fbpx

UUS! Pro Q10 Complete

62,00  sisaldab KM

Toidulisand sisaldab Kaneka Ubiquinol™ Q10 ja CAVAQ10® ubikinooniga
Sisu: 26 g = 60 kapslit

Koensüümi Q10 kõige olulisem ülesanne on elektronide ülekandmine mitokondriaalses hingamisahelas. . Keha toodab vanemaks saades vähem koensüümi Q10. Stress või intensiivne füüsiline koormus võivad samuti põhjustada suurenenud nõudlust.
Vitamiin B3 (niatsiin) toetab ainevahetuse normaalset toimimist ja närvisüsteemi normaalset talitlust, normaalset vaimset talitlust ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

100 % natürliche Inhaltsstoffe ohne Zusatz von Konservierungsmitteln und künstlichen Zusatzstoffen (Geschmacksverstärker, Farbstoffe, Aromen, Süßstoffe)  fructosefrei  hefefrei  glutenfrei  schadstofffrei  hypoallergen  lactosefrei  natürliche Inhaltsstoffe  enthält Mikroorganismen oder Produkte von lebenden Tieren (z. B. Vitamin D3 aus Schafswollfett, Milch/Colostrum oder Propolis)

Tootekood: 1117 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Koensüüm Q10 toetab mitokondriaalse energia tootmist ja  rakkude hingamist. Esmakordselt ühendab Pro Q10 Spectrum kaks uuenduslikku ja kõrge biosaadavusega Q10 toorainet ühes valemis.

ÜLEVAADE

Koensüüm Q10 on vitamiinitaoline aine, mida organism suudab ise toota ning saame ka toiduga. Q 10 mängib võtmerolli toiduenergia muundamisel rakuenergiaks ja on seetõttu olemas igas keharakus. Suurim Q10 sisaldus on kõrge energiavajadusega elundites: ajus, südames, lihastes, maksas ja neerudes.
Koensüümi Q10 kõige olulisem ülesanne on elektronide ülekandmine mitokondriaalses hingamisahelas. Keha eraldab umbes 90 protsenti kogu energiast hingamisahelast. Keha toodab vanemaks saades vähem koensüümi Q10. Stress või intensiivne füüsiline koormus võivad samuti põhjustada suurenenud nõudlust.
Vitamiin B3 (niatsiin) toetab ainevahetuse normaalset toimimist ja närvisüsteemi normaalset talitlust, normaalset vaimset talitlust ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad:

koensüüm Q10 (CAVAQ10® ubikinoon) (43,1%); glasuuriaine: pullulan (kapsli kesta suurus 0); Spectra™ (Coffea arabica ekstrakt, brokoli idanemise kontsentraat, rohelise tee ekstrakt, sibula ekstrakt, õuna ekstrakt, acerola ekstrakt, camu camu kontsentraat, kvertsetiin, tomatikontsentraat, brokkoli kontsentraat, acai kontsentraat, kurkumi kontsentraat, küüslaugu kontsentraat, basiiliku kontsentraat, pune kontsentraat , kaneeli kontsentraat, leedri kontsentraat, porgandi kontsentraat, mangustanipuu kontsentraat, mustsõstra ekstrakt, mustika ekstrakt, maguskirsi kontsentraat, muraka kontsentraat, aroonia kontsentraat, vaarika kontsentraat, spinati kontsentraat, lehtkapsa kontsentraat, mustika ekstrakt, rooskapsa kontsentraat) (11,5%); Mumijo (PrimaVie® Shilajit) (11,5%); koensüüm Q10 (Kaneka Ubiquinol™) (9,6%); vitamiin B3 (niatsiin)

SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS

Võtke 2 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim on võtta koos toiduga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.
MÄRKUS Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana.Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toote säilivusaeg on märgitud korgile.
Toodet ei tohi tarbida rasedad, imetavad emad, lapsed ja alla 18-aastased noorukid.

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Koensüüm Q10, millest ubikinool (Kaneka Ubiquinol™), millest ubikinoon (COQ10®)

100 mg
25 mg
25 mg
Spekter- segu ™ (29 ürdi, köögivilja ja puuvilja segu)
100 mg
Mumijo (PrimaVie® shilajit)

100 mg
Vitamiin B3 (niatsiin)
8 mg
50

 

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Content missing

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top