fbpx

Pro EM SAN

43,00  sisaldab KM

 

Vedel probiootik 1000 ml

Algne – 31 olulist probiootilist bakterikultuuri 24 ürdi ja taime fermenteeritud ekstraktiga: Pro EM san varustab teie soolestikku ainulaadse hulga aktiivsete bakteritega. Iga päevane portsjon sisaldab 30 miljardit mikroorganismi ja väärtuslikke käärimisprotsessis tekkivaid bakteriaalseid metaboliite. NB! Ei sobi allergikutele.

  • Tippkombinatsioon 31 kõige olulisema piimhappe- ja bifidobakterikultuuriga
  • 30 miljardit bakterit (kolooniaid moodustavat ühikut) päevase annuse kohta
  • Lisaks polüfenoolirikas ekstrakt 24 väärtuslikust ürdist ja taimest
  • Palsam soolele ja seedimisele
  • Looduslikult kääritatud – ilma kunstlike lisanditeta ja pärmivaba

       

Tootekood: 1122 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Erinevalt tavaliselt külmkuivatatud bakteritest kapslites või tablettides on Pro EM san mikroorganismid “ärkvel” ja metaboolselt aktiivsed. Sellises olekus on nad vastupidavamad maohappele, millega puutuvad nad tänu vedeliku tarbimisele vähe kokku. See tähendab, et piisav hulk neist võib siseneda soolde kahjustamata. Lisaeelis: Pro EM san sisaldab ka väärtuslikke käärimisprotsessis tekkivaid bakteriaalseid ainevahetusprodukte.

Mikroorganismid TISSO enda varudest

Kodused kultuurid: kasutame Pro EM san jaoks ainult meie enda tüvede mikroorganisme. Nii saame alati tagada oma toote kõrgeima kvaliteedi ja ohutuse. Aretus ja kääritamine toimub pideva laboratoorse järelevalve all.

Kõigi bakteritüvede genotüüp määratakse regulaarselt.

ÜLEVAADE

Probiootikumid on elus mikroorganismid, peamiselt head bakterid, mis võivad olla kasulikud meie seedesüsteemi tervisele, kui neid tarbitakse piisavates kogustes. Need mikroorganismid aitavad säilitada soolestiku tasakaalu, suurendades heade bakterite arvu seedetraktis ja aidates võidelda kahjulike bakteritega. Siin on mõned põhjused, miks inimesed võivad kasutada probiootikume:

1. Seedimise toetamine: Probiootikumid aitavad seedimist, kuna nad aitavad lagundada toitu ja imendada toitaineid. See võib aidata leevendada seedetrakti häireid nagu kõhukinnisus, kõhulahtisus, ärritunud soole sündroom (IBS) ja põletikuline soolehaigus (nt Crohni tõbi ja haavandiline koliit).

2. Immuunsüsteemi tugevdamine: Seedetrakt moodustab suure osa inimese immuunsüsteemist, ja probiootikumid võivad aidata tugevdada seda süsteemi, kaitstes keha haigustekitajate vastu.

3. Antibiootikumiravi toetamine: Antibiootikumide võtmine võib hävitada nii halbu kui ka häid baktereid seedetraktis, põhjustades sageli seedehäireid. Probiootikumide võtmine antibiootikumikuuri ajal võib aidata vähendada seedetrakti häirete riski.

4. Allergiate ja immuunsüsteemi haiguste ennetamine: Uuringud viitavad sellele, et probiootikumidel võib olla potentsiaal allergiate, astma ja teiste immuunsüsteemi haiguste ennetamisel.

Milliseid probiootikume tarvitada, sõltub inimese individuaalsetest vajadustest ja tervislikust seisundist. Siin on mõned levinud probiootilised tüved ja nende kasulikkus:

1. Lactobacillus: See on üks levinumaid probiootilisi baktereid, mis aitab seedetrakti tasakaalustada ja toetab immuunsüsteemi. Lactobacillus acidophilus on üks tuntumaid Lactobacillus liike.

2. Bifidobacterium: Need bakterid on olulised seedetrakti tervisele ja aitavad ennetada kõhukinnisust. Bifidobacterium lactis on üks levinumaid Bifidobacterium liike.

3. Saccharomyces boulardii: See on pärmseente probiootiline tüvi, mis võib aidata leevendada kõhulahtisust, eriti sellist, mis on seotud antibiootikumide kasutamisega.

4. Streptococcus thermophilus: See probiootiline bakter aitab seedetrakti tasakaalustada ja toetab immuunsüsteemi.

Kui kaalute probiootikumide võtmist, on soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga, et saada soovitusi ja valida probiootikumid, mis sobivad teie tervisliku seisundi ja individuaalsete vajadustega. Tervishoiuspetsialist saab soovitada õiget annust ja tüüpi probiootikume vastavalt teie vajadustele.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad: Vesi, taimne suhkur, taimesegu, probiootilised mikroorganismid

31 erinevat tüve( stammi) kontsentratsiooniga ca. 1 • 1011 = 100.000.000.000 bakterit  100 ml kohta.

Sisaldab järgmisi taimi: Ananass, aniis, basiilik, till, fennel, roosinupud, mustikad, vaarikalehed, leedrimari, ingver, oliivilehed, oregano, piparmünt, rosmariinilehed, rooibos, ristikheina lehed, köömned, lagrits, tüümian, greibiseemne ekstrakt, viinamarjaseemne ekstrakt,

Sisaldab bakteriaalseid kultuure: 1.bacillus subtilis,2.bifidobacterium animalis,3.bifidobacterium bifidum 4.bifidobacterium breve,5.bifidobacterium longum,6.bifidobacterium infantis,7.bifidobacterium lactis,8.enterococcus faecium,9.lactobacillus acidophilus,10.lactobacillus amylolyticus,11.lactobacillus amylovorus,12.lactobacillus bulgaricus,13.lactobaccillus casei 01,14.lactobaccillus casei 02,15.lactobacillus casei 03,16.lactobaccillus crispatus,17.lactobaccillus delbrückii,18.lactobaccillus farraginis,19.lactobaccillus gasseri,20.lactobaccillus helveticus,21.lactobaccillus johnsonii,22.lactobaccillus plantarum,23.lactobaccillus paracasei,24.lactobaccillus parafarraginis,25.lactobaccillus reuteri,26.lactobaccillus rhamnosus,27.lactobaccillus salivarius,28.lactobaccillus zeae,29.lactobaccillus diacetylactis,30.lactococcus lactis,31.streptococcus thermophilus.

Koostisosad Päevase annuse kohta
Bakterikultuurid u. 3 * 1010 CFU-d *
Ling Zhi (Ling Zhi või reishi seen) 20,00 mg
Viinamarjaseemneekstrakt 20,00 mg
Suhkruroog 0,30 g
Suhkruroo melass 0,40 ml
Greipfruudiseemne ekstrakt4,9 µl
Ürdi- ja taimesegu ekstrakt315 mg
*Kolooniaid moodustavad üksused

Soovitatav päevane annus: 1 x 30-50 ml või 3 x 10-15 ml päevas lahjendamata või lahjendatud vees, võimalusel ½ tundi enne sööki. Ärge ületage soovitatud annust. Toidulisandeid ei soovitata kasutada tasakaaluka ja mitmekesise dieedi asendajana

Säilitamine: Enne avamist hoida max 20C juures. Peale avamist hoida jahedas ja varjulises kohas max 7C juures. Avatud pudelid kasutada 4 nädala joooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Süsihappegaasi tekkimisel võib ilmneda kerge pudelisisene rõhk. Säilivusaeg märgitud toote korgile.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top