fbpx

STRESSI MAANDAMISEKS

64,00  sisaldab KM

PRO VITAMIN B KOMPLEX– Sisu: 36 g = 60 kapslit

Energia, närvide ja psüühika jaoks : Pro Vitamin B Complex on suures annuses B-vitamiini kompleks kõigi kaheksa B-vitamiiniga. See sisaldab ka kofaktoreid betaiini, koliini, inositooli ja para-aminobensoehapet (PABA), mis on olulised optimaalseks imendumiseks ja kasutamiseks.

 • kinoa seemikute taimsete B-vitamiinidega
 • kõik 8 B-vitamiini pluss betaiin, koliin, inositool ja PABA
 • Aktiivsel kujul sisalduvad muuhulgas vitamiin B2, B6, foolhape ja B12
 • looduslik alternatiiv pärmipõhistele B-vitamiini preparaatidele

PRO VITAMIN D3 ÖL sisu: 15 ml

Toidulisand- suures annuses D3-vitamiin koos vitamiinidega K2 ja A
Väga kontsentreeritud D3-vitamiin – 1000 RÜ vaid 1 tilgaga: Tisso esmaklassiline preparaat D3-vitamiini igapäevaseks lisaportsjoniks ühendab suures annuses loodusliku D3-vitamiini kahe kofaktori K2-vitamiini (all-trans MK-7) ja A-vitamiiniga. Kvaliteetsed taimsed kandeõlid tagavad rasvlahustuvate vitamiinide hea biosaadavuse.

 • 1000 RÜ D3-vitamiini, 400 RÜ A-vitamiini ja 40 µg K2-vitamiini tilga kohta
 • lahustatud kookosepõhises MCT õlis ja astelpaju viljalihaõlis
 • praktiline tilgutipipett täpseks ja vajadusepõhiseks doseerimiseks
 • sobib ideaalselt ka perepudeliks

 

 

       

Tootekood: 1118-1 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Pro Vitamin B Complexi aluseks on looduslik B-vitamiini kompleks (PANMOL ® -B-COMPLEX), mis saadakse kinoa seemikutest patenteeritud protsessi abil. Seemikud kasvavad spetsiaalses B-vitamiini toitelahuses. Taimed lisavad B-vitamiinid oma looduslikku maatriksisse ja moodustavad orgaaniliselt seotud B-vitamiine.

PANMOL ® -B-COMPLEX sisaldab järgmisi B-vitamiini ühendeid  :

 • B1-vitamiin: tiamiin, TPP, TTP
 • B2-vitamiin: riboflaviin, FMN, FADH, FAD
 • B3-vitamiin: Niatsiin, NADH, NAD, NADPH, NADP
 • B5-vitamiin: pantoteenhape, koensüüm A
 • B6-vitamiin: püridoksiin, püridoksool, püridoksamiin
 • B7-vitamiin: biotiin, biotsütiin
 • B9-vitamiin: foolhape, folaadid
 • B12-vitamiin: metüülkobalamiin, adenosüülkobalamiin, tsüanokobalamiin

Organismis on B-vitamiinid omavahel tihedalt seotud. Nad osalevad põhilistes ainevahetusprotsessides – peamiselt ensüümide aktiveerimise kaudu. Igal B-vitamiinil on oma ülesanded, kuid mitmes protsessis töötavad nad meeskonnana koos. Näiteks foolhape, B6 ja B12, reguleerivad ühiselt homotsüsteiini taset veres. See toode sobib ka inimestele, kellel on pärmseene talumatus. B-vitamiini kompleks kinoa idupungadest -TISSO Pro Vitamin B Komplex – on looduslik alternatiiv pärmipõhistele B-vitamiini toodetele.

Pro Vitamin D3 Öl – on olemas mõned D3- ja K2-vitamiiniga kombineeritud preparaadid ja seda mõjuval põhjusel: need kaks vitamiini teevad koos tõelist koostööd. Nad tagavad kaltsiumi jõudmise soolestikust verre ning sealt luudesse ja hammastesse. K2-vitamiin aktiveerib spetsiaalsed valgud, mis transpordivad mineraali sihtrakkudesse ja hoiavad selle samal ajal veresoontest eemal.

Kuid ainult A-vitamiin täiendab kolmikut. Koostoimes D3-vitamiiniga ei kontrolli see mitte ainult nende valkude sünteesi, vaid ka teisi keha funktsioone, näiteks immuunsüsteemi. Nad täiendavad, tugevdavad ja reguleerivad üksteist. D3-vitamiini võtmisel ei tohiks tähelepanuta jätta ka ülejäänud kahte. Pro Vitamin D3 Oil 1000 sisaldab kõiki kolme vitamiini tasakaalustatud annuses.

ÜLEVAADE

 

Pro Vitamin B Komplex on suures annuses B-vitamiini kompleks kõigi kaheksa B-vitamiiniga. See sisaldab ka vitamiinide betaiini, koliini (B4), inositooli (B8) ja para-aminobensoehapet (PABA, B10), mis kuuluvad samuti B-vitamiinide rühma.”B-vitamiin” on keeruline asi – sõna otseses mõttes, sest kaheksat B-vitamiini tuntakse ka B-vitamiini kompleksina. Põhjus on selles, et üksikud B-vitamiinid toimivad meie ainevahetuses koos või täiendavad üksteist. Eelkõige on neil suur tähtsus energiavahetuse, närvisüsteemi ja psüühika jaoks . Mõned B-vitamiinid on ka nt. B. oluline immuunsüsteemile, punaste vereliblede moodustumisele ja homotsüsteiini metabolismile.

B-vitamiini vaegus võib jääda pikaks ajaks märkamatuks, kuna võimalikud sümptomid on mitmekesised ja avalduvad sageli mittespetsiifilisena, näiteks väsimuse, unustamise, peavalude, stressitaluvuse vähenemise või suurenenud vastuvõtlikkusena infektsioonidele. Kui sul on puudu ühest B-vitamiinist, siis sageli jääb puudu ka teistest. See on veel üks põhjus, miks üksikute B-vitamiinide asemel soovitatakse võtta B-vitamiini kompleksi. Suurenenud vajadus B-vitamiinide järele on näiteks stressi, füüsilise koormuse , ala- ja alatoitumise, teatud haiguste korral, samuti raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

Pro Vitamin D3Öl

D3-vitamiinil on kehas palju ülesandeid. Seda tuntakse kõige paremini luuvitamiinina: see annab toidust kaltsiumi ja fosfaati ning soodustab seega luude ja hammaste mineraliseerumist. Kuid eelkõige sõltub immuunsüsteem igapäevasest varustatusest.

Dieedil on vaid väike roll: keha toodab umbes 80–90 protsenti oma vajadustest päikesevalguse (UVB-kiirguse) abil nahas. Sügisel ja talvel ei paista päike meie laiuskraadidel piisavalt tugevalt. Kuid isegi suvel ei veeda paljud inimesed piisavalt aega väljas. Lisaks väheneb vanuse kasvades rakkude võime toota D3-vitamiini.

Pro Vitamin D3 Oil 1000 täiendab keha usaldusväärselt igal aastaajal, seda on meeldiv võtta ja seda saab paindlikult individuaalselt doseerida.

Miks on vitamiinide D3, K2 ja A kombinatsioon kasulik?
Kõik kolm vitamiini osalevad aktiivselt kaltsiumi töötlemises. Vitamiinid D3 ja A stimuleerivad teatud valkude (nt osteokaltsiini) tootmist, mis transpordivad selle olulise mineraali luudesse ja hammastesse. Ilma K-vitamiinita jäävad need valgud passiivseks. Ainult K-vitamiin muudab need keemiliseks vormiks, mis võimaldab neil kaltsiumi siduda. K-vitamiini peamised vormid on vitamiin K1 ja vitamiin K2. Ainult K2-vitamiinil on ülalkirjeldatud funktsioon luu ainevahetuses. Mõlemad vormid mängivad rolli vere hüübimisel.
Hemofiilia korral või samaaegsel antikoagulantide võtmisel on seetõttu oluline arutada eelnevalt oma arsti või terapeudiga K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist.

 

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Pro Vitamin B Kompleks

Koostisosad:

B-vitamiini sisaldav kinoa idupulber (41,2%); glasuuriaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kesta suurus 0); koliini L-bitartraat (6,6%); inositool (6,6%); PABA (p-aminobensoehape) (6,6%); betaiini HCL (6,5%); kaltsium-D-pantotenaat (4,9%); tiamiinvesinikkloriid (4,2%); riboflaviin-5’-fosfaat, naatrium (2,7%); nikotiinamiid (1,6%); püridoksaal-5′-fosfaat (1,6%); niatsiin (0,8%); metüülkobalamiin; D-biotiin; foolhape/folaat ((6S)-5-metüültetrahüdrofoolhape, glükoosamiinisool)); hüdroksokobalamiin

Kasutamine: Võtke 1 x 2 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim võtta koos hommiku- või lõunasöögiga. Riboflaviini (vitamiin B2) tarbimine võib põhjustada uriini intensiivse kollase värvuse; see on kahjutu. Riboflaviin on looduslik värvaine. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.

Pro Vitamin D3 Öl

Koostisosad:
K2-vitamiin (all-trans MK-7) (83,4%); argaaniaõli (rafineerimata); astelpajuõli (rafineerimata);
vitamiin D3 (kolekaltsiferool) (3,1%); A-vitamiin (retinüülpalmitaat) (0,7%)

Kasutamine: Võtke 1 tilk (1000 RÜ D3-vitamiini) päevas. Parim on võtta hommikul koos toiduga. Raputage pudelit õrnalt enne kasutamist, et õli seguneks ühtlaselt.
Kui te võtate verevedeldajaid (antikoagulante) või teil on hemofiilia, pidage enne K-vitamiini sisaldavate toodete võtmist nõu oma arstiga.Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.

MÄRKUS- Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toote säilisvusaeg on märgitud korgil.

PÄEVANORM

Pro Vitamin B Komplex

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
B-vitamiini sisaldav kinoa idupulber
500 mg
Betaiin
60 mg

Koliin
32.80 mg
Inositool
80 mg
PABA (p-aminobensoehape)
80 mg
Vitamiin B1
millest tiamiin (kinoa idudest)
millest tiamiinvesinikkloriid
45.66 mg
0.66 mg
45mg
4150.9
60
4090.9
Vitamiin B2
millest riboflaviin (kinoa idudest)
millest (riboflaviin-5'-fosfaat, naatrium)
25.84 mg
0.84 mg
25 mg
1845.7
60
1785.7
Vitamiin B6
millest püridoksiin (kinoa idudest)
millest püridoksaal-5'-fosfaat
20.84 mg
0.84 mg
20 mg
1488.6
60
1428.6
Foolhape/folaat
millest foolhape ja folaat kinoa idudest
millest 5-metüültetrahüdrofoolhape
345 µg
120 µg
225 µg
172.5
60
112.5
Vitamiin B12
millest tsüanokobalamiin (kinoa idudest)
millest hüdroksokobalamiin
millest metüülkobalamiin
181.5 μg
1.5 μg
90 μg
90 μg
7260
60
3600
3600
Biotiin
millest kinoa idudest saadav biotiin
millest D-biotiin
480 µg
30 μg
450 μg
960
60
900
Pantoteenhape
millest pantoteenhape (kinoa idudest)
millest kaltsium-D-pantotenaat
58.6 mg
3.6 mg
55 mg
976.7
60
916.7

Pro Vitamin D3 Öl

Koostisosad Päevase annuse kohta% soovitatav päevane tarbimine
D3-vitamiin (kolekaltsiferool)
K2-vitamiin (all-trans MK-7)
A-vitamiin (retinüülpalmitaat)
Argaaniaõli (rafineerimata)
Astelpajuõli (rafineerimata)


25 μg
40 μg
220 μg
3 mg
1 mg
500
53.3
15

 

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top