fbpx

Pro OMEGA ULTRA (õli)

34,00  sisaldab KM

Sidrunimaitseline toidulisand, mis sisaldab Omega-3 (kõrge DHA + EPA rasvhapete sisaldusega) ja Omega-7 rasvhappeid, E-vitamiini ja astaksantiini.

Maht: 300 ml (2 x 150 ml)

5 eelist

  • Pro Omega Ultra sisaldab suuremas koguses EPA ja DHA, kui teised turul olevad tooted
  • Pro Omega Ultra on looduslik ja suure rasvhapete konsentratsiooniga
  • Pro Omega Ultra on pakendatud mugavasse 150 ml tumedasse pudelisse, mis aitab säilitada toote värskust. Kuna on väiksem õhuga kokkupuude igal kasutuskorral, ei teki õli rääsumist ning halba maitset
  • Pro Omega Ultra on sidrunimaitsega, st puudub kalaõli maitse
  • Pro Omega Ultra on alati värske. Kapslitena müüdavate toodete kvaliteeti  ei saa hinnata, kuna tooted on paksu kesta sees. Vana ja rääsunud kalamaksaõli põhjustab kehale oksüdatsiivset stressi. Samuti ei ole võimalik hinnata toote kogust kapslis( sageli on selleks üks väike tilk).

       

Kirjeldus

Kvaliteetne tursamaksaõli metsikutelt kaladelt.

Keha ei suuda ise asendamatuid rasvhappeid toota ja peab neid toidu kaudu omastama. Toidurasvad koosnevad valdavalt niinimetatud triglütseriididest, mis sisaldavad kolme rasvhapet. Need kolm rasvhapet võivad esineda erineval kujul: küllastunud, monoküllastumata ja polüküllastumata. Kalad sisaldavad rasvhappeid looduslikul kujul triglütseriididena. Enamik kalaõli tooteid sisaldab rasvhappeid sünteetilisel kujul etüülestritena (EE). Kunstlik esterdamine võimaldab kõrgemaid Omega-3 kontsentratsioone. Looduslikud triglütseriidid lagunevad aga soolestikus palju kiiremini ja tõhusamalt. Seetõttu on need biosaadavamad. Väga tõhus lipiidide antioksüdant E -vitamiin on lisatud Pro Omega Ultra -le kõikides kaheksas looduslikus vormis (4 tokoferooli, 4 tokotrienooli), et tagada rasvhapete loomulik kaitse.
Kõik Pro Omega Ultra sisalduvad rasvhapped on jäetud oma looduslikuks triglütseriidideks (TG).
Polüküllastumata rasvhapped on eriti altid oksüdeerumisele nende molekulides olevate kaksiksidemete tõttu; need riknevad kergesti kuumuse, valguse või hapniku toimel. Maksimaalse säilivusaja ja stabiilsuse tagamiseks on seetõttu erilist tähelepanu pööratud Pro Omega Ultra rasvhapete kaitsmisele: tundlikud rasvhapped on tõhusalt kaitstud oksüdeerumise eest lisatud antioksüdandi E -vitamiini tõttu ja pudelid on täidetud lämmastiku all.

Kalaõli Pro Omega Ultra ekstraheeritakse eranditult Norra tursa (Gadus morhua) rikkalikest maksadest. Turska püütakse looduses polaarmerest. Tooraine tarnija on sertifitseeritud vastavalt säästva kalapüügi keskkonnastandardile MCS.
Külmast veest püütud metsikud kalad on eriti rikkad Omega-3 rasvhapete poolest. Kalad saavad seal ellu jääda vaid seetõttu, et nende rakumembraanid on rikkad Omega-3 poolest, hoides rakumembraane elastsena isegi arktilistel temperatuuridel.
Meie tursamaksaõli läbib põhjaliku puhastusprotsessi, mis eemaldab usaldusväärselt kõik saasteained ja raskemetallid. Tursa maksa töödeldakse kohe pärast püüki; õli ise täidetakse tipptasemel tehastes pudelitesse lämmastikuatmosfääris. See hoiab hapniku taseme tootmisprotsessi ajal väga madalal.

ÜLEVAADE

Pro Omega Ultra varustab keha Norra tursamaksaõlist pärit kõrgekvaliteediliste rasvhapetega. Looduslik rasvhapete kompleks on rikas asendamatute Omega-3 rasvhapete DHA ja EPA poolest ning sisaldab ka teisi väärtuslikke rasvhappeid, eriti olulist Omega-7 palmitoleiinhapet.
Tänu suurele Omega-3 ja Omega-7 rasvhapete suhtele võib Pro Omega Ultra anda olulise panuse keha Omega-3 tasakaalu parandamisse. Kõik rasvhapped on looduslikus triglütseriidide kujul (TG vorm), mis soodustab optimaalset kasutamist. Tootel on sidruniaroomi ning kerge ja värske sidrunimaitse.
Maksimaalse säilivusaja ja stabiilsuse tagamiseks on tootes tundlikud rasvhapped tõhusalt kaitstud oksüdeerumise eest, kuna on lisatud antioksüdant E -vitamiini ning pudelid on täidetud lämmastiku all. Sisaldab ka looduslikku astaksantiini.

EPA ja DHA– 250 mg tarbimine päevas aitab reguleerida südame funktsioone.
DHA- 250 mg rasvhappe DHA tarbimine päevas aitab tagada aju normaalse toimimise ja normaalse nägemise säilitamise
*rasedatel ja rinnaga toitvatel emadel soovitatakse võtta päevas lisaks 200 mg DHA-d, see aitab kaasa loote ning lapse aju ja silmade normaalsele arengule
*lisaks soovitatakse tarbida imikutel vanuses kuni 12 kuud 100 mg DHA see aitab kaasa normaalse nägemise arengule
E-vitamiin– aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad
Tursamaksaõli (96%); E-vitamiin (tokoferoolirikas sojaõli ekstrakt (GMO-vaba); tokoferoolirikas
ekstrakt (palmiõlist); looduslik sidruni aroom; Haematococcus pluvialis ekstrakt

KoostisosadPäevane annus% NRVs*
Omega 3
millest DHA (dokosaheksaeenhape)
millest EPA (eikosapentaeenhape)
millest teised oomega-3 rasvhapped
2350 mg
1070 mg
755 mg
525mg
Omega-7 (cis-palmitoleiinhape) 640 mg


Tokoferoolid + tokotrienoolid
millest α-, β-, δ-tokoferool
millest γ-tokoferool
millest α-, β-, γ-, δ-tokotrienoolid
millest α-tokoferooli ekvivalent (E-vitamiin)
198,8 mg
60,7 mg
119,7 mg
18,4 mg
52,6 mg
438,2
Astaksantiin
(Haematococcus pluvialise ekstrakt)
1 mgSoovitatav tarbimine
Võtke 10 ml päevas (kasutades kaasasolevat mõõtetopsi). Soovitame seda võtta koos toiduga.
Pro Omega Ultra on vedel õli, mida võib võtta lahjendamata või segada külma/sooja toiduga. Ärge
segage seda kuumade roogadega, kuna kõrge temperatuur hävitab Omega -rasvhapped.
Ärge ületage soovitatud päevast kogust.
MÄRGE
Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekesise toitumise ning tervisliku eluviisi
asendajana.
Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida max. 7 ° C pärast avamist.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top