fbpx

UUS! Pro Präbioma

37,00  sisaldab KM

Toidulisand, mis sisaldab nelja lahustuvat kiudainet
Sisu: 300 g pulbrit = 30 päevaportsjonit / 60 portsjonit

Without any added sweeteners, preservatives, aromas, dyes, flavour enhancers, artificial ingredients  Fructose-free  Yeast-free  Gluten-free  Free of harmful ingredients  Hypo-allergenic  Lactose-free  Natural ingredients  Vegan

Tootekood: 1121 Kategooria:

Kirjeldus

Pro Präbioma sisaldab hoolikalt valitud lahustuvaid kiudaineid – sobivad ideaalselt hästi tasakaalustatud soolefloora jaoks: osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi, akaatsia kiud, resistentne dekstriin, α-glüko-oligosahhariidid (GOSα) Koostist täiendab kaltsium ja tsink, et toetada suurepäraselt ainevahetust ja seedimist.

ÜLEVAADE

Kõik inimesed ei suuda kõiki kiudaineid seedida võrdselt hästi. Soolestiku mikrofloora metaboliseerib paljusid lahustuvaid kiudaineid väga kiiresti. See võib väga kiiresti kaasa tuua suure hulga gaase, mis on sagedane gaaside, puhituse ja kõhuvalu põhjus. Pro Präbioma sisaldab vaid kiudaineid, mis soolestikus aeglaselt käärima hakkavad ja mida seetõttu ka tundlik seedesüsteem väga hästi talub.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

KOOSTISOSAD
osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi (Sunfiber®) (40,0%); akaatsiakiud (kuivatatud mahl Acacia Senegali tüvest ja okstest) (30,0%); resistentne dekstriiin (Nutriose®) (16,1%); kaltsium-L-pidolaat (8,9%); α-glüko-oligosahhariidid (BioEcolians®) (5,0%); tsinktsitraadi trihüdraat
SOOVITUSLIK KOGUS
Sega 2 x 5 g pulbrit (5 g ca 1 kergelt kuhjaga mõõtelusikas või 1 kergelt kuhjaga teelusikas, mõõtelusikas sees) iga päev vähemalt 200 ml gaseerimata vee, mahla või tee sisse. Lahustub väga kiiresti soojades või kuumades jookides. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Manustamine peaks toimuma järk-järgult, st alustades 1/2 mõõtelusikaga päevas ja suurendades annust järk-järgult 1/2 mõõtelusika võrra iga kahe päeva järel, kuni kokku jõuab kaks mõõtelusikat.
MÄRGE
Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tootmise järgi määratud täitetase. Vees lahustuv ja maitsetu pulber.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Osaliselt hüdrolüüsitud guarkummi (Sunfiber®)
4000  mg

Akaatsia kiud (kuivatatud mahl Acacia Senegali tüvest ja okstest)

3000  mg

Resistentne dekstriin (Nutriose®)
1606  mg

α-glüko-oligosahhariidid (BioEcolians®)

500 mg
Kaltsium
120 mg
15
Tsink
1,5 mg
15

Content missing

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top