fbpx

Pro CURCUMIN FORTE

52,00  sisaldab KM

Pro Curcumin Forte (180 kapslit = 75 g)

on tõhus premium-klassi toidulisand kurkumi ekstraktidega (CAVACURMIN® ja Turmacin®) ja C-vitamiiniga ilma polüsorbaatideta

 • 40 korda paremini imenduv
 • looduslik põletikuvastane efekt
 • toetab valu leevendust liigestes ja lihastes
 • on toetavaks abiks ainevahetuse paranemisel
 • on toetavaks abiks diabeedi ja nahahaiguste puhul
 • on toetavaks abiks seedehäirete ja maksakahjustuste korral
 • toetab keemiateraapia kõrvaltoimete leevendamist
 • aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
 • aitab kaasa kollageeni moodustumisele

Tootekood: 1083 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Pro Curcumin Forte – uuenduslik meetod kurkumi omastamiseks!

On olemas palju erinevaid meetodeid kurkumiini omistamise parandamiseks. Kõige tõhusamateks on osutunud y-tsüklodekstriin ja polüsorbaat 80. Viimane mõjub halvasti rasvumisele ning kutsub esile põletikke. Paljud kurkumiini toidulisandite tootjad reklaamivad ülisuurt kurkumiini omistatavust, kuid jätavad samal ajal ütlemata, milliste vahenditega on see saavutatud. Odavate toidulisandite tootmiseks kasutatakse nii kahjulikku polüsorbaati kui ka sünteetilisi madalakvaliteedilisi komponente naturaalsete asemel.

Pro Curcumin Forte sisaldab uuenduslikku toorainet CAVACURMIN® –  40 korda kõrgemat ainete kättesaadavust kurkumini juurtest. See ainulaadne kurkumiini vorm on kuni 40 korda paremini imenduv, kuna see on kinnitatud vees lahustuvatesse tsüklodekstriinidesse.

Kurkumini toidulisand Pro Curcumin Forte on rikastatud 6 loodusliku ainega, millel on üllatavalt tõhus toime kroonilise põletiku vastu võitlemisel. See omakorda toob kaasa parema tervisliku seisundi ning hoiab ära enneaegse vananemise ilmingud. Need on kurkumiin, tumero-sahhariidid, musta tee ekstrakt, ingver, kvertsetiin ja C-vitamiin. Teeme nüüd endale selgeks, mis ainetega on tegu ja kuidas need aitavad meie kehal enneaegset vananemist vältida.

Kurkumiini leidub rohkelt hariliku kurkumi risoomis, mis on tuntud India vürtsi ühe koostisainena. Sellel on suurepärased põletikuvastased omadused, lisaks on tegu antioksüdandi ja viirusevastase toimega ainega. Kurkumiini saab kasutada mürkide väljutamiseks kehast, immuunsüsteemi stimuleerimiseks ja vähiraviks. Üks kasulikke omandusi on raku elutsükli suurendamise ja kasvajate tekkimise takistamine. Kurkumiin on kantud Euroopa farmakopöa nimistusse ravimipreparaadina. Ja lisaks see võimendab Omega-3 rasvhapete põletikuvastast mõju.

Põhiprobleem on sellest, et kurkumiin ei lahustu vees, imendub soolestikus halvasti ning seetõttu on looduslikus olekus kehvasti omastatav. Suurtes kogustes loodusliku kurkumiini igapäevane tarbimine pole kuigi realistlik. Seevastu kurkumiini sisaldusega toote tarbimine, mis on omastamist tõhustava toimega, mõjub kindlasti kasulikult.

Järgmine toimeaine on tumero-sahhariidid. Samuti osa kurkumist, mis on tõhus nii valuvaigisti kui ka põletikuvastasena. Omab lisaks liigeste liikuvust parandavat mõju, mis vähendab nende tundlikkust ja valu.

Musta tee ekstrakt sisaldab paljusid bioaktiivseid aineid, sh polüfenoolide. Polüfenoolid on looduslikult leiduvad ühendid, mida taimed sünteesivad reeglina kaitseks stressorite (nt haigusetekitajate) vastu. Eriti kasulikud on teaflaviinid, mis tekivad musta tee käärimise protsessis. Need on lisaks põletikuvastasele toimele ka kolesterooli ja vererõhku alandavad. See vähendab südame-veresoonkonnahaiguste riske ning mõjub positiivselt südame tervisele. Lisaks toetavad need mõjud immuunsüsteemi tegevust vananevate rakkude eemaldamisel ning krooniliste põletike vähendamisel.

Ingver on oma kasulike omaduste eest saanud 2018. a. aasta ravimtaime tiitli. Sellel on valuvaigistav, seedetrakti toetav, maohaavandeid ja artriite leevendav ning bakteri- ja seenevastane toime.

Kvertsetiin on samuti looduslik pigment, mida leidub paljudes puu- ja köögiviljades, teraviljades ja tees. See flavonoid on üks enim levinud antioksüdante, mida leidub meie igapäevases toidus. Tema mõju on põletikuvastane, allergiavastane, bakterivastane ning vererõhku alandav, lisaks immuunsüsteemi toetav vananenud keharakkude eemaldamisel.

Ka C-vitamiin täidab paljusid kasulikke funktsioone ning omab muljetavaldavat positiivset mõju tervisele. Meie keha pole võimeline seda vitamiini ise tootma ja seetõttu tuleb teda manustada toiduga väljastpoolt. C-vitamiin mõjub samuti antioksüdandina, soodustab kurkumiini omastamist ja takistab enneaegse vananemise ilminguid. Külmetushaiguste ajal võib immunsüsteemi toetamiseks tarbida C-vitamiini isegi kuni 2 grammi päevas.

Maailmas on läbiviidud hulk teadusuuringuid selle kohta, mida meie keha vajab parema tervisliku seisukorra tekitamiseks. Väga paljud tootjad ja laborid tegelevad toidulisandite tootmisega, mis sisaldavad näiteks Omega-3 rasvhappeid, vitamiine, mineraale ja teisi aineid, mis suudavad toetada meie keha paremat talitamist. Muidugi on peamine küsimus alati õiges doseerimises. Kaasaegse meditsiini üks asutajatest 16. sajandist Paracelsus on kirjutanud, et mürk väikestes kogustes on parim ravim ja hea ravim suurtes kogustes võib olla mürk.

Äärmiselt harva juhtub, et toidulisandis on kõik eelpool kirjeldatud 6 koostisainet olemas ideaalses proportsioonis ning valmistatuna kvaliteetsest looduslikust toormest. Pole just palju usadusväärseid toidulisandeid ja üks vähestest tõhusatoimelistest on PRO CURCUMIN FORTE, mille on tootnud mainekas Tisso labor. Oleme nende toodetud tugevatoimelist probiootikumi PRO EM SAN PUR soovitanud juba üle 15 aasta oma patsientidele. Just sellepärast eelistame ka nende PRO CURCUMIN FORTE-t. Oleme pikalt otsinud hästi tasakaalustatud ning omastatavat kurkumiini ja meil on hea meel, et Tisso laboril on õnnestunud see lõpuks luua.

ÜLEVAADE

Pro Curmin Forte – uuenduslik meetod kurkumi omastamiseks!

On olemas palju erinevaid meetodeid kurkumiini omistamise parandamiseks. Kõige tõhusamateks on osutunud y-tsüklodekstriin ja polüsorbaat 80. Viimane mõjub halvasti rasvumisele ning, nagu tõendatud, kutsub esile põletikke. Paljud kurkumiini toidulisandite tootjad reklaamivad ülisuurt kurkumiini omistatavust, kuid jätavad samal ajal ütlemata, milliste vahenditega on see saavutatud. Odavate toidulisandite tootmiseks kasutatakse nii kahjulikku polüsorbaati, kui ka sünteetilisi madalakvaliteedilisi komponente naturaalsete asemel.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Kurkumiini kompleks

 • (CAVACURMIN®: y-tsüklodekstriin, kurkuminoidid) (39,9%); katteaine: pullulaan (kapselkoore suurus 0); kurkumi polüsahhariidi ekstrakt (Turmacin®) (12,0%); kvertsetiindihüdraat; C-vitamiin (magneesiumaskorbaat) (5,2%); ingveriekstrakt;
  musta tee ekstrakt
 • Curcumin
  Turmacin® (Kliiniliselt tõestatud taimne ekstrakt, mis on saadud taimest Curcuma Longa)
  Botaaniline nimetus:Curcuma Longa
  Taime osa: risoomid
  CAVACURMIN® on toodetud Cavamax W8* and kurkuminist. Cavamaxi toodetakse ensümaatiliselt tärklisest. CAVACURMIN® tootmiseks kasutatav kurkumiin on looduslik aine ja see saadakse looduslikult kasvanud materjali (kuivatatud risoomid) lahustiga ekstraheerimisel.

* CAVAMAX®W8 on toidus kasutatav gamma-tsüklodekstriin firmalt Wacker Chemie AG.

Ingver
Ingveri kuivekstrakt 20% ingveriga
Botaaniline nimetus: Zingiber Officinale

Must Tee
Musta tee ekstrakt
Kasutatud taimeosa: leht
Botaaniline nimetus: Camellia sinensis (L.) O. Ktze

Kvertsetiin
Kasutatud osa: pungad
Botaaniline nimetus: Sophora japonica L.

Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja vaheldusrikka toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest eemal. Hoidke laste käeulatusest kaugemal.

Soovitatav päevane annus:

Võtke 2 kapslit 3 korda päevas piisava vedelikuga. Kõige parem on võtta koos einega.

Ärge ületage soovitatavat päevadoosi.

PS! Toode ei ole mõeldud kasutamiseks lastele. Soovi korral toodet lastele manustada, pidage nõu oma perearsti või arstiga.

PÄEVANORM

KoostisosadÜhes kapslis sisalduv annusPäevane annus% NRVs*
Kurkumiini kompleks (CAVACURMIN®)
millest kurkuminoide
166,66 mg
25 mg
1000 mg
150 mg
Kurkumi polüsahhariidi ekstrakt (Turmacin®)  
millest tumerosahhariidid
50 mg
6,3 mg
300 mg
38 mg
Ingveriekstrakt
millest gingeroole
16,66 mg
3,33 mg
100 mg
20 mg
Musta tee ekstrakt
millest teelehe flaviinid
16,66 mg
3,33 mg
100 mg
20 mg
Kvertsetiin
41,66 mg
250 mg
C-vitamiin (magneesiumaskorbaat)
16,66 mg
100 mg
125

*Protsent päevasest soovitatavast tarbimisest vastavalt LMIV-le

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top