fbpx

Pro LACTOFERRIN IMMUN

60,00  sisaldab KM

Toidulisand, mis sisaldab Lactoferrin CLN™ ja C-vitamiini
Sisu: 24 g = 60 kapslit

Immuunsüsteemi ja raua tasakaalu toetamiseks: Pro Lactoferrin Immun pakub kõrge puhtusastmega veise laktoferriini esmaklassilise kvaliteediga koos C-vitamiiniga, et toetada immuunsüsteemi ja raua tasakaalu.

  • suur annus 400 mg laktoferriiniga päevas
  • Lactoferrin CLN™ 98% puhtusega, lipopolüsahhariidide (LPS) vaba
  • on osutunud bioaktiivsemaks kui tavalised laktoferriinitooted
  • 200 mg C-vitamiini – hästi talutav (puhverdatud) naatriumaskorbaadina
  • Enterokattega kapslid (DRcaps®) optimaalseks vabanemiseks soolestikus
  • Laktoosivaba (sisaldus < 0,1%)

       

Kirjeldus

Toidulisand, mis toetab organismi kaitsevõimet ja raua tasakaalu.
Pro Lactoferrin Immun pakub esmaklassilist laktoferriini koos puhverdatud C-vitamiiniga, et toetada organismi kaitsevõimet ja raua tasakaalu.

Laktoferriin on väga mitmekülgne, arvukate antimikroobsete ja põletikuvastaste toimetega immuunvalk, mis täidab ülesandeid ka raua ainevahetuses. See on eriti kontsentreeritud kaitsvas rinnapiimas. Kaasasündinud immuunvastuse osana esineb see paljudes kehaeritistes, limaskestadel ja spetsiaalsetes kaitserakkudes (neutrofiilide granulotsüütides), millest vabaneb infektsioonide ja põletike käigus.

Laktoferriini saadakse lehmapiimast või vadakust. Kui ekstraheeritud valku ei puhastata põhjalikult, võib see olla saastunud endotoksiinide ja muude piimast pärinevate saasteainetega ning on seetõttu organismile kasutuskõlbmatu.

TISSO kasutatav Lactoferrin CLN TM on tänu patenteeritud mitmeastmelisele puhastamisele ainulaadselt kõrge puhtusastmega 98% ning on seetõttu tõestatavalt bioaktiivsem kui tavalised laktoferriinitooted.
Maomahlakindlad kapslid (DRcaps ® ) tagavad, et koostisained vabanevad ainult otse soolestikus.

ÜLEVAADE

Laktoferriini bioloogiline aktiivsus põhineb eelkõige sellel, et ta seondub ülitõhusalt raua, aga ka haigustekitajatega ning interakteerub erinevate immuunrakkude ja retseptoritega. Transferriini rühma rauda siduva valguna jätab see kahjulikud bakterid ilma nende jaoks samuti elutähtsast mineraalist ja takistab seeläbi nende paljunemist. Samal ajal toetab see raua imendumist ja jaotumist kehas. Laktoferriin seondub otse ka viiruste, bakterite ja bakteriaalsete endotoksiinidega (lipopolüsahhariidid, LPS) ning neutraliseerib neid sel viisil. Seevastu probiootilised bakterid on nende kasvus tegelikult soodustatud, mis tähendab, et laktoferriin toetab soolestiku mikrobioomi ja soolestiku tervistpositiivselt mõjutatud. Lisaks moduleerib laktoferriin organismi enda immuunrakke ja aitab kaasa immuunsüsteemi tasakaalustamisele, edendades H1 / T H2 tasakaalu . T-abistajarakkude T H1 ja T H2 püsivat tasakaalustamatust peetakse muu hulgas autoimmuunhaiguste ja allergiate põhjustajaks.

Kõigi nende omadustega on laktoferriin ideaalne loomuliku kaitsevõime tugevdamiseks. Lisaks võib see pakkuda täiendavat tuge rauapuuduse korral.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad:

Lactoferrin CLN™ lehmapiimast (48,9%); C-vitamiin (naatrium-L-askorbaat) (27,8%); katteaine: DR hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kesta suurus 1); riisijahu.

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Lactoferrin CLN™ (laktoosisisaldus <0,1%)
400  mg
C-vitamiin (naatrium-L-askorbaat)
200 mg
250

SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS

Palun võtke 2 x 1 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim on võtta kapslid tühja kõhuga või vähemalt 30 minutit enne sööki, ideaalis üks kapsel hommikul ja üks õhtul. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.
MÄRKUS- Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas valguse eest kaitstud kohas. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Toote säilivusaeg on märgitud korgile.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top