fbpx

Pro Q10 SPECTRUM

63,00  sisaldab KM

Ubikinool pluss ubikinoon – mõlemad Q10 vormid ühes koostises: Pro Q10 Spectrum sisaldab ainulaadset kombinatsiooni kahest Q10 vormist ubikinoonist ja ubikinoolist. Sünergiliselt täiendatud on Mumijo (Shilajit), rikkalik polüfenoolide segu ja vitamiin B3 niatsiinamiidina.

  • 75 mg CAVAQ10 ® Ubiquinone + 25 mg Kaneka Ubiquinol TM  päevase annuse kohta
  • kaks uuenduslikku ja kõrge biosaadavusega Q10 toorainet ühes retseptis
  • Mumijo (Shilajit) standardiseeritud fulvohappe sisaldusega (≥ 50%)
  • Polüfenoolide segu 29 puuviljast, köögiviljast ja ürdist
  • B3-vitamiiniga (niatsiinamiidina) tervisliku energiavahetuse tagamiseks

        

Kirjeldus

Koensüüm Q10 toetab mitokondriaalse energia tootmist ja rakkude hingamist. Esmakordselt ühendab Pro Q10 Spectrum kaks uuenduslikku ja kõrge biosaadavusega Q10 toorainet ühes valemis.

Koensüüm Q10, lühidalt ka Q10, sai tuntuks eelkõige kosmeetikatööstuse kaudu. Kuid see pole oluline ainult meie nahale, vaid igale meie ligikaudu 37 triljonile keharakule. See esineb eriti “rakkude elektrijaamades” – mitokondrites  , kus toodetakse umbes 90% kogu meie keha energiast. Ja seda energiat on vaja peaaegu kõigi meie kehas toimuvate protsesside jaoks. Need ei saa töötada ilma energiata.

Q10 kuulub vitamiinide rühma , st see on vitamiinitaoline aine, mida organism suudab erinevalt vitamiinidest ise toota. Uuringud näitavad aga, et organismi enda Q10 tootmine väheneb pidevalt alates umbes 20. eluaastast. Lisaks nt. B. Stress, võistlussport, ebatervislik eluviis, suitsetamine ja teatud ravimite võtmine suurendavad seda protsessi. Q10 defitsiidi vastu võitlemiseks võib olla kasulik võtta lisaks tervislikule toitumisele ka toidulisandit.

ÜLEVAADE

Koensüüm Q10 võimaldab rakkudel korralikult hingata:

Olulise elektronikandjana mitokondriaalses hingamisahelas on see hädavajalik rakuenergia tootmiseks. Organismis esineb Q10 kahel kujul: oksüdeeritud ubikinoonina ja redutseeritud ubikinoolina. Mõlemal on osaliselt erinevad funktsioonid. 

Esmakordselt ühendab Pro Q10 Spectrum kaks uuenduslikku ja kõrge biosaadavusega Q10 toorainet ühes retseptis.

Tavaline Q10 imendub organismis suhteliselt halvasti. Kaks valitud Q10 kaubamärgi toorainet Pro Q10 Spectrumis on kõike muud kui tavapärased: mõlemad pärinevad looduslikust käärimisest, on bioidentsed organismi enda Q10-ga ja tänu uuenduslikele protsessidele imenduvad kordades paremini kui tavaline ubikinoon.

CAVAQ10 ® ubikinoon on kuni 18 korda biosaadavam kui tavaline ubikinoon, kuna see moodustab kompleksi tsüklodekstriiniga. Tsüklodekstriinid on spetsiaalsed rõngakujulised süsivesikud, mis sisaldavad sees rasvlahustuvaid aineid nagu ubikinoon ja parandavad eelkõige oluliselt nende vees lahustuvust ja seeläbi ka imendumist organismis.

Kaneka Ubiquinol™ on kuni 7 korda biosaadavam kui tavaline ubikinoon. Selle mikrokapseldatud koostis muudab selle eriti stabiilseks ja oksüdatsiooni eest kaitstuks.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad:

koensüüm Q10 (CAVAQ10® ubikinoon) (43,1%); glasuuriaine: pullulan (kapsli kesta suurus 0); Spectra™ (Coffea arabica ekstrakt, brokoli idanemise kontsentraat, rohelise tee ekstrakt, sibula ekstrakt, õuna ekstrakt, acerola ekstrakt, camu camu kontsentraat, kvertsetiin, tomatikontsentraat, brokkoli kontsentraat, acai kontsentraat, kurkumi kontsentraat, küüslaugu kontsentraat, basiiliku kontsentraat, pune kontsentraat , kaneeli kontsentraat, leedri kontsentraat, porgandi kontsentraat, mangustanipuu kontsentraat, mustsõstra ekstrakt, mustika ekstrakt, maguskirsi kontsentraat, muraka kontsentraat, aroonia kontsentraat, vaarika kontsentraat, spinati kontsentraat, lehtkapsa kontsentraat, mustika ekstrakt, rooskapsa kontsentraat) (11,5%); Mumijo (PrimaVie® Shilajit) (11,5%); koensüüm Q10 (Kaneka Ubiquinol™) (9,6%); vitamiin B3 (niatsiin)

SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS

Võtke 2 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim on võtta koos toiduga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.
MÄRKUS Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana.Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toote säilivusaeg on märgitud korgile.
Toodet ei tohi tarbida rasedad, imetavad emad, lapsed ja alla 18-aastased noorukid.

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Koensüüm Q10, millest ubikinool (Kaneka Ubiquinol™), millest ubikinoon (COQ10®)

100 mg
25 mg
25 mg
Spekter- segu ™ (29 ürdi, köögivilja ja puuvilja segu)
100 mg
Mumijo (PrimaVie® shilajit)

100 mg
Vitamiin B3 (niatsiin)
8 mg
50

 

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top