fbpx

DETOX KIT puhas soolestik

25,00  sisaldab KM

Dr. Trofimova on koostanud tõhusa loodusliku organismi puhastuskomplekti koduse detokskuuri läbimiseks

DETOX-KIT sisaldab:

  • mõrusoola( lahtistava toimega) 5 päevaks
  • taimeteed ( lahtistava toimega)5 päevaks
  • baaspulbrit (mineraalaineid) 5 päevaks
Tootekood: 1082 Kategooria:

Kirjeldus

Soolestiku seisundit mõjutab eelkõige liigne loomse valgu, alkoholi, kohvi, kiirtoidu, valge jahu, suhkru ja soola ning antibiootikumide tarbimine. Varem või hiljem tekivad kaebused nagu täidlus, allergiad, toidutalumatus, puhitus, kõhukinnisus, kõhulahtisus või väsimus. Areneda võib isegi soolestiku kasvaja.

Soolestiku looduslikuks kuid samas tõhusaks puhastamiseks on Dr. Trofimova koostanud tõhusa loodusliku organismi puhastuskomplekti( lahtistava toimega), mis koosneb lahtistavast soolast( magneesiumsulfaat ), mineraalide segupulbrist( naatriumi hüdrogeen karbonaat, di-naatriumhüdrogeenfostaat, tsinktsitraat)  ning lahtistavast teest( kummel, naistepuna, piparmünt, teeleht, raudrohi, saialill, kõrvenõges, soolikarohi).

.

Kuuri järgselt on oluline taastada soolestiku floora, sellega saab hakkama vaid kõrge bakteriaalse sisaldusega probiootik Pro Em San Pur. Biokliinik on selle probiootiku maaletooja ning seda saab osta meie e-poest.

KOOSTIS

Mineraalide segu

Koostisained:Naatriumvesinikkarbonaat, kaltsiumkarbonaat, sidrunhape, magneesiumtsitraat, kaaliumtsitraat, dinaatriumvesinikfosfaat, tsinktsitraat

Mõrusool

Koostis:Magneesiumsulfaat

Lahtistav tee

Koostisained:Üks 3 g teepakike sisaldab 500mg paakspuukoort, mis on ekvivalentne mitte vähem kui 25,5 mg (mitte rohkem kui 30 mg) hüdroksantreenglükosiididele, kalkuleeritult glükofranguliin A-le. Sisaldab hibiskuse õisi ja puuviljasegu (leedripuumarjad, õunakoored, mustssõstra marjad, kibuvitsamarjad).

Title

Go to Top