fbpx

Pro PRÄBIOMA

38,00  sisaldab KM

Toidulisand, mis sisaldab nelja lahustuvat kiudainet
Sisu: 300 g pulbrit = 30 päevaks 60 portsjonit

       

Tootekood: 1121 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Seedetegevuse normaalseks toimimiseks ning mitmete haiguste ennetamiseks vajab inimene igapäevaselt kiudaineid. Kiudained korrastavad meie seedimist, aeglustavad süsivesikute imendumist ja aitavad kehast välja viia toksiine, jääkained, sh üleliigset kolesterooli. Kiudainete vähesus võib tekitada mitmeid tervisehädasid nagu kõhukinnisus, kõrge kolesteroolitase ning ülekaal.

Pro Präbioma sisaldab hoolikalt valitud kiudaineid, mis sobivad ideaalselt hästi tasakaalustatud soolefloora jaoks: osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi, akaatsia kiud, resistentne dekstriin, α-glüko-oligosahhariidid (GOSα). Koostist täiendavad kaltsium ja tsink, et toetada ainevahetust ja seedimist.

Soolebakterid lagundavad väga kiiresti palju lahustuvaid kiudaineid. See tekitab aga rohkelt gaase soolestikus, mis on kõhupuhituse tavaliseks põhjuseks. Pro Präbioma sisaldab ainult neid kiudaineid, mis fermenteeruvad eriti aeglaselt soolestikus ja on seetõttu suurepäraselt talutavad isegi tundliku seedimise korral.

Kiudained võib jagada vesilahustuvateks ja vesilahustumatuteks. Lahustuvaid kiude, nagu pektiinid, resistentsed tärklised või inuliin, leidub peamiselt puu- ja köögiviljades, samas kui lahustumatuid kiude, nagu tselluloos ja ligniin, leidub peamiselt teraviljatoodetes ja kaunviljades. Mõlemad täidavad olulisi ülesandeid seedetraktis ja seega kogu organismis. Vesilahustuvate ja vesilahustumatute kiudainete ülesanne organismis on erinev. Vesilahustuvaid kiudained suudab organism osaliselt seedida ning nende tarbimine võib alandada kolesterooli taset veres. Samuti aitavad vesilahustuvad kiudained vähendada veresuhkrutaseme kõikumist ja vähendada riski haigestuda II tüübi diabeeti.

 

 

ÜLEVAADE

Kõik inimesed ei suuda kõiki kiudaineid seedida võrdselt hästi. Soolestiku mikrofloora metaboliseerib paljusid lahustuvaid kiudaineid väga kiiresti. See võib väga kiiresti kaasa tuua suure hulga gaase, mis on sagedane gaaside, puhituse ja kõhuvalu põhjus. Pro Präbioma sisaldab vaid kiudaineid, mis soolestikus aeglaselt käärima hakkavad ja mida seetõttu ka tundlik seedesüsteem väga hästi talub.

Miks sinu keha vajab kiudaineid?

1.Liigsest kolesteroolist vabanemiseks ning seeläbi aitab säilitada normaalset vererõhku

2.Langetavad jämesoolevähi, teist tüüpi diabeedi ja südame-veresoonkonna haiguste tekkimise riski

3.Tagab kiirema ja sujuvama seedimise ennetades ja leevendades kõhukinnisust ja -lahtisust.

4.Ennetavad põletiku tekkimist nii soolestikus kui üle organismi

5.Aitavad hoida veresuhkru taseme normis

6.Annavad pikaks ajaks täiskõhutunde

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

KOOSTISOSAD
osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi (Sunfiber®) (40,0%); akaatsiakiud (kuivatatud mahl Acacia Senegali tüvest ja okstest) (30,0%); resistentne dekstriiin (Nutriose®) (16,1%); kaltsium-L-pidolaat (8,9%); α-glüko-oligosahhariidid (BioEcolians®) (5,0%); tsinktsitraadi trihüdraat

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi (Sunfiber®)
4000  mg

Akaatsia kiud (kuivatatud mahl Acacia Senegali tüvest ja okstest)

3000  mg

Resistentne dekstriin (Nutriose®)
1606  mg

α-glüko-oligosahhariidid (BioEcolians®)

500 mg
Kaltsium
120 mg
15
Tsink
1,5 mg
15

SOOVITUSLIK KOGUS
Sega 2 x 5 g pulbrit (5 g ca 1 kergelt kuhjaga mõõtelusikas või 1 kergelt kuhjaga teelusikas, mõõtelusikas sees) iga päev vähemalt 200 ml gaseerimata vee, mahla või tee sisse. Lahustub väga kiiresti soojades või kuumades jookides. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Manustamine peaks toimuma järk-järgult, st alustades 1/2 mõõtelusikaga päevas ja suurendades annust järk-järgult 1/2 mõõtelusika võrra iga kahe päeva järel, kuni kokku jõuab kaks mõõtelusikat.
MÄRGE
Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tootmise järgi määratud täitetase. Vees lahustuv ja maitsetu pulber.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top