Tervisliku Toidu Kool: aktiivne puhkus ja hariv kogemus

Meie Dietorium on loodud selleks, et pakkuda vajalikku tuge ja teadmisi tervisliku eluviisi saavutamiseks. Usume, et tervislik toitumine ja elustiil ei pea olema keerulised ega igavad, vaid hoopis maitsvad, lõbusad ja harivad. Just selle põhimõtte järgi korraldame oma üritusi, pakkudes osalejatele praktilisi oskusi ja väärtuslikku teavet, mis aitab neil saavutada tervislikum ja tasakaalustatum elu.

29.-30. mail toimus koostöös Eriolümpia Eesti Ühendusega järjekordne Tervisliku Toidu Kool. See oli kaks päeva täis tegevusi ja õppimist, mis pakkusid osalejatele nii füüsilist aktiivsust kui ka uusi teadmisi tervislikust toitumisest ja elustiilist.

Praktilised töötoad toitumisnõustaja Triin Mägi juhendamisel

Ürituse üheks põhiosaks olid toitumisnõustaja Triin Mägi juhendatud töötoad, kus osalejad õppisid valmistama tervislikku ja maitsvat toitu. Triin jagas oma teadmisi ja nippe, kuidas lihtsate sammudega muuta oma igapäevane menüü toitainerikkaks ja tervislikuks. Töötoad olid täis praktilisi nõuandeid ja interaktiivset õppimist, mis aitas osalejatel omandada uusi oskusi ja enesekindlust tervisliku toidu valmistamisel.

 Ravimtaimede maailma avastamine 

Lisaks toidutöötubadele oli osalejatel võimalus avastada ravimtaimede maailma Anry Aruoru juhendamisel. Erinevate meelte abil õpiti tundma erinevaid taimseid ravimeid ja nende kasulikke omadusi. See oli silmiavardav kogemus, mis näitas, kui palju looduse kingitusi me saame kasutada oma tervise heaks.

Kehakompositsiooni analüüs ja teadmised inimorganismist

Osalejad said teha ka kehakompositsiooni analüüsi, mis andis neile põhjaliku ülevaate nende keha koostisest ja tervislikust seisundist. Need teadmised aitasid osalejatel paremini mõista, kuidas oma tervise eest hoolitseda ja teha teadlikke valikuid.

Aktiivne puhkus ja liikumine

Tervisliku Toidu Kool ei keskendunud ainult toidule ja teooriale, vaid pakkus ka rohkelt võimalusi liikumiseks ja aktiivseks puhkuseks. Osalejad said võimelda, matkata meie radadel ja ujuda nii basseinis kui tiigis. Need tegevused pakkusid võimalust lõõgastuda ja nautida värsket õhku ning liikumist, mis on oluline osa tervislikust elustiilist.

Tervisliku Toidu Kool oli unustamatu kogemus, mis pakkus osalejatele nii uusi teadmisi kui ka lõõgastust ja aktiivset puhkust. See oli suurepärane näide sellest, kuidas tervislik eluviis võib olla lõbus, hariv ja inspireeriv. Meie Dietorium jätkab tööd selle nimel, et pakkuda inimestele vajalikku tuge ja teadmisi tervisliku eluviisi saavutamiseks.