hoolitsetud aed ja metsatukk sobivad sisekaemusteks iga ilmaga. Õhtud veedame vees võimeldes või ujudes, hiljem saad end kosutada saunas.

Selline aktiivse liikumise ühendamine meditatiivse keskkonna ja atmosfääriga toob Sulle juba lühikese ajaga igatsetud heaolutunde ning tervenemise. Tähtis on kuulata oma keha ja olla valmis ka kriisihetkedeks, mis tahes tahtmatult uutes olukordades esile kerkivad. Tea, et Sinu keha suudab kohaneda kõigega ning kõige raskemal hetkel vajad vaid momenti kogumaks jõudu, et tugevamana jätkata.

Paastumise ajal on Sul võimalus kuulata arsti loenguid, mis seletavad põhjalikult protsessi olemust ja vajadust, lisaks vestleme ka tervisliku toitumise teemadel. Isegi kui oled meie juures juba mitmendat korda, soovitame uuesti osaleda, sest teadmised kipuvad ununema.

Kui alguses võib tunduda nädal üsna pika ajana möödub see tänu personali professionaalsuse ja osalejate üksteise toele siiski üsna ruttu. Lahkudes võtad kaasa täienenud teadmistepagasi, värske enesetunde ja südamerahu.

Oled meile alati tagasi oodatud!

Loodus BioSpa on eksklusiivne meditsiinilise suunitlusega SPA Tartus, mis spetsialiseerub unikaalsetele patenteeritud paastu-, dieedi– ning detokskuuridele. Meie meeskond koosneb kõrgelt treenitud spetsialistidest ja meditsiinitöötajatest eesotsas Dr.Med. Natalia Trofimovaga, kes on raamatu “Paastuga terveks” autor. Kui tunned, et traditsioonilised ravimeetodid on just Sulle sobiv lahendus teel tervenemiseni, võta meiega ühendust juba täna.

E-POST: info@loodus.net
TELEFON: +372 509 3581 (9:00 – 19:00)