fbpx

UUS! PRO SOMNIA RELAX

35,00  sisaldab KM

Rahu ja rahulikkuse tagamiseks – päeval ja öösel: Pro Somnia Relax toetab rahutuse, stressi ja stressiga seotud unehäirete leevenemist ainulaadse sünergilise kombinatsiooniga piimapeptiidist alfa-kasosepiinist (Lactium®), patenteeritud spargliekstraktist (ETAS®50) ja stressivastane mineraalne magneesium.

  • Optimaalne kombinatsioon alfa-kasosepiinist (Lactium®) ja spargliekstraktist ETAS®50
  • pluss kõrge biosaadav magneesium (bisglütsinaat) tugevate närvide jaoks
  • looduslik, õrn ja tõhus stressi ja kõrge kortisoolisisalduse vastu
  • rohkem rahulikkust, sisemist rahu ja paremat und
  • ilma kõrvalmõjudeta, ilma harjumisefektita, ilma melatoniinita


33g = 60 kapslit

Kirjeldus

Enamiku inimeste jaoks on stress pidev igapäevane kaaslane ja üks levinumaid unehäirete põhjuseid. Viimase eest vastutab eelkõige hormoon kortisool. Unehormooni melatoniini loomuliku antagonistina tagab see, et sa ärkad hommikul ja püsid ärkvel päeval. Kortisool on aga ka stressihormoon ja kui seda pidevalt liigselt eraldub, pärsib see õhtuti melatoniini tootmist ja röövib une.

Kahe uuendusliku ja patenteeritud koostisosaga Pro Somnia Relax soodustab  stressi ja kortisooli vähenemist ning seeläbi paraneb uni. Piimapeptiid alfa-kasosepiin (Lactium®) ja rohelise spargli bioaktiivsed ühendid (ETAS®50) toimivad erinevate mehhanismide kaudu ja täiendavad teineteist oma positiivsete mõjude poolest. Lisaks sisaldab Pro Somnia Relax kõrgekvaliteedilise bisglütsinaadi kujul stressivastast mineraali magneesiumi. See magneesiumiühend on väga biosaadav, eriti hästi talutav ja annab teile ka aminohapet glütsiini, millel on ka rahustav toime.

Magage sama sügavalt ja õndsalt nagu äsja rinnapiima saanud laps – see on võimalik: alfa-kasosepiiniga, mis on eriline peptiid rinnapiima kaseiinist. Selle und soodustav toime imikutele põhineb asjaolul, et see tugevdab rahustava neurotransmitteri GABA (gamma-aminovõihappe) toimet ja vähendab stressihormooni kortisooli taset, seondudes ajus GABA A retseptoriga. Sama mehhanismi kasutavad ka bensodiasepiinide kategooria magamis- ja rahustid. Alfa-kasosepiinil on aga oluliselt madalam seondumisafiinsus, mistõttu sellel ei ole kõrvalmõjusid ega harjumisefekte.

Tavaliselt toodavad alfa-kasosepiini moodustamiseks spetsiifilisi ensüüme ainult vastsündinud. Pro Somnia Relaxis sisalduva patenteeritud piimavalgu hüdrolüsaadi Lactium® abil on esimest korda olnud võimalik peptiid lehmapiimast ensümaatiliselt eraldada. Nii saate ka teie täiskasvanuna selle stressi leevendavatest omadustest kasu saada.

ÜLEVAADE

Kas olete kunagi kuulnud kuumašoki valkudest? Need on spetsiaalsed valgud, mis on peamiselt selleks, et aidata stressis valkudel uuesti jalule saada. Kuumuse ja muude füüsilise stressi stiimulite mõjul kaotavad valgud oma iseloomuliku ruumilise struktuuri ja seeläbi oma funktsiooni. Seejärel tulevad mängu kuumašokivalgud ja voldivad rikutud molekulid korralikult kokku. Samal ajal mängivad kuumašoki valgud kortisooli stressireaktsioonis olulist rolli. Kui need on stressi korral juba valmis, suudab teie keha kiiremini reageerida ja vabastada vähem kortisooli.

Muide, saate oma kuumašokivalkudele hoogu juurde anda kuumade vannide või saunadega – või lihtsalt ja tõhusalt igal ajal ETAS®50-ga. Pro Somnia Relaxi patenteeritud spargliekstrakt sisaldab bioaktiivseid taimseid ühendeid, mis loomulikult stimuleerivad teie kuumašoki valke ja aitavad teil end paremini stressi vastu kaitsta. ETAS®50 positiivne mõju kortisoolitasemele, stressisümptomitele ja une kvaliteedile on tõestatud mitmete inimuuringutega*.

Melatoniin on populaarne ja laialdaselt reklaamitud unetuse abivahend. Kuna hormoonil on organismis palju koostoimeid, tuleks melatoniini preparaate kasutada vaid lühikest aega ja ainult siis, kui unehäirete põhjuseks on tegelikult madal melatoniinitase – näiteks jet lag, vahetustega töö või hormooni taseme langus. tootmine. Samuti raskendab õige annuse leidmist organismi väga erinev lagunemiskiirus. Liiga palju melatoniini või selle valel ajal võtmine võib teie unerütmi tõesti häirida.

Pro Somnia Relax eesmärk on pakkuda loomulikku leevendust stressile ja unehäiretele, ei sisalda teadlikult melatoniini ja sobib seetõttu pikaajaliseks kasutamiseks.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostis:

magneesiumbisglütsinaat (52,5%); Katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kesta suurus 0); Lactium® ( piimavalgu hüdrolüsaat) (13,2%); ETAS®50 (Asparagus officinalis ekstrakt) (8,8%); riisijahu

NB! 100% looduslikud koostisosad ilma säilitusainete ja kunstlike lisanditeta (maitsetugevdajad, värvained, maitse- ja magusained).

Kasutusjuhend: Soovitatav on võtta 1 x 2 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga 30-60 minutit enne magamaminekut. Kui kapslid võetakse vahetult enne magamaminekut, on soovitatav lamada 10 minutit paremal küljel, et koostisained kiiremini vabaneksid. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Hoida jahedas, kuivas kohas ja valguse eest kaitstult. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANORM

Toitumisalane teave päevane annus%NRV*
Lactium® (piimavalgu hüdrolüsaat)150 mg
ETAS®50**100 mg
millest spargliekstrakt (Asparagus officinalis)50 mg
Magneesium (magneesiumbisglütsinaat)75 mg20

 

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top