fbpx

Pro VITAMIN D3 ÖL 1.000

33,00  sisaldab KM

Toidulisand- suures annuses D3-vitamiin koos vitamiinidega K2 ja A
sisu: 15 ml

Väga kontsentreeritud D3-vitamiin – 1000 RÜ vaid 1 tilgaga: Tisso esmaklassiline preparaat D3-vitamiini igapäevaseks lisaportsjoniks ühendab suures annuses loodusliku D3-vitamiini kahe kofaktori K2-vitamiini (all-trans MK-7) ja A-vitamiiniga. Kvaliteetsed taimsed kandeõlid tagavad rasvlahustuvate vitamiinide hea biosaadavuse.

  • 1000 RÜ D3-vitamiini, 400 RÜ A-vitamiini ja 40 µg K2-vitamiini tilga kohta
  • lahustatud kookosepõhises MCT õlis ja astelpaju viljalihaõlis
  • praktiline tilgutipipett täpseks ja vajadusepõhiseks doseerimiseks
  • sobib ideaalselt ka perepudeliks

       

Tootekood: 1111 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

On olemas mõned D3- ja K2-vitamiiniga kombineeritud preparaadid ja seda mõjuval põhjusel: need kaks vitamiini teevad koos tõelist koostööd. Nad tagavad kaltsiumi jõudmise soolestikust verre ning sealt luudesse ja hammastesse. K2-vitamiin aktiveerib spetsiaalsed valgud, mis transpordivad mineraali sihtrakkudesse ja hoiavad selle samal ajal veresoontest eemal.

Kuid ainult A-vitamiin täiendab kolmikut. Koostoimes D3-vitamiiniga ei kontrolli see mitte ainult nende valkude sünteesi, vaid ka teisi keha funktsioone, näiteks immuunsüsteemi. Nad täiendavad, tugevdavad ja reguleerivad üksteist. D3-vitamiini võtmisel ei tohiks tähelepanuta jätta ka ülejäänud kahte. Pro Vitamin D3 Oil 1000 sisaldab kõiki kolme vitamiini tasakaalustatud annuses.

ÜLEVAADE

D3-vitamiin – päikesepaiste vitamiin terveks aastaks

D3-vitamiinil on kehas palju ülesandeid. Seda tuntakse kõige paremini luuvitamiinina: see annab toidust kaltsiumi ja fosfaati ning soodustab seega luude ja hammaste mineraliseerumist. Kuid eelkõige sõltub immuunsüsteem igapäevasest varustatusest.

Dieedil on vaid väike roll: keha toodab umbes 80–90 protsenti oma vajadustest päikesevalguse (UVB-kiirguse) abil nahas. Sügisel ja talvel ei paista päike meie laiuskraadidel piisavalt tugevalt. Kuid isegi suvel ei veeda paljud inimesed piisavalt aega väljas. Lisaks väheneb vanuse kasvades rakkude võime toota D3-vitamiini.

Pro Vitamin D3 Oil 1000 täiendab keha usaldusväärselt igal aastaajal, seda on meeldiv võtta ja seda saab paindlikult individuaalselt doseerida.

Miks on vitamiinide D3, K2 ja A kombinatsioon kasulik?
Kõik kolm vitamiini osalevad aktiivselt kaltsiumi töötlemises. Vitamiinid D3 ja A stimuleerivad teatud valkude (nt osteokaltsiini) tootmist, mis transpordivad selle olulise mineraali luudesse ja hammastesse. Ilma K-vitamiinita jäävad need valgud passiivseks. Ainult K-vitamiin muudab need keemiliseks vormiks, mis võimaldab neil kaltsiumi siduda. K-vitamiini peamised vormid on vitamiin K1 ja vitamiin K2. Ainult K2-vitamiinil on ülalkirjeldatud funktsioon luu ainevahetuses. Mõlemad vormid mängivad rolli vere hüübimisel.
Hemofiilia korral või samaaegsel antikoagulantide võtmisel on seetõttu oluline arutada eelnevalt oma arsti või terapeudiga K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisained:
K2-vitamiin (all-trans MK-7) (83,4%); argaaniaõli (rafineerimata); astelpajuõli (rafineerimata);
vitamiin D3 (kolekaltsiferool) (3,1%); A-vitamiin (retinüülpalmitaat) (0,7%)

Koostisosad Päevase annuse kohta% soovitatav päevane tarbimine
D3-vitamiin (kolekaltsiferool)
K2-vitamiin (all-trans MK-7)
A-vitamiin (retinüülpalmitaat)
Argaaniaõli (rafineerimata)
Astelpajuõli (rafineerimata)


25 μg
40 μg
220 μg
3 mg
1 mg
500
53.3
15

Kasutamine:
Võtke 1 tilk (1000 RÜ D3-vitamiini) päevas. Parim on võtta hommikul koos toiduga. Raputage pudelit õrnalt enne kasutamist, et õli seguneks ühtlaselt.
Kui te võtate verevedeldajaid (antikoagulante) või teil on hemofiilia, pidage enne K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist nõu oma arstiga.Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.

MÄRGE
Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top