Paastumise kõige tähtsam roll on panna organism end ise tervendama ja just see näljaperioodil juhtuma hakkabki. Keha vabastatakse liigsest vedelikust, kuhjunud lagu- ja limaainetest ning rasvadest. Organism saab  võimaluse end koguda ja elavdada loiuks muutunud funktsioone.

Suurpuhastuse käigus vaatab keha oma varud üle ning kõik, mis on ülearune või haige, läheb hävitamisele. Taastub ka erituselundite (kopsud, nahk, neerud, sapipõis, soolestik) puhastusvõime.

Paastu käigus tugevneb immuun- ja närvisüsteem ning takistub enneaegne vananemine, mille üks sagedane põhjus on rakkude ja kudede saastumine laguainetega. Põhjalik puhastumine uuendab rakke ja parandab nende ainevahetust, ennetades seeläbi ka kasvajate tekkimist.

Paastuperioodil väljendub kogu protsess ajutiste nähtudena: uriin muutub tumedamaks, suureneb higistamine, nahale võivad tekkida lööbed ja keelele katt, hingeõhk muutub atsetoonilõhnaliseks.

Paastumine loob aga eeldused suurepäraseks terviseks ning head enesetunnet saab hoida, kui pärast paastukuuri lõppemist järgida tervislikke eluviise ja toituda tervislikult, arvestades oma individuaalset toidutalumatust.

Paasturavile ei ole alternatiivi, kuna ükski dieet ei suuda keha nii täielikult puhastada.

Loodus BioSpa on eksklusiivne meditsiinilise suunitlusega SPA Tartus, mis spetsialiseerub unikaalsetele patenteeritud paastu-, dieedi– ning detokskuuridele. Meie meeskond koosneb kõrgelt treenitud spetsialistidest ja meditsiinitöötajatest eesotsas Dr.Med. Natalia Trofimovaga, kes on raamatu “Paastuga terveks” autor. Kui tunned, et traditsioonilised ravimeetodid on just Sulle sobiv lahendus teel tervenemiseni, võta meiega ühendust juba täna.

E-POST: info@loodus.net
TELEFON: +372 509 3581 (9:00 – 19:00)