Kus te leidsite infot meie kohta?

Olen pikalt mõelnud, et sooviks paastuda. Olen kuulnud, et inimesed käivad paastumas ja üks minu tuttav käis ka. Kus nad käivad  seda ma ei teadnud. Hakkasin internetist otsima, sest puhkus oli tulemas. Nii leidsingi Looduse. Mis mulle Teie juures meeldis oli see, et Teil on meditsiiniline järelevalve. Igapäevaselt õde kaalub, mõõdab vererõhku, tunneb huvi kliendi tervise osas. Lisaks antakse ka mineraalaineid.

Tõsiseid probleeme esineb teil väga harva. Ette tuleb pea-, lihas- ja liigesvalusid. Sel juhul on meedikud kindlasti abiks, et te ei peaks nädal aega valusid kannatama.

Seekord olite kolmekesi toas. Saite hästi hakkama?

Jah, kõik toimis ilusti, ruumi jagus kõigile.

Kas see oli Teie esimene paastumise kogemus? Kuidas läks?

Tundsin ennast küllaltki nõrgalt. Kuid otsustasin, et kui siia juba tulin, teen need  7 päeva paastu siiski ära. Olen küll tugev naine, kuid võimelda oli väga raske, jõudu ei olnud.

See jõud tuleb tagasi.

Ma väga loodan, et see restart tuleb kasuks. Mul on sellised perioodid, kus vahepeal käin koos koeraga  5 km ringe ja mul on jõudu. Teinekord aga on väga raske.

Kas vitamiine tarbite ?

Olen väga palju toidulisandeid tarvitanud, kulutanud palju raha ja need ei toimi. Olen teinud ka plaani, et lähen hakkan ujumas käima. See võimalus on kodu lähedal olemas.

Nüüd on esimene samm tehtud ja ehk saate paastumisest tõuke.

Kuidas praegu arvate, kas paastumine tuleks veelkord kõne alla või ei ?

Ma praegu ei saa veel midagi vastata. Soovin enne ka taastumise ära teha. Kui kõik paastu etapid on läbitud, soovin tunda tulemust  ja seejärel saan otsustada. Kuid  „ära iial ütle iial „ 😉

Kas soovitaksite teistele paastumist?

Jah, Teie suureks plussiks on meditsiiniline järelevalve.

Kuidas Teie pereliikmed suhtusid  paastumisse. „ Et te lähete nüüd nälgima” ?

Suhtumine oli huvitav. Tütar just ütles, et isa elab Sulle nii kaasa, soolepuhastuse osas ka… „teemuidugi see puhastus ära.”.. J ega see mingi meeldiv protseduur ei ole. Kuid see on vajalik ja lähen jälle. Päris palju lima tuli välja.

Ega see jah meeldiv ei ole, kuid nagu Te ütlesite, vajalik.

Loodame, et näeme Teid veel. Et saite siiski positiivse kogemuse.