fbpx

Probiootik PRO EM SAN PUR (vedel)

43,00  sisaldab KM

Vedel probiootik(1000 ml)

sisaldab kõrges kontsentratsioonis 31 mikroorganismide tüve, sealhulgas Bifidobacterium and Lactobacillus bacterium ja lisaks 24 erinevat taimset ekstrakti. Elusad mikroorganismid suudavad end aktiivselt maohappe eest kaitsta. Igapäevasel kasutamisel piisab probiootikumi terveks kuuks. Sobib allergikutele.

Probiootikumid aitavad toetada immuunsüsteemi tugevdamist, see on tõestatud mitmete uuringute käigus üle terve maailma. Igapäevaselt tarvitades aitavad  probiootikumid vähendada põletikke, ennetada ja parandada seedeprobleeme, hoiduda allergiate eest, parandada naha ja vaimse tervisega seotud probleeme.

Kirjeldus

Probiootikumid on elus mikroorganismid, peamiselt head bakterid, mis võivad olla kasulikud meie seedesüsteemi tervisele, kui neid tarbitakse piisavates kogustes. Need mikroorganismid aitavad säilitada soolestiku tasakaalu, suurendades heade bakterite arvu seedetraktis ja aidates võidelda kahjulike bakteritega. Siin on mõned põhjused, miks inimesed võivad kasutada probiootikume:

1. Seedimise toetamine: Probiootikumid aitavad seedimist, kuna nad aitavad lagundada toitu ja imendada toitaineid. See võib aidata leevendada seedetrakti häireid nagu kõhukinnisus, kõhulahtisus, ärritunud soole sündroom (IBS) ja põletikuline soolehaigus (nt Crohni tõbi ja haavandiline koliit).

2. Immuunsüsteemi tugevdamine: Seedetrakt moodustab suure osa inimese immuunsüsteemist, ja probiootikumid võivad aidata tugevdada seda süsteemi, kaitstes keha haigustekitajate vastu.

3. Antibiootikumiravi toetamine: Antibiootikumide võtmine võib hävitada nii halbu kui ka häid baktereid seedetraktis, põhjustades sageli seedehäireid. Probiootikumide võtmine antibiootikumikuuri ajal võib aidata vähendada seedetrakti häirete riski.

4. Allergiate ja immuunsüsteemi haiguste ennetamine: Uuringud viitavad sellele, et probiootikumidel võib olla potentsiaal allergiate, astma ja teiste immuunsüsteemi haiguste ennetamisel.

Milliseid probiootikume tarvitada, sõltub inimese individuaalsetest vajadustest ja tervislikust seisundist. Siin on mõned levinud probiootilised tüved ja nende kasulikkus:

1. Lactobacillus: See on üks levinumaid probiootilisi baktereid, mis aitab seedetrakti tasakaalustada ja toetab immuunsüsteemi. Lactobacillus acidophilus on üks tuntumaid Lactobacillus liike.

2. Bifidobacterium: Need bakterid on olulised seedetrakti tervisele ja aitavad ennetada kõhukinnisust. Bifidobacterium lactis on üks levinumaid Bifidobacterium liike.

3. Saccharomyces boulardii: See on pärmseente probiootiline tüvi, mis võib aidata leevendada kõhulahtisust, eriti sellist, mis on seotud antibiootikumide kasutamisega.

4. Streptococcus thermophilus: See probiootiline bakter aitab seedetrakti tasakaalustada ja toetab immuunsüsteemi.

Kui kaalute probiootikumide võtmist, on soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga, et saada soovitusi ja valida probiootikumid, mis sobivad teie tervisliku seisundi ja individuaalsete vajadustega. Tervishoiuspetsialist saab soovitada õiget annust ja tüüpi probiootikume vastavalt teie vajadustele.

ÜLEVAADE

Terve soolestik = parem tervis ja enesetunne

Peaaegu 70% immuunsüsteemist on seotud soolestiku tööga. Rohkem kui 2 kg soolestiku baktereid on vajalik, et seedida toit parimal moel ja varustada organismi elutähtsate toitainetega. Tänapäeval on toiduained steriilsed ja töödeldud säilitusainetega. Toit pole enam looduslik.

Vale toitumisega või agressiivse ravimikuuriga (nt antibiootikumid, hormoonid, radiatsiooni ja kemoteraapia) on limaskesta, sisekliima ja soolestiku floora tugevalt häiritud. Selle tulemusel on positiivsete mikroorganismide kasvu häirumine ning see mõjub halvasti immuunsüsteemile. Kogu energia kulub võitluseks viirustega. Sellisel juhul on teised kaitsemehhanismid, näiteks võitluseks vähi vastu, samuti häiritud.

Lisaks vedalale probiootikule pakub Loodus BioSpa ka kuiva probiootikumi:

  • Kuiv Pro Basan Complete sisaldab 12 erinevat tugevalt doseeritud, mikroorganismide kiudude ja B-vitamiinide tüve. Igapäevasel kasutamisel piisab probiootikumi terveks kuuks.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

31 erinevat tüve( stammid) kontsentratsiooniga ca. 1 • 1011 = 100.000.000.000 bakterit  100 ml kohta

Toode sisaldab:
Bacillus subtilis, bifidobacterium animalis, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium breve, bifidobacterium longum, bifidobacterium infantis, bifidobacterium lactis, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus, lactobacillus amylolyticus, lactobacillus amylovorus, lactobacillus bulgaricus, lactobaccillus casei 01, lactobaccillus casei 02, lactobacillus casei 03, lactobaccillus crispatus, lactobaccillus delbrückii, lactobaccillus farraginis, lactobaccillus gasseri, lactobaccillus helveticus, lactobaccillus johnsonii, lactobaccillus plantarum, lactobaccillus paracasei, lactobaccillus parafarraginis, lactobaccillus reuteri, lactobaccillus rhamnosus, lactobaccillus salivarius, lactobaccillus zeae, lactobaccillus diacetylactis, lactococcus lactis, streptococcus thermophilus.

Soovitatud annus:

1 kord päevas 30-50 ml hommikul 30 minutit enne sööki või 3 korda päevas 10-15 ml 30 minutit enne sööki. Ärge ületage päevast normi (50 ml)!

Enne kasutamist loksutada ning soovitatud annust võite lahjendada veega.

Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja vaheldusrikka toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest eemal. Hoidke laste käeulatusest kaugemal.

PÄEVANORM

Toitumisalane teave 100 ml kohta päevase doosi kohta
Energia 25 kJ / 6 kcal 8 kJ / 2 kcal
Rasv,
millest küllastunud rasvhapped
0 g
0 g
0 g
0 g
Süsivesikud,
sellest suhkrut
1,5 g
0,84 g
<0,5 g
0,25 g
Kiudained 0,7 g 0,2 g
Valk 0 g 0 g
Sool <0,01 g <0,01 g
Koostisosad Päevase annuse kohta
Bakterikultuurid u. 3 * 1010 CFU-d *
Ling Zhi (Ling Zhi või reishi seen) 20,00 mg
Viinamarjaseemneekstrakt 20,00 mg
Suhkruroog 0,30 g
Suhkruroo melass 0,40 ml
Greipfruudiseemne ekstrakt4,9 µl
Ürdi- ja taimesegu ekstrakt315 mg
*Kolooniaid moodustavad üksused

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top