Noormees istub laua taga ja tõstab pitsi pruuni vedelikuga, kõrval on pudel Tisso vedela probiootikuga.

See võib tunduda imelik, kuid nahaprobleemid, nagu ka paljud muud sümptomid, võivad olla hoopis seedekulgla häirekellaks. Nendest vabanemiseks tuleks tegeleda probleemide algpõhjusega ning selleks on olemas tõhusaid vahendeid.

Elame väga põneval ajal, mil meditsiin ja tehnoloogia arenevad mühinal. Olen jõudnud veendumusele, et mida arenenum on diagnostika, seda enam saab teadus kinnitust, kuivõrd nutikas ja ise hakkamasaav on meie organism.

Alustades hormoonide tootmisest, mis on vajalikud raseduse ja uue inimese sünniks ja lõpetades kõigi rakkude pideva uuenemise, oskusega kohaneda uskumatutes tingimustes ja inimaju võimetega. Inimese keha on justkui peenelt häälestatud masin, mis on võimeline peaaegu kõigeks.

Paraku toimub tehnoloogia areng nii kiirelt, et meie bioloogiline keha ei jõua kõiges järele. Seetõttu on ilmnenud palju haigusi, mis on seotud meie toitumisharjumuste muutumise, lisaainete kasutamise ja suur koguse suhkru tarbimisega.

Olen palju kõnelnud ja kirjutanud soolestiku ja selles elavate bakterite olulisest rollist inimese tervisele. Soolestik on meie keha kõige tähtsam organ, mis vastutab vajalike toitainete omastamise ning mürkide ja jääkainete väljutamise eest. 

Selleks, et soolestik toimiks laitmatult, on tarvis täita kolme tingimust. Süüa seda, mille teie seedesüsteem suudab omastada ja selles osas on abiks toidutalumatuse test. Teiseks puhastada soolestikku regulaarselt kogunenud mürkainetest, nagu ravimite, tamekaitsevahendite, seedimata toitainete ja raskemetallide jäägid. Ja kolmandaks taastada soolestiku loomulikku mikroflorat.

Tõhusad võimalused keha toitesüsteemi restardiks on läbida nädalane ravipaast, teha toidutalumatuse test koos arsti konsultatsiooniga ning pärast soolestiku puhastamist taastada mikroflora tõhusa ja kvaliteetse probiootikumiga.

Probiootikumi tasub kasutada alati pärast antibiootikumi kuuri vähemalt 1 kuu jooksul. Samuti järgnevate näidustustega: nahaprobleemid, ekseem, atoopiline dermatiit, akne, kõhulahtisus ja -kinnisus, soolte põletikud, ärritatud soolestiku sündroom, seenhaigused, kuseteede infektsioon, igemeprobleemid, parodontiit, laktoosi- ja gluteenitalumatus, ülemiste hingamisteede viirushaigused (s.h koroonaviirused), ainevahetushäired, suhkrudiabeet, autoimmuunhaigused, operatsioonide järgselt ning kasvajate korral.

Tänaseks on turul palju probiootikume. Kahjuks, paljud inimesed usuvad, et süües topsi probiootilist jogurtit, on võimalik taastada soolestiku mikrofloorat. Jogurt ja muud probiootilised toiduained ainult aitavad hoida soolestiku olemasolevat seisukorda. Selleks, et parandada mikrofloora seisundit olulisel määral, on tarvis elus suures koguses ja eri variatsioonides baktereid. Neist paljudest müügilolevatest probiootikumidest on üsna vähestel need mõlemad tingimused täidetud sellisel määral, et mõju oleks päriselt tõhus.

Probiootikumi tõhusus sõltub bakterite kogusest ja nende mitmekesisusest 100 ml toote kohta. Seetõttu peaks probiootikumi ostmisel pöörama suurt tähelepanu selle sildil olevale infole. Kvaliteetne probiootikum peab sisaldama baktereid vähemalt hulgal, mida tähistatakse numbriga 109  ning neid peab olema vähemalt 12 eri liiki.

Euroopa üks parimaid probiootikume TISSO PRO EM SAN PUR sisaldab 31 eri liiki baktereid, mille kontsentratsioon on 1011 ehk sada korda miinimumist enam. Olen nendega teinud koostööd juba 15 aastat, kuna Tisso labor tegeleb ise bakterite kasvatamisega ning seetõttu suudab garanteerida ka oma toote ülikõrget kvaliteeti. Soovitan seda kõigile oma patsientidele ning siiani on see probiootikum sobinud abosoluutselt kõigile ja olnud äärmiselt tõhus. 

Probiootikumi tasub kasutada

alati pärast antibiootikumide kuuri vähemalt 1 kuu jooksul

Samuti järgnevate näidustustega:

 • nahaprobleemid, ekseem, atoopiline dermatiit, akne
 • kõhulahtisus ja -kinnisus, soolte põletikud
 • ärritatud soolestiku sündroom
 • seenhaigused, kuseteede infektsioon
 • igemeprobleemid, parodontiit
 • laktoosi- ja gluteenitalumatus
 • ülemiste hingamisteede viirushaigused (s.h koroonaviirused)
 • ainevahetushäired
 • suhkrudiabeet
 • autoimmuunhaigused
 • operatsioonide järgselt
 • kasvajate korral

UURI ROHKEM

Vedel Tisso PRO EM SAN (1000 ml)
Täpsem tooteinfo

Aitäh :). Minu arvates igati mitmekülgne ja tõhus spa nii tervise kosutamiseks kui ka vaimseks ja füüsiliseks lõõgastumiseks.

Ants

Koht, kus saab puhastuda nii füüsiliselt, kui vaimselt, lõõgastuda puhtas looduses ning lihtsalt olla…

Meta

Meeldiv ja kasulik. Eks aeg-ajalt tuleb leida jõudu end kokku võtta, et uut energiat saada. Soovitan kõigile.

Ülle