Olete mõlemad korduvad külastajad, kuidas meid uuesti leidsite?

Silvia: Jah ma olen siin SPA-s nüüd kolmandat korda. Käisin ka eelmise aasta kevadel kui pidi veel maskides ringi käima. See oli küll väga raske. Mind toob teie juurde tagasi alati teie võrratu loodus, see rahu mis siin valitseb. Sa saadki täielikult tegeleda ainult iseendaga. Natuke on ka terviseprobleeme juba ja tahaks ka kaalu langetada, eks need ongi peamised põhjused. Alati kui teie juurest ära lähen tunnen ennast kui teise inimesena. See on kogu kehale puhastuskuur, mitte ainult soolestikule.

Merike: Minul on Teie juures olla nüüd teine kord. Eelmine kord oli veel kauges minevikus. Selle ajaga on siin nii palju muutunud, et ma oleks nagu esimest korda. Majal on täiesti uus osa, uued ja ilusad ruumid massaažide tegemiseks, suur spordisaal ja muidugi loodus. Enamus töötajad on vahetunud, kuid uued massöörid on väga head ja professionaalsed. Kuna mul on liikumisega probleeme, siis leiti lahendus paigutada mind esimesele korrusele ja teie füsioterapeut on väga abivalmis.

Meil on nüüd uus broneerimissüsteem, mida sellest arvate.

Mäletame jah, et vanasti pidime oma protseduuride aegasid ise tahvli ees kirja panema ja otsima, et kõik ikka õigesti saaks. Nüüd on väga mugav, saad õhtul oma järgmise päeva lehekese koos kellaaegadega ja hoia ainult järge. Teisest küljest oli see vana süsteem aga hea võimalus suhtlemiseks, said teistega kokku ja arutasid oma probleeme. Nüüd on kõik kuidagi oma tubades või käivad jalutamas ja protseduuridel.

Rahul oleme siin kõigega ja kindlasti ei jää see kord meile viimaseks korraks.