fbpx

UUS! Pro Lactoferrin Immun

59,00  sisaldab KM

Toidulisand, mis sisaldab Lactoferrin CLN™ ja C-vitamiini
Sisu: 24 g = 60 kapslit

       

Kirjeldus

Toidulisand, mis toetab organismi kaitsevõimet ja raua tasakaalu.
Pro Lactoferrin Immun pakub esmaklassilist laktoferriini koos puhverdatud C-vitamiiniga, et toetada organismi kaitsevõimet ja raua tasakaalu.

ÜLEVAADE

Laktoferriin on äärmiselt kompleksne, arvukate antimikroobsete ja põletikuvastaste toimetega immuunvalk, mis täidab ka raua metabolismi ülesandeid. Kaasasündinud immuunvastuse osana leidub seda paljudes kehaeritistes, limaskestadel ja spetsiaalsetes kaitserakkudes (neutrofiilid). granulotsüüdid), millest ta vabaneb infektsioonide ja põletike ajal. Tema bioloogiline aktiivsus põhineb eelkõige sellel, et ta seob end tõhusalt rauaga, aga ka haigustekitajatega ning interaktiveerub erinevate immuunrakkude ja retseptoritega. Rauda siduva valguna transferriinide rühmast jätab ta kahjulikud bakterid ilma nende jaoks elutähtsast mineraalist ja takistab seeläbi nende paljunemist. Samal ajal toetab ta raua imendumist ja jaotumist kehas. Laktoferriin seob end ka otse viiruste, bakterite ja bakteriaalsete endotoksiinidega (lipopolüsahhariidid, LPS) ning neutraliseerib need sel viisil. Laktoferriin mõjutab positiivselt soolestiku mikrobioomi ja soolestiku tervist. Lisaks moduleerib laktoferriin organismi enda immuunrakke ja aitab kaasa immuunsüsteemi tasakaalustamisele.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad:

Lactoferrin CLN™ lehmapiimast (48,9%); C-vitamiin (naatrium-L-askorbaat) (27,8%); katteaine: DR hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kesta suurus 1); riisijahu.

SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS

Palun võtke 2 x 1 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim on võtta kapslid tühja kõhuga või vähemalt 30 minutit enne sööki, ideaalis üks kapsel hommikul ja üks õhtul. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.
MÄRKUS- Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas valguse eest kaitstud kohas. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Toote säilivusaeg on märgitud korgile.

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Lactoferrin CLN™ (laktoosisisaldus <0,1%)
400  mg
C-vitamiin (naatrium-L-askorbaat)
200 mg
250

 

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top