fbpx

Pro MUCOSA

70,00  sisaldab KM

PRO MUCOSA by Tisso (kapslid, 185 g= 360 kapslit)

Toidulisand- toetab normaalse limaskesta barjääri ja funktsiooni saavutamise nii seedetraktis, kui ka suu, nina ja tupe piirkonnas. Toetab ravi lekkiva soole sündroomi puhul.

Toidulisand – koos L-alanüül L-glutamiini, kvertsetiini, letsitiini, brokkoli ekstrakti ja metüülsulfonüülmetaaniga(MSM) + B2- vitamiin( riboflaviin) ning biotiin aitavad hoida limaskesta normaalsena.

       

 

Kirjeldus

Terve soole limaskest on võimas kaitsebarjäär. See sisaldab enamikku kõigist organismi immuunrakkudest, transpordib toitaineid verre ning toodab ensüüme ja antikehi – ja lima, mis katab need täielikult, kaitseb kuivamise eest ning hoiab mikroobe ja saasteaineid soolerakkudest eemal. See limakiht on ka soolefloora koduks ja kasvulavaks. Limaskesta rakud elavad vaid paar päeva ja peavad end pidevalt uuenema. Selleks vajavad nad palju energiat ja rohkelt toitaineid.

Limabarjääri ehitusmaterjal-Letsitiin või täpsemalt: selles sisalduv fosfatidüülkoliin on soole limaskesta kaitsva limaskesta kile põhikoostisosa ja on seetõttu oluline terve soolebarjääri jaoks. Pro Mucosa koostises olev fosfatidüülkoliin pärineb allergeeni- ja GMO-vabast päevalille letsitiinist.

Glutamiin: kütus soolerakkudele-Aminohape glutamiin on peamine energiaallikas kõikidele kiiresti jagunevatele rakkudele, eriti soolestiku immuun- ja limaskestarakkudele. Pro Mucosa sisaldab glutamiini ja alanüülglutamiini kombinatsiooni. Dipeptiid-alanüülglutamiin annab glutamiini väga stabiilsel ja kergesti imenduval kujul.

B-vitamiin on vajalik limaskestade säilitamiseks-Kolm B-vitamiini on eriti olulised terve soole limaskesta jaoks ja on seetõttu loomulikult ka Pro Mucosa koostises: riboflaviin (B2), niatsiin (B3) ja biotiin (B7). Kõik kolm osalevad DNA sünteesis ja rakkude jagunemises ning on seetõttu hädavajalikud limaskestade struktuuri ja regenereerimise jaoks.

Lisaks varustab Pro Mucosa keha brokoliekstraktist saadava orgaanilise väävli (MSM), kvertsetiini, resveratrooli, fitsiini ja sulforafaaniga. Siia kuulub ka ravimseen Hericium erinaceus.

ÜLEVAADE

 

+ B2 -vitamiin (riboflaviin) ja biotiin aitavad hoida limaskesta normaalses seisundis.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Toode sisaldab:
Lecithin päevalilleseemnetest (24.3%); l-glutamine; glasuurimisaine: DR hydroxypropyl methylcellulose (kapsli kesta suurus 0); riisi proteiin; hericium erinaceus (yamabu shitake); L-alanyl-L-glutamine (Sustamine®) (4.9%); methylsulfonylmethane (MSM) (4.9%); quercetin (2.4%); broccoli extract (1.6%); resveratrol extract; ficain (enzyme); vitamin B3 (nicotinamide); vitamin B2 (riboflavin); vitamin B6 (pyridoxal-5‘-phosphate); D-biotin

Soovitatud annus:

3 x 4 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim võtta koos toiduga. Ärge ületage päevast normi!

Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja vaheldusrikka toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest eemal. Hoidke laste käeulatusest kaugemal.

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohta% soovitatav päevane tarbimine
Brokoli eksrakt100 mg
Ficain (ensüüm)50 mg
Hericium erinaceus (yamabu shitake seen)500 mg
L-alanyl-l-glutamine (Sustamine®)300 mg
Lecithin päevalilleseemnetest (sisaldab phosphatidylcholine)1500 mg
L-glutamine1200 mg
Methylsulfonylmethane (MSM)300 mg
Quercetin150 mg
Riisi proteiin835 mg
Resveratrol extract75 mg
Vitamin B2 (riboflavin)0.7 mg50
Vitamin B3 (nicotinamide)8 mg 50
Vitamin B6 (pyridoxal-5‘-phosphate)0.7 mg 50
Biotin25 μg 50

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top