fbpx

UUS! Pro Ferra Ferment

32,00  sisaldab KM

Toidulisand, mis sisaldab rauda, C- ja B-vitamiine
Sisu: 33 g = 60 kapslit

100 % natürliche Inhaltsstoffe ohne Zusatz von Konservierungsmitteln und künstlichen Zusatzstoffen (Geschmacksverstärker, Farbstoffe, Aromen, Süßstoffe)  fructosefrei  hefefrei  glutenfrei  schadstofffrei  hypoallergen  lactosefrei  natuerlich  Vegan

Tootekood: 1114 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Pro Ferra Ferment toetab rauavarude täiendamist. Toode on tehtud koji seenest Aspergillus oryzae, millest on kääritatud raudsulfaati ning lisaks sisaldab toode raua imendumist soodustavat C-vitamiini ja valitud B-vitamiine. Iga kapsel sisaldab 21 mg rauda. Tisso toote raud pärineb unikaalsest patenteeritud kääritamisest koji seenest Aspergillus oryzae.

ÜLEVAADE

Raud on hädavajalik vereloomeks, hapniku transpordiks ja rakkude energiavarustuseks. Samuti mängib raud olulist rolli immuunsüsteemis ja kognitiivsetes võimetes.

Rauapuudus on maailmas üks levinumaid toitainete puudusi. Enamasti haigestuvad naised, aga ka taimetoitlased ja veganid. Naistel on põhjuseks menstruatsioon ja rasedus, lihavaba dieedi puhul aga taimse raua madal biosaadavus. Kuna liiga palju rauda võib olla kahjulik, tuleks suurtes annustes toidulisandeid võtta ainult siis, kui on diagnoositud nende puudus. Teisest küljest saab suurenenud vajaduse rahuldada palju väiksema annusega toidulisandiga, nagu meie Pro Ferra Ferment.
Raud aitab kaasa energia metabolismile, punaste vereliblede ja hemoglobiini moodustumisele, hapniku transportimisele organismis, immuunsüsteemi talitlusele, väsimuse vähendamisele ja kognitiivsetele funktsioonidele. C-vitamiin suurendab raua imendumist.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad:

Aspergillus oryzae kultuur (inaktiveeritud), mis on rikastatud raudsulfaadiga (42,2%); C-vitamiin (naatrium-L-askorbaat) (20,5%); glasuuriaine: pullulan (kapsli kesta suurus 0); mahuaine: mikrokristalne tselluloos; vitamiin B6 (püridoksaal-5′-fosfaat) (0,4%); vitamiin B2 (riboflaviin) (0,3%); vitamiin B12 (metüülkobalamiin mannitoolil); foolhape/folaat ((6S)-5-metüültetrahüdrofoolhape, glükoosamiinisool).

SOOVITUSLIK PÄEVANE ANNUS

Palun võtke 1 kapsel päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim on võtta see tühja kõhuga või vähemalt 1 tund enne või pärast sööki. Ärge ületage näidatud soovitatavat ööpäevast kogust.
MÄRKUS-Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas valguse eest kaitstud kohas. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Toote säilivusaeg on märgitud korgile.

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohtaNRVs
Raud (Aspergillus oryzae kultuurist
21 mg
150
(inaktiveeritud) rikastatud raudsulfaadiga)
100 mg125
B2-vitamiin (riboflaviin)
1,4 mg 100
B6-vitamiin (püridoksaal-5'-fosfaat)
1,4 mg100
Folaat (5-metüültetrahüdrofolaat)
100 µg
50
B12-vitamiin( kobalamiin)    2.5 µg
100

 

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Content missing

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top