fbpx

UUS! Pro Vitamin D3 ÖL 1.000

32,00  sisaldab KM

Toidulisand- suures annuses D3-vitamiin koos vitamiinidega K2 ja A
sisu: 15 ml
Täpse ja nõudluspõhise doseerimisega tilgutipipett. Paraja suurusega pudel sobib ideaalselt tervele perele

       

Tootekood: 1111 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

D-vitamiini ühendeid on mitmesuguseid, millest olulisemad on D2- ja D3-vitamiin. D2-vitamiini leidub taimedes ja seentes. D3-vitamiini leidub loomsetes toiduainetes ja sellel on sama vorm nagu inimese nahas. Organismis muundatakse mõlemad vormid aktiivseks hormooniks kaltsitriooliks, mis on hädavajalik kaltsiumi omastamiseks.

 

ÜLEVAADE

Miks on vitamiinide D3, K2 ja A kombinatsioon kasulik?
Kõik kolm vitamiini osalevad aktiivselt kaltsiumi töötlemises. Vitamiinid D3 ja A stimuleerivad teatud valkude (nt osteokaltsiini) tootmist, mis transpordivad selle olulise mineraali luudesse ja hammastesse. Ilma K-vitamiinita jäävad need valgud passiivseks. Ainult K-vitamiin muudab need keemiliseks vormiks, mis võimaldab neil kaltsiumi siduda. K-vitamiini peamised vormid on vitamiin K1 ja vitamiin K2. Ainult K2-vitamiinil on ülalkirjeldatud funktsioon luu ainevahetuses. Mõlemad vormid mängivad rolli vere hüübimisel.
Hemofiilia korral või samaaegsel antikoagulantide võtmisel on seetõttu oluline arutada eelnevalt oma arsti või terapeudiga K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisained:
K2-vitamiin (all-trans MK-7) (83,4%); argaaniaõli (rafineerimata); astelpajuõli (rafineerimata);
vitamiin D3 (kolekaltsiferool) (3,1%); A-vitamiin (retinüülpalmitaat) (0,7%)

Koostisosad Päevase annuse kohta% soovitatav päevane tarbimine
D3-vitamiin (kolekaltsiferool)
K2-vitamiin (all-trans MK-7)
A-vitamiin (retinüülpalmitaat)
Argaaniaõli (rafineerimata)
Astelpajuõli (rafineerimata)


25 μg
40 μg
220 μg
3 mg
1 mg
500
53.3
15

Kasutamine:
Võtke 1 tilk (1000 RÜ D3-vitamiini) päevas. Parim on võtta hommikul koos toiduga. Raputage pudelit õrnalt enne kasutamist, et õli seguneks ühtlaselt.
Kui te võtate verevedeldajaid (antikoagulante) või teil on hemofiilia, pidage enne K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist nõu oma arstiga.Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.

MÄRGE
Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top