fbpx

SOOLESTIKU TOETUS KOMPLEKT

Original price was: 151,00 €.Current price is: 125,00 €. sisaldab KM

Probiootikumide soolestikukuur  sinu soolestikule – sisaldab Pro EM san’i: Meie probiootikumide soolestikukuur ühendab kolme meie parimat toodet sinu soolestiku tervise jaoks. Sa saad kõik, mida su soolestik vajab, ja säästad lisaks 26 eurot!

Pro EM san, Pro Präbioma & Pro Mucosa kuupakett koos 26 € allahindlusega

*31 probiootilist kultuuri ja 4 kiudainet terve soolestiku mikrofloora jaoks

*soolestikusõbralikud polüfenoolid 24 fermenteeritud ürdist ja taimest

*parimad toitained tervete limaskestade ja terve soolestikubarjääri jaoks

*täiuslik soolestiku mikrofloora taastamiseks – ka pärast antibiootikumravi

*saadaval ka  Pro EM san pur’iga- spetsiaalne toode allergikutele

       

 

Tootekood: 1122-2 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

  • Probiootikumide ja kiudainetega soolestiku mikrofloora taastamine st. terve keha vajab tervet soolestikku. Ja terve soolestik vajab tervet, see tähendab eelkõige mitmekesist ja liigirikast soolestiku mikrofloorat. Pro EM san toetab sinu soolestiku mikrofloora taastamist 31 probiootilise bakterikultuuriga – kvaliteedi kontroll tehtud meie oma laboris. Lisaks sisaldab toode fermenteeritud ürdi- ja taimeekstrakti, mis on rikas polüfenoolide poolest, mis on kasulikud nii sulle kui ka sinu soolestiku bakteritele.
  • Meie kiudaine segu Pro Präbioma annab sinu tervetele soolestiku bakteritele nende peamise toidu ja soodustab seeläbi nende paljunemist ja aktiivsust. Meie neli kiudainet on koostatud nii, et need kataksid sinu väikeste sõprade erinevad eelistused optimaalselt ja fermenteeruksid aeglaselt. See takistab liigset gaaside teket soolestikus ja muudab toote eriti hästi talutavaks.
  • Terve soolestik tähendab ka terveid soolestiku limaskesti. Sinu keha limaskestad on esimesed ja kõige olulisemad sisemised kaitsebarjäärid haigustekitajate ja kahjulike ainete vastu. Soolestiku limaskest on umbes 500 m² pinnaga suurim sinu limaskestadest – sisaldab lisaks suure osa sinu immuunrakkudest, tagab toitainete imendumise toidust ning on koduks ja kasvulavaks sinu soolestiku bakteritele. Limaskesta rakud uuenevad pidevalt ja vajavad seetõttu rohkelt energiat ja toitaineid. Seetõttu sisaldab meie probiootikumide soolestikukuur ka Pro Mucosa. See toitainekompleks varustab sinu limaskesti oluliste ehitusplokkidega (fosfatidüülkoliin) kvaliteetsest päevalille letsitiinist, toitvate taimeekstraktide ja nende kõige olulisema energiaallika, aminohappe L-glutamiiniga. Lisaks hoiavad vitamiinid B2, B3 ja biotiin sinu limaskestad heas vormis ja tervena.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

PRO EM SAN

Koostisosad: Vesi, taimne suhkur, taimesegu, probiootilised mikroorganismid

31 erinevat tüve( stammi) kontsentratsiooniga ca. 1 • 1011 = 100.000.000.000 bakterit  100 ml kohta.

Sisaldab järgmisi taimi: Ananass, aniis, basiilik, till, fennel, roosinupud, mustikad, vaarikalehed, leedrimari, ingver, oliivilehed, oregano, piparmünt, rosmariinilehed, rooibos, ristikheina lehed, köömned, lagrits, tüümian, greibiseemne ekstrakt, viinamarjaseemne ekstrakt,

Sisaldab bakteriaalseid kultuure: 1.bacillus subtilis,2.bifidobacterium animalis,3.bifidobacterium bifidum 4.bifidobacterium breve,5.bifidobacterium longum,6.bifidobacterium infantis,7.bifidobacterium lactis,8.enterococcus faecium,9.lactobacillus acidophilus,10.lactobacillus amylolyticus,11.lactobacillus amylovorus,12.lactobacillus bulgaricus,13.lactobaccillus casei 01,14.lactobaccillus casei 02,15.lactobacillus casei 03,16.lactobaccillus crispatus,17.lactobaccillus delbrückii,18.lactobaccillus farraginis,19.lactobaccillus gasseri,20.lactobaccillus helveticus,21.lactobaccillus johnsonii,22.lactobaccillus plantarum,23.lactobaccillus paracasei,24.lactobaccillus parafarraginis,25.lactobaccillus reuteri,26.lactobaccillus rhamnosus,27.lactobaccillus salivarius,28.lactobaccillus zeae,29.lactobaccillus diacetylactis,30.lactococcus lactis,31.streptococcus thermophilus.

Soovitatav päevane annus: 1 x 30-50 ml või 3 x 10-15 ml päevas lahjendamata või lahjendatud vees, võimalusel ½ tundi enne sööki. Ärge ületage soovitatud annust. 

Säilitamine: Enne avamist hoida max 20C juures. Peale avamist hoida jahedas ja varjulises kohas max 7C juures. Avatud pudelid kasutada 4 nädala joooksul.  Süsihappegaasi tekkimisel võib ilmneda kerge pudelisisene rõhk. 

PRO PRÄBIOMA

KOOSTISOSAD
osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi (Sunfiber®) (40,0%); akaatsiakiud (kuivatatud mahl Acacia Senegali tüvest ja okstest) (30,0%); resistentne dekstriiin (Nutriose®) (16,1%); kaltsium-L-pidolaat (8,9%); α-glüko-oligosahhariidid (BioEcolians®) (5,0%); tsinktsitraadi trihüdraat

SOOVITUSLIK KOGUS
Sega 2 x 5 g pulbrit (5 g ca 1 kergelt kuhjaga mõõtelusikas või 1 kergelt kuhjaga teelusikas, mõõtelusikas sees) iga päev vähemalt 200 ml gaseerimata vee, mahla või tee sisse. Lahustub väga kiiresti soojades või kuumades jookides. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Manustamine peaks toimuma järk-järgult, st alustades 1/2 mõõtelusikaga päevas ja suurendades annust järk-järgult 1/2 mõõtelusika võrra iga kahe päeva järel, kuni kokku jõuab kaks mõõtelusikat.
Tootmise järgi määratud täitetase. Vees lahustuv ja maitsetu pulber.

PRO MUCOSA

Toode sisaldab:
Lecithin päevalilleseemnetest (24.3%); l-glutamine; glasuurimisaine: DR hydroxypropyl methylcellulose (kapsli kesta suurus 0); riisi proteiin; hericium erinaceus (yamabu shitake); L-alanyl-L-glutamine (Sustamine®) (4.9%); methylsulfonylmethane (MSM) (4.9%); quercetin (2.4%); broccoli extract (1.6%); resveratrol extract; ficain (enzyme); vitamin B3 (nicotinamide); vitamin B2 (riboflavin); vitamin B6 (pyridoxal-5‘-phosphate); D-biotin

Soovitatud annus:

3 x 4 kapslit päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim võtta koos toiduga. Ärge ületage päevast normi!

NB!Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud ja vaheldusrikka toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest eemal. Hoidke laste käeulatusest kaugemal. Säilivusaeg märgitud toote korgile.

1. PÄEV + 2. PÄEV 3. PÄEV + 4. PÄEV 5. PÄEV + 6. PÄEV ALATES 7. PÄEVAst MÄRKUSED (Palun märkige lisateave pakendile.)
PRO EM SAN / PRO EM SAN PUR 5 ml 10 ml 20 ml 30 ml Võtke lahjendamata või gaseerimata vees või mahlas; eelistatavalt tühja kõhuga, vähemalt 30 minutit enne sööki; võib jagada 1 kuni 3 üksikannuseks päevas
PRO PREBIOMA 1/2 mõõtelusikatäit 1 mõõtelusikas 1 lusikas hommikul; 1/2 mõõtelusikatäit õhtul 1 lusikas hommikul; 1 mõõtelusikas õhtul Võtke koos toiduga või ilma, segades gaseerimata vee, mahla või teega; Lahustub eriti kiiresti soojades või kuumades jookides
PRO MUCOSA 3 x 1 kapsel 3 x 2 kapslit 3 x 3 kapslit 3 x 4 kapslit Võtke koos toiduga; võib jagada 1 kuni 3 üksikannuseks päevas

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top